Květinový Rytíř
hodnocení: +4+x
blank.png

Černá Královna Erasmus je zde.

Černá Královna Ariadne se hlásí do služby.

Gaia.

Černá Královna Gaia, pardon. Tohle všechno je pro mě ještě nové.


Základy

Květinový Rytíř je tajemnou osobou ve stříbrném brnění s květinovými vzory, který, jak se zdá, disponuje schopností cestování mezi dimenzemi. Podle většiny svědectví hledá stejně záhadný lék pro svůj lid a nabízí své služby komukoliv, kdo má dostatek znalostí na to, aby ho odkázal správným směrem. Skákání mezi dimenzemi? Jsi si jistá, že to není jedna z našich sester? Pochybuji, nepřipadá mi jako náš typ člověka. Myslela jsem, že jsi nováček, Gaio.

Předpoklady

Jeho schopnosti transportu mezi dimenzemi představují unikátní problém, neboť je téměř nemožné určit, odkud pochází. Minimálně to musí být časová osa, ve které existují techniky zpracování kovu, které odpovídají době pozdního středověku v mém světě. A taky koně. Takže to podle mě docela zužuje výběr. Cože? Koně ve skutečnosti nejsou ve většině časových os. Většina lidí používá prostě dobytek.

Využití

Jestli někdy budete potřebovat zničit armádu během jediného odpoledne, tenhle stříbrný rytíř je nejspíše váš člověk, pokud ho potom dokážete navést správným směrem. Jinak… nevím. Potřebujete někoho jako doprovod na kostýmovou párty? Možná by do toho šel. Připadá mi trochu zvláštní jít na kostýmovou párty, když by mohl cestovat do středověkého světa.

Slabiny

Ještě nikdy jsem neviděla rytíře vyblokovat střelu z pekelného ohně. To je trochu surové, ale asi by to mohlo fungovat, kdyby na to došlo. Co je myšleno střelou? Velké bum.


Instance: Časová Osa I-592:

Krátce sloužil jako rytíř ve službách Královského rodu Apolllyon. Koho? Nikdy jsem o nich neslyšela. Bastardi co jen vraždí a vypalují. Tvrdí, že pochází z vládců Prvního Města, což je nejspíš úplná blbost. Osobně porazil Ábela ben Adam a rozdrtil armády Nočních Dětí v bitvě u Sintar. Překvapuje mě, že by se k nim přidal. Slib nebeského krále nestojí ani za dech, který při něm promarnil. Rod Apollyon disponuje ve většině iterací silami mimo chápání většiny civilizovaného světa. Možná si myslel, že mu mohou pomoci. Což bylo hloupé.

Instance: Časová Osa T-0973:

Ukradl Eiffelovu věž. V jednu chvíli tam byla a pak najednou ne. …Pardon, cože? Jak se mu to sakra podařilo? Byl velmi opatrný. Lék, který hledal, vyžadoval extrémně ikonickou kulturní památku jako součást rituálu, takže použil zmenšovací kouzlo k transportu. Jenže místní síly Globální Okultní Koalice v oblasti reagovali na krádež a přinutili ho, aby jí pustil a utekl do jiné dimenze. Nebo tak jsem to alespoň slyšela. Jak jsi na tohle všechno přišla? Já v té časové ose strávila hrozně dlouhou dobu a nenašla jsem vůbec nic. Našla jsem knihu o tom rytíři. Vážně? Ráda bych něco takového viděla. Omlouvám se ale GOC mi ji ukradlo těsně před tím, než jsem odešla. Jaká škoda.

Instance: Časová Osa G-924:

V téhle časové ose ho krátce zadržela Nadace, která je tu prakticky soukromou korporací a vojenským dodavatelem v jednom, co prodává a pronajímá anomálie bohatým. Vidíš, tohle je přesně ten důvod, proč bychom měli sežrat bohatou vstvu. Souhlas, ale tohle není ta správná chvíle, ani místo. Každopádně, rytíř přišel za Nadací a očekával, že budou ochotní přistoupit na dohodu. Hádejte, co se stalo dál. Chytili ho. Bingo. Každopádně se jim ho poté nepodařilo přesvědčit, aby pro ně bojoval, takže ho zamknuli do cely a zahodili klíč. Později byl osvobozen během nájezdu Hadovy Ruky a unikl skrz Knihovnu. Mohli bychom se poptat našich kontaktů v Ruce, jestli o něm neví něco zajímavého. Sázím na to, že je L.S.

Instance: Časová Osa Z-673

Žádná solidní stopa po rytíři, ale tohle bylo údajně napsáno cizincem ve stříbrné zbroji. Zdá se, že není jenom rytíř, ale i básník.

Vzduch ochladl, už se stmívá
a tiše plyne Rýn,
zář slunce dohořívá
a na hory pad stín.
Já sám nevím proč, co to značí,
že jsem tak zamyšlen,
ta prastará pověst k pláči
mě týrá dnes po celý den.

Hezké, ale smutné.

Instance: Časová Osa B-173:

Zajímavé je, že toto svědectví se výrazně liší od všech ostatních, ale jméno je jasně stejné. Údajně se jedná o mladou ženu asijsko amerického původu, která aktuálně přebývá na palouku v lesích, kde jsou bezejmenní spoutáni. Tvrdí, že není rytíř, ale že je ve skutečnosti dimenzionální cestovatelka, která byla oklamána a zopakovala třikrát jméno jedné faerie. Nejspíše se jedná o nedávnou časovou osu.

To se mi nezdá pravděpodobné. Viděli jsme mnoho odkazů na jeho jméno ve všech zprávách o něm, tak proč by se měl zajímat o nějakou mladou ženu? Navrhuji, abychom tuhle zprávu připsali nesprávným informacím. Když jí tu necháme, mohla by nadělat víc škody než užitku.

Jsi si tím jistá? Mně to nepřijde tak nepravděpodobné.

Jak bys to mohla vědět? Pardon, že se ptám, ale přijde mi zvláštní, že jsi se sotva připojila a teď po nás chceš, abychom odstranili nějaké konfliktní informace. Budu potřebovat nějaký důkaz.Okej, to dává smysl. Promiň.

Fajn, tak to tu archivujeme. Plyne z toho ponaučení pro všechny, že je důležité vždycky kontrolovat zdroje. Díky Gaio za opravení téhle chyby.

Vždycky ráda pomůžu, sestry.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License