Městské Legendy
hodnocení: 0+x
blank.png

Neříkejte mi, že "městské legendy" neexistují. Ježiš, v naší práci byste si mysleli, že to budete vědět lépe.

Co tím myslím? Myslím tím, že to nejsou jen zasraný historky, idiote. Oh, dobře, některé jsou. No, jasně, žádní gangsteři vás nezastřelí jen proto, že na něj zablikáš světlem, protože spousta z nich jimi ani nejsou. Proč o nich nikdo neslyšel? Proč nikdo neslyšel o zasranejch skipech? Nejsme jediní, kdo tancujou na týhle párty, jasný?

Ne, nemelu sračky. Hele, řeknu vám, proč vím, že jsou skutečný.

Fajn, stalo se to docela dávno. Lovil jsem elfy v Jersey. Co? Byli malí, měli špičatý uši a pískali. To mi stačí. Byli to skuteční elfové? Pravděpodobně ne. Jsem si sakra jistej, že nepekli sušenky. Vypadám na to, že mě sere, jak se skutečně jmenujou? Ne. Kžadopádně, nevyrušujte.

Takže, mám padla, zakončím den. Jdu se zpít do němoty ve špatné části města. Připomíná mi to domov, správně? Takže, to je tak všeobecně. Je roztomilá, koupím jí drink. Jedna věc vede k další, vratím se na jiné místo. Ne, tohle není profesionální, ale co vás, kurva, má co zajímat, co dělám ve svém volném čase? Ježiš.

Každopádně, měli jsme pár drinků, prohodili pár slov, ale najednou jsem narazil tak tvrdě jako Buddy Holly an' the Big Bopper. Jo, víte, kam tím mířím.

Pointa je, že se probudíte ve vaně s ledem? Jo, to je píčovina. Mluví o vašich podělanejch ledvinách. Komu, kurva, záleží na tom, že žijete? Jsi jenom náhodnej čurák, kterej je může napráskat. Nejlepší bude, když to do toho nikdy nezapletete.

Jo, stále žiju. Díky pozornosti. Můžete si všimnout, že se mnou nepočítali. Jsem zasranej velkej týpek. 162 kilo, vlasy pod dva metry. Je tu toho, kurva, hodně ze mě. A taky zabere dost mě sundat, a mnohem víc mě tak udržet. Probudil jsem se s velkou bolestí na boku. Otevřel jsem oči, nade mnou stál ten čurák se skalpelem, otevirajíc mě. Zastavil jsem ho kurevsky rychle, věřte mi. Byl jsem trochu malátný, ale jsem trénovaný agent. Byla to banda amatérů. Šel jsem k zemi, jak byste čekali.

Takže mi neříkejte, že nejsou žádné zasrané městské legendy.

Každopádně, mějte oči otevřené. Ten čurák s hákem se jednou objeví.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License