SCP-X-CZ-J
hodnocení: +8+x

17-nov-1988-sts-27-atlantis-orbiter-vehicle-ov-104-crewmembers-participate-in-the-terminal-countdown-demonstration-test-tcdt-at-the-kennedy-space-center-ksc-standing-in-front-of-the-m113-tracked-rescue-vehicle-armored-personnel-carrier-apc-are-left-to-right-mission-specialist-ms-william-m-shepherd-pilot-guy-s-gardner-commander-robert-l-gibson-ms-richard-m-mullane-and-ms-jerry-l-ross-crewmembers-are-wearing-orange-partial-pressure-or-launch-and-entry-suits-les-W2FW43.jpg

Expedice před výjezdem zadržet SCP-X-CZ-J TEXT, KTERÝ CHCETE MÍT POD OBRÁZKEM

subjekt:
SCP-X-CZ-J

kategorie:
Sejf Jůklid Kítr Taumiel Appolijon

úroveň hrozby:
o Bílá Modrá Zelená █████ Oranžová Červená Černá

speciální zadržovací procedury:
SCP-X-CZ-J musí být uchováno v prosklené krychli o rozměrech x metrů x x metrů x x metrů. To znamená, že prosklená krychle má objem x m3 (krychlových). O SCP-X-CZ-J můžou mluvit pouze Zaměstnanci úrovně 5 třídy D a to pouze po povolení radou 05. Stěny prosklené krychle jsou tvořeny z Polymethylmethakrylátu [(-CH2C(CH3)(COOCH3)-)n] (plexisklo). Na prosklenou krychli tvořenou z Polymethylmethakrylátu [(-CH2C(CH3)(COOCH3)-)n] (plexiskla) musí být neustále namířeno 8 rotačních kulometů, které neustále drží SCP-██████ a Dr. Dan. Na SCP-X-CZ-J nesmí nikdo civět.
**popis:* **
SCP-X-CZ-J je koule krychle jehlan [DATA VYMAZÁNA] člověk vysoký 191,5678 cm. Velikost pohlavního orgánu SCP-X-CZ-J je podezřele malá, nicméně není známo zda je toto efekt anomálie SCP-CZ-X-J. Pokud se na SCP-X-CZ-J někdo koukne hnedka chcípne. Více o SCP-CZ-X-J není známo. Zbytek popisu SCP-CZ-X-J je dostupný pouze radě 05.

objevení:
SCP-X-CZ-J bylo objeveno Nadací.

*dodatek scp-X-Cz-J 345:** Testování s ostatníma SCP
SCP-173: Žádná reakce.
SCP-096: Zničení vesmíru.
SCP-999: Zničení oblasti a pohlavního orgánu SCP-X-CZ-J
scp-6789: Zabití Dr. Brighta

[KONEC ZÁZNAMU]Tak tohle bylo moje první SCP, které jsem zdokumentoval díky za zpětnou vazbu mám vás rád <3

Poznámka Rady O5: Výzkumník, který zdokumentoval toto SCP byl vyhozen z Nadace SCP, kvůli neschopnosti. Článek byl předán zkušenějším výzkumníkům na přepsání.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License