SPC-172-J
hodnocení: +4+x
blank.png

Objekt #: SPC-172-J

Třída Objektu: Apollyōken

Eventuality Bití Žraloků: V důsledku anomálního efektu SPC-172 je nemožné je zmlátit.

Namísto plánů na celoplošné zmlácení SPC-172 byl ustanoven protokol VYLIŽ MI, DARWINE za účelem vyhubit SPC-172 s použitím neflákacích prostředků. Selžou-li snahy vymýtit SPC-172, existuje riziko, že se SPC-172-A stane dominantním dědičným rysem všech žraloků, což by vedlo ke Scénáři Konce Světa Třídy K/O.

Popis: SPC-172 je žraloku podobná entita, jež je lidem známá jako narval.1 Ačkoliv se technicky jedná o savce, splňuje SPC-172 tři ověřovací kritéria žralokovosti Centra Mlácení Žraloků.

Postupem času se u mužských zástupců SPC-172 vyvinul v obličejové oblasti bodák (odtud jen "SPC-172-A"), který zcela neutralizuje všechny pokusy o mlácení.

Pokus o mlácení Výsledek mlácení Poznámky
Agent Seagal dal hák zajatému exempláři SPC-172. Neprůkazný „Tímhle jsme si už prošli. Nepočítá se to, pokud to není přímo do žraločího ksichtu.“ - Trenér Naismith
Agent Seagal praštil zajatý exemplář SPC-172 do ksichtu. Negativní Po operaci a úspěšné rekonvalescenci podal Agent Seagal žádost o přeložení k projektu, který nezahrnuje mlácení zaostřeného klacku.
Agent Seagal praštil zajatý exemplář SPC-172 do ksichtu, silněji. Negativní „Bože můj, vypadá to, jakoby jeho ruku nosil jako návlek na roh…“ – Trenér Naismith
Vypuštění jednotek Ahab-2 s pěstními koncovkami modifikovanými pro podvodní střet s SPC-172. Nerozhodný Rozbor sloupce prachu rozdrcených orgánů neprokázal žádné stopy přítomnosti úspěšného pěstního souboje.
Agent Seagal praštil zajatý exemplář SPC-172 do ksichtu ještě silněji svojí zbývající paží. Negativní Pěst se stihla přblížit do vzálenosti 1,2 metru od žralokovy tváře, než Agent Seagal podlehl zraněním způsobeným fishkebabizací.
Agent Norris mlátí zajatý ženský - ergo, bez rohu - exemplář SPC-172. N/A Mlácení se zprvu zdálo úspěšné a vyústilo ve smrt exempláře, pitva nicméně prokázala, že ženské exempláře SPC-172 jsou bezzubé, což znamená, že neodpovídají třetímu ověřovacímu kritériu žralokovosti, „má spostu špičatých částí“, a tudíž nejsou žraloci.
Agent Norris mlátí mladistvý exemplář SPC-172 s neobvykle malým SPC-172-A do ksichtu. N/A „No tak, vždyť je to děcko.“ - Trenér Naismith
Agent Norris mlátí mladistvý exemplář SPC-172 do ksichtu silněji než agent Seagal. N/A „Dávám výpověď.“ - Agent Norris.
Agent Norris mlátí zajatý mužský exemplář SPC-172 do ksichtu silněji než agent Seagal, nebo mu trenér Naismith podpálí dům. Negativní Pěst se stihla přblížit do vzálenosti 1,1 metru od žralokovy tváře, než Agent Seagal podlehl zraněním způsobeným fishkebabizací.
Uřezání SPC-172-A mužskému exempláři SPC-172 a jeho následné zmlácení. N/A „Jsme Centrum Mlácení Žraloků, ne Centrum Úpravy a Potom Mlácení Žraloků. Zahoďte ta pomocná kolečka“ - Trenér Naismith
Použití experimentálního žraloky-mlátícího zařízení HERKULES NESNÁŠÍ ŽRALOKY k částečnému snížení hmotnosti raketové pěsti agenta Norrise takovým způsobem, že proletí SPC-172-A a dopadne přímo na ksicht zajatého exempláře SPC-172. Nerozhodný Selhání zařízení způsobilo trhlinu v dimenzi a nedopatřením praštilo Boha.
Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License