Loďka v láhvi
hodnocení: +2+x
blank.png

Rok: 2056

Synagoga, přibližně 20 mil od Oblasti-17

"Inspiroval mě k tomu, abych začal kouřit péra," vzlykal Draven Kondraki v předních lavicích pohřební služby. Jeho přítel k němu natáhl ruku a konejšivě ho poplácal po noze, souhlasně přikyvujíce na jeho sentiment; sám mohl potvrdit, že jeho dítě je vskutku úžasný submisiv.

"Byl opravdu dobrý ve vzdychání," zafňukal Alto Clef před nimi. Zaměstnanci kolem něj se souhlasem vdovci přikývli. Benjamin Kondraki byl dobrý ve vzdychání.

"Jednou mě praštil přímo do obličeje, aby získal poslední donut," s brekem ve tváři vyřkla nově jmenovaná ředitelka Moosová. "Ježíši Kriste, jak moc mi bude chybět."

"Tohle je židovský proces, Tildo," ji zašeptal direktor Bright do ucha, v pokusu se jí to objasnit. Dr. Rightsová mu v odpovědi na jeho poznámku loktem vrazila do žeber.

A jak Rabín dokončil své kázání a přistoupil k rakvi, tak se malá skupinka jeho příbuzných a blízkých ztišila. Poslední slova byla vyřčena - něco o síle lásky a Boha - a zavolal nositele rakví k oltáři, aby odnesli rakev do blízkého menšího pohřebiště. A tak začali nositelé úctyhodně zavírat rake-

PRÁSK

Nastal krátký moment zmatení mezi lidmi v synagoze zvukem- plastu a skřípání. Víko rakve nešlo zavřít. Bylo blokováno dvou litrovou lahví připevněnou k penisu zesnulého.

"Lékařský tým to z něj nedokázal sundat!" bědoval Draven.


55-letý Nadační direktor Benjamin Kondraki se probudil ze své velice specifické, ale ne zas tak nečasté noční můry s potem na tváři v jeho apartmá v současnosti s několika hodinovým předstihem před jeho směnou. Zašmátral po vypínači, zapnul lampu a kouknul pod své boxerky, aby to znovu zkontroloval. Z celého incidentu zbylo jen pár sáčků mraženého hrášku na utlumení bolesti. Vydechl úlevou. Nově zakoupená flashlightka značky Tenga Egg ztratila svůj balanc na nočním stolku a se smutným a osamělým žuchnutím spadla na na zem.

Příslušné Texty (V pořadí jejich publikace)

Pravidla pérovlády

  1. Tohle není lolfoundation a ty láhve nejsou ničím anomální; stejně tak to není žádný anomální jev nebo cokoliv tomu podobného. Důvod péra v láhvi není k vytvoření nové úrovně humoru (i když je to ten druhotný účel), ale k poznamenání faktu, na která se v Nadaci dost často zapomíná:že v Nadaci pracují lidé. A lidé jsou kreténi. Péro v láhvi je kanon se skrytou zprávou o lidech a o jejich osobnosti.
  2. Clef a Kondraki musí spolu chodit, nebo spolu již chodili. Tohle je podmínka, která vznikla kvůli jednomu (1) homofóbovi, kterému se opravdu, ale opravdu nelíbí, že tento kanon existuje. Nemusí to být nutně extrémně explicitní, ale ať to tam je.
  3. Kondrakiho láhev uvíznutá na jeho penisu musí být značky Aquafina . To proto, že je Kondraki velice chytrý muž, ale přitom i impulzivní píčus. Jeho odkaz je jádrem tohoto kanonu.
  4. Mírný crack fic je povolen, ale ten extrémní patří do lolfoundation.
Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License