Iniciativa Tří Měsíců
hodnocení: 0+x
blank.png

…nežádáme vás, abyste tomuto příběhu věřili. Opravdu, skepticismus je známka zdravého rozumu. Všichni z nás byli jednou jako vy, se všemi našimi zásadami, vědou a bez jakéhokoliv náboženství. Zatím si vaše předpojaté představy nechejte pro sebe.
Vše, co žádáme je, abyste si pamatovali, co jste zde četli. A až přijde váš čas, když zavřete oči v tomto světě a otevřete je ve světě tří měsíců se zeleným nebem, budete si pamatovat, kdo jsou vaši strážní andělé – a přidáte se k nám.

Jste sledováni. Jste chráněni. Jste milováni

☽☽☽


— výňatek z náborového pojednání iniciativy ☽☽☽ získaný v Baltimoru, MD


threemoonsinitiative.jpg

Vlajka Iniciativy ☽☽☽

Zájmová Skupina: Iniciativa Tří Měsíců / Iniciativa ☽☽☽1

Číslo Zájmové Skupiny: 4019

Přezdívky: Tři Měsíce, Děti JALAKÅRY, Durakh-Naúu2, Iniciativa ☽☽3, Iniciativa Lunárního Úsvitu4

Oblasti Působení: Corbenic, Země, fiktivní příběhy5

Úroveň Hrozby: Oranžová

Popis: Iniciativa Tří Měsíců je extradimenzionální lidská organizace založená na SCP-2922-C, posmrtný život, známý také jako Corbenic.

Iniciativa byla založena přibližně před 14 000 lety za účelem udržovat organizované lidské kolonie v posmrtném životě. V Iniciativě, jsou hříchy zemřelých posuzovány přísným soudním procesem a potrestány podle dvou-třetinové většiny hlasů Komise Zatracených.

Lidský Obranný Soubor, jejich vojenské odvětví, funguje jako multi-dimenzionální bezpečnostní složka na ochranu lidské rasy. Jako takoví, monitorují Zemi6 a vysílají skryté vojenské jednotky na její ochranu, často bez ohledu na odlišnosti nebo dlouhodobé následky.

Organická hmota není schopná opustit Corbenic. Většina objektů, spojených s Iniciativou Tří Měsíců jsou droni a další stroje, dálkově ovládané z Corbenicu. Tyto objekty se dostávají do našeho světa přes dimenzionální otvor na odvrácené straně Měsíce.

Zatímco personál Iniciativy věří, že jedná v nejlepším lidském zájmu, vojenský přesah, špatná komunikace, problémy s vnitřní byrokracií a další faktory – spolu s jejich nesrovnatelně silnější armádou – je učinily potenciální hrozbou pro veřejnou bezpečnost v naší dimenzi.

Mezi Iniciativou a Nadací je díky Cagnazzoské Dohodě udržován nestabilní mír. Porušení dohody je bráno jako potenciální scénář Třídy-XK konec světa.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License