SCP-\̅\̅\̅\̅-J
hodnocení: +2+x
blank.png
Vážná Poznámka

Následující článek byl vytvořen tak, že bylo do
aplikace Botnik naflákáno přes 3000 různých SCP.

Kromě drobného formátování je všechno, co následuje,
doslovně převzato z výsledků.

Objekt #: SCP-3004

Třída Objektu: Euclid Safe

Speciální Zadržovací Procedury: Hledání není dobrovolné. Informace ohledně SCP-3003 musí být až do potvrzení diagnózy zánětu slepého střeva (krve) utajené. Jednotlivcům vystaveným SCP-3005 musí být podána amnestika Třídy-B. Následně budou jednotlivci znovu využiti na hostině. Aby bylo zajištěno, že veřejnost nemůže spatřit SCP-3006, musí mít písemné povolení od Rogeta z Oblasti-28 k převzetí moci nad Mexickým zálivem.

Procedura Lambada Manos musí být kvůli následujícím možným problémům neustále monitorována:

  • Snídaňová senzace
  • Zahájení dráhy letu skrz vrstvu kůže
  • Hloupá produkce krabů
  • Sexuální výchova Agenta Coopera
  • Ředitelka Zařízení Shirley Gillespie a vůně, ve které je obalená

Pro více detailů je momentálně dostupný Dr. Oswald.1 Zesnulí příbuzní nepomáhají.

Popis: SCP-3004 referuje ke oblasti 2 km2 velké hluboko v opičích mrtvolách nashromážděných vedle Mongolska. V současné době se věří, že jediná živá instance absorbuje živiny přímo z ponožky plné mrtvého hmyzu a holubů. V SCP-3007 nebyla nalezena nádoba druhu balaenoptera (další placentární savec) jinde než na mrakovém typu.

Z SCP-1762 vyčnívá mužská humanoidní postava vysoká přibližně pět mrtvol. Subjekt je schopen vyvinout extrémní množství potravinářských výrobků naplněných sférickými členy ze svého těla. Další vyšetřování odhalilo, že je jeho tělo složenou pouze z neuvěřitelně speciálních prázdninových věcí.2 Při dotazování subjekt sám o sobě uvedl, že je vyroben ze změkčených materiálů, které nemohou být komunistické.

Bylo zjištěno, že SCP-3007 vyrábí vůni se svými mrtvolnými stvořeními. K vrchní vrstvě je přichycen velmi jemný mentolový zápach, o kterém se předpokládá, že pochází z pod rubáše.

Dodatek: SCP-2282 bylo nalezeno po objevení záznamů o mužích stávajících se nepopsatelně neškodnými lidmi. Veškerý personál, přidělený k SCP-2003, byl shledán zcela vyprázdněným. Odstraňování jejich mrtvých těl začalo všem připadat trochu formální a vůně byla později popsána, jako "křupaví sex piráti".

Agent Maxwell ztratil několik životně důležitých minut, než se vzdal svého masa.

Dr. Oswald: Chci s vámi mluvit přímo do záznamu.

Agent Maxwell: Rozumím. To, co vám dává smysl, je pro mě bezcenné. Otec chtěl nový zdroj hluku a my se chtěli dobře pobavit. Všechny vzpomínky, které jsem napsal na zadní stranu jeho kůže, se staly jednou poznámkou v jeho hlavě.

Dr. Oswald: Proč máte pořád co do činění s obličejem, který z poza mne vykukuje?

Agent Maxwell: Byl jsem v podstatě jediný Nadační zaměstnanec v okolí. Už žádné neustálé druhy hadů. Kromě mých úst mi celý svět připadal mimozemský. Ten efekt proměnil mojí ruku na kostlivého golema. Když jsem sledoval a plakal, toto místo se pravděpodobně roztáhlo až za jeho tělo. Vše, na co jsem mohl myslet bylo, "Ten zmrd mi kurva zabil můj drzý práh."

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License