SCP-X-CS-J
hodnocení: +12+x
blank.png

subjekt:
SCP-X-CS-J

kategorie:
Sejf Jůklid Kítr Taumiel Appolijon

úroveň hrozby:
o Bílá Modrá Zelená █████ Oranžová Červená Černá

speciální zadržovací procedury:
SCP-X-CS-J musí být uchováno v prosklené krychli o rozměrech x metrů x x metrů x x metrů. To znamená, že prosklená krychle má objem x m3 (krychlových). O SCP-X-CS-J můžou mluvit pouze Zaměstnanci úrovně 5 třídy D a to pouze po povolení radou 05. Stěny prosklené krychle jsou tvořeny z Polymethylmethakrylátu [(-CH2C(CH3)(COOCH3)-)n] (plexisklo). Na prosklenou krychli tvořenou z Polymethylmethakrylátu [(-CH2C(CH3)(COOCH3)-)n] (plexiskla) musí být neustále namířeno 8 rotačních kulometů, které neustále drží SCP-██████ a Dr. Dan. Na SCP-X-CS-J nesmí nikdo civět.
**popis:* **
SCP-X-CS-J je koule krychle jehlan [DATA VYMAZÁNA] člověk vysoký 191,5678 cm. Velikost pohlavního orgánu SCP-X-CS-J je podezřele malá, nicméně není známo zda je toto efekt anomálie SCP-CS-X-J. Pokud se na SCP-X-CS-J někdo koukne hnedka chcípne. Více o SCP-CS-X-J není známo. Zbytek popisu SCP-CS-X-J je dostupný pouze radě 05.

objevení:
SCP-X-CS-J bylo objeveno Nadací.

*dodatek scp-X-Cs-J 345:** Testování s ostatníma SCP
SCP-173: Žádná reakce.
SCP-096: Zničení vesmíru.
SCP-999: Zničení oblasti a pohlavního orgánu SCP-X-CS-J
scp-6789: Zabití Dr. Brighta

[KONEC ZÁZNAMU]Tak tohle bylo moje první SCP, které jsem zdokumentoval díky za zpětnou vazbu mám vás rád <3

Poznámka Rady O5: Výzkumník, který zdokumentoval toto SCP byl vyhozen z Nadace SCP, kvůli neschopnosti. Článek byl předán zkušenějším výzkumníkům na přepsání.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License