Herman Fuller uvádí: Nezničitelný Muž
hodnocení: 0+x
blank.png


Nezničitelný Muž

Ani Oheň

Ani Jed

Ani Meč

Ani Bič

Neudrží

Tohoto Muže

V Jeho Hrobě!Sledujte

Jak Podvede

Samotnou

Smrt

Přímo Před

Vašima

Očima!

Stejně jako Věčný Žid a další odporní ubožáci před ním byl Nezničitelný Muž vykázán z Nebeských Bran za své nevýslovné rouhání a musí teď navždy kráčet touto Padlou Zemí. Sledujte užasle jak snáší jedno mučení za druhým v marném pokusu konečně shodit své nesmrtelné břemeno!

JEN JEDEN DEN
v 7 hodin večer, tento pátek v parku Gorky.
Jedno představení, jedna šance! Všichni jsou zváni!

Následuje výňatek z díla zvaného Zrozený pro Cirkus: Menažerie zrůd Hermana Fullera. Identita vydavatele ani autora zatím nebyla určena a vytrhané stránky byly nalezeny vložené v knihách o cirkusech po celém světě. Osoba nebo osoby zodpovědné za tento jev jsou neznámé.

Nezničitelný Muž

To the Circus Born

Zoltán nebyl ani zdaleka první alchymista, po kterém Fuller chtěl nesmrtelnost. Poprvé to bylo někdy v roce 1915 nebo 16. Začalo to tak, že se Fuller rozhodl vzít Cirkus na celoevropské turné během první světové války. Už si nevybavuju co přesně tím sledoval. Každopádně když jsme byli ve Francii, podařilo se Fullerovi najít alchymistu, který dokázal vytvořit skutečný Kámen Mudrců a byl plně nesmrtelný. Jmenoval se… ne Peter, ale nějaká francouzská varianta jména Peter. Já mu budu říkat Peter.

Ze začátku ho Fuller zahaloval sliby, nabízel peníze, které neměl a služby, které nemohl splnit, pokud ho udělá nesmrtelným. Peter byl ale neústupný. Poslední co chtěl, bylo udělat nesrmtelného tyrana a nesmrtelnost poskytoval jen těm, kteří toho byli hodni. A Fuller nebyl.

Jak si asi umíte představit, Fuller to nevzal moc dobře.

Nechal Mannyho toho chudáka spoutat a vzal ho s náma na turné. Každou noc jsme ze stanu Principála slyšeli Peterův křik, křik, ze kerého se vaše předtavivost třásla hrůzou. Cítím se špatně, když říkám, že se mu nikdo z nás nesnažil pomoct, ale tak to dřív bylo. Nečekali jste od nikoho, že by vás zachránil z Fullerových spárů a nikdo to nečekal od vás. Ať byly ty křiky hrůzné sebevíc, všichni jsme byli rádi, že si Fuller vybíjí svůj hněv na někom jiném.

Ale Peter nikdy nepovolil a nakonec Fullera přestalo bavit vymáhat tolik úsilí aniž by z toho něco měl. Takže se rozhodl, že ho použije na představení. Strčil ho přímo doprostřed rignu a házel po něm všechno, co ho napadlo. Peter byl probodnutý padesáti meči, upálený, rozdrcený slony, všechno co by vás napadlo. A tak to bylo každou noc. Mluvíme tu o tom nejhorším životě navždy. Všechno co Peter musel udělat, bylo odhalit Fullerovi svoje tajemství věčného života, ale ať se Fuller snažil sebevíc, Peter nepovolil. Říkám vám, nebylo to žádné párátko.

Ale jeho útěk, to bylo něco. Byli jsme zrovna v Minsku a nenavštívil nás nikdo jiný, než samotný Rasputin. Ano, ten ruský mystik. Zjevně ho Peterův dar věčného života lákal stejně jako Fullera. V noci se proplížil do jeho stanu a použil nějaké svoje voodoo, aby ho dostal z pout. Ti dva se pak tiše pokusili vyplížit pryč, ale Manny, který je buď viděl nebo cítil, spustil poplach.

Rozeběhl se přímo na Rasputina, ale v moment co navázal oční kontakt jako by zamrzl. Rasputin na něj zkoušel nějakou svoji hypnózu a Manny, i když bylo vidět, že vzdoruje jak nejlíp umí, kouzlu podlehl a zkolaboval na zem. V ten moment už se sešlo hodně přihlížejících a Rasputin začal řvát o svých schopnostech od samotného Boha a co všechno nám udělá jestli se opovážíme vztáhnout ruku na jeho posvátná ramena.

Fuller byl jediný, který si řekl, že otestuje pravdivost jeho výroků. Pomalu se šoural směrem k Rasputinovi a vyjmenovávál svůj působivý seznam anomálních schopností a nakonec dodal, že by si s ním Rasputin 'určitě nechtěl poměřovat péra'. Rasputin se jenom zasmál a vytáhl ho.

Bylo 30 centimetrů dlouhé. Minimálně. Neztopořené.

Pak s ním začal třást, ve snaze ho postavit, zatímco celou dobu vulgárně urážel Fullera. Fuller tím byl upřímně ohromen a jenom zíral s tímhle svým divným výrazem na tváři. Ze všech těch věcí, které v životě viděl, tomuhle nemohl uvěřit. Tou dobou byl už Peter dávno pryč a Rasputin se rozeběhl za ním, zakopl, natáhnul si kalhoty a znovu se rozeběhl. Většinu noci jsme pak strávili prohledáváním města, ale ani jednoho z nich už jsme nikdy neviděli. Nebo alespoň ne v jednom kuse.

Pokud někdy budete v Petrohradu, udělejte si radost a zastavte se v Muzeu erotiky. Ten jeho stále živý a vrtící se klacek je druhá nejlepší věc, co můžete vidět.

305

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License