SCP-005-PL
hodnocení: +1+x
blank.png

Objekt #: SCP-005-PL

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: Kromě kontrolovaných podmínek nemusí být objekt smontován. V klidu anomálie nevyžaduje Zvláštní Zadržovací Procedury.

Popis: SCP-PL-005 je keramická toaletní mísa. Ačkoli se jedná o typický model, vyznačuje se úzkým sifonem. Všechny fyzické vlastnosti objektu nejsou neobvyklé. Charakteristickým znakem je deska namontovaná uvnitř nádrže. Během studie anomálie byl během, aktivní fáze detekován zdroj tepla.

Anomální činnost objektu se aktivuje, když je správně nainstalováno (je zajištěn přístup vody do cisterny a drenáž, není nutná upevňovací montáž), a poté bude použit k v sedě člověkem. Nevysvětlitelným způsobem se uvnitř mísy vytvoří tlakový rozdíl mezi vnějším prostředím a uživatelem, což způsobí rychlý tok exkrementů a moči do vnitřku objektu. K tomu dojde prostřednictvím análního otvoru a močové trubice. Projevování proběhne navzdory nedostatečné vzduchotěsnosti uvnitř mísy. Výsledný tlak významně brzdí přerušení používání objektu a vyžaduje použití významné fyzické síly k přerušení anomálního působení.

V důsledku neúprosnosti události bude v krátké době od začátku projevu obsah žaludku extrahován spolu s kyselinou přes anální kanál, což způsobí rozsáhlá vnitřní zranění a dokonce smrt v důsledku vykrvácení. Síla projevu se liší v závislosti na uživateli, ale definující faktor není znám.

Dodatek: Níže je vypsán text nacházející se na vnitřní desce.

Děkujeme za zakoupení našeho UBIKAZ!
Świetości Mieszkaniowe sp.z o.o. introduces new product, UBIKAZ!
Znuděný posedáváním na záchodě? Zlobí vás nepříjemné šplouchání? Znáte všechny obaly okolních hygienických potřeb z paměti? S tím je konec! Čas na něco nového, čas na něco SKVĚLÉHO! UBIKAZ! Efektivní, pohodlné a zdravé! Zapomeňte na zácpu! Zapomeňte na promarněný čas! Zapomeňte na nezvané hosty visící na vaší velké WC! Pozdravte revoluci v oblasti vyprazdňování! !
Můj domov je místo, kde mám svůj UBIKAZ! //
//Świetości Mieszkaniowe sp.z o.o.
není zodpovědný za nesprávné použití UBIKAZ.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License