Zadržovací Inženýři Drží Spolu

hodnocení: 0+x
blank.png

Záznam Předání SCP-████

Dr. Bek: Na situaci dohlížejí Vítězslav Bek, prověrka 4/5; Štěpán Holman, prověrka 4; Veronika Carter, prověrka 3/4. Oblast-91 byla izolována od Vstupu B a byl vyhlášen Stav Potenciální Nouze, všechny testy byly pro dnešek pozastaveny a nepotřebným zaměstnancům bylo Oblastním Ředitelem Erwickem uděleno placené volno, zaměstnanci, kteří nejsou z jakéhokoliv důvodu schopni opustit Oblast mají zákaz vycházení ze svých ubikací. Předání SCP-████ provede Zadržovací Tým - 91Γ pod vedením Kapitána Brože a Zadržovací Tým - ██Δ. (mimo mikrofon) Chcete k tomu něco dodat? (do mikrofonu) ETA SCP-████ 20 minut.

Štěpán Holman: Mám z toho blbej pocit, je divný jak to bylo všechno bez jakýhokoliv oznámení předem, prostě nám O5 řekla, že nám dovezou SCP.

Veronika Carter: Taky by mě zajímalo, jak se jim může do prdele ztratit složka.

Vítězslav Bek: Hele, taky se mi to nelíbí, ale nejde s tim nic udělat. Můžeme maximálně zaručit, že to budeme mít brzo a bezpečně z krku.


O 20 minut později…

Dalibor Brož: Tak fajn děcka, do minuty nám to dovezou, poslední šance si překontrolovat vybavení. (Kapitán Brož pokynul ovládací místnosti otevřít vrata)

Štěpán Holman: Rozumím, otevírám vrata.

Vítězslav Bek: (Do mikrofonu) Navázán vizuální kontakt s transportem.

Štěpán Holman: Transport úspěšně propojen.

Veronika Carter: Propojte kontejnment s transportem!

Štěpán Holman: Zámky propojeny, jenom pětka mi tu trochu vachruje.

Vítězslav Bek: Zkus tu kontrolku zmáčknout jestli se rozsvítí.

Štěpán Holman: To jsem už zkusil, je to zámkem.

Veronika Carter: Tak nám zbejvá udělat měření zámků co fungujou, podle toho uvidíme jestli to je bezpečný. Jdu na to. Bek by zatim mohl zjišťovat o co go s dopravákama.

Vítězslav Bek: To mi zní jako plán, Holman zůstane u konzole, Carterová půjde měřit ostatní zámky a já půjdu podepsat papíry a potom jí když tak pomůžu.


[DATA POŠKOZENA]

Spouštím obnovu dat…Probíhá obnova dat…❌NEÚSPĚŠNÁ OBNOVA DAT❌
Poškození dokumentace: 23%

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License