SCP-993
hodnocení: +3+x
blank.png
993.png

Fotografie SCP-993 z epizody: "Bobblovo kuchyňské překvapení"

Objekt #: SCP-993

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: Všechna vysílání obsahující SCP-933 musí být přerušena dle protokolu Ypsilon-Beta 3 a zablokována pro veřejnost. Všechna přerušená vysílání musí být zaznamenána a archivována pro budoucí sledování. Všechny subjekty, které budou použity k sledování SCP-993 musí být mladší deseti let a po popsání epizody jim musí být podána dávka Amnestik třídy A.

Sledování SCP-993 musí být autorizováno minimálně třemi zaměstnanci úrovně 4 a vyšší.

Popis: SCP-993 je dětský televizní pořad "Klaun Bobble", který se začal vysílat ██/██/19██. Zdá se, že SCP-993 je vzdělávací pořad, jehož hlavní postava - Klaun Bobble objevující se v každé epizodě, učí diváky novým aktivitám. Zdá se, že program nemá žádné vedlejší postavy a umístění se mění každý díl.

Anomální vlastnosti SCP-993 se projevují až po zhlédnutí. Jakákoliv osoba starší 10 let upadne při sledování pořadu do bezvědomí a probere se až po konci pořadu. Oběti nahlašují před upadnutím do bezvědomí bodavou bolest hlavy.

Děti pod 10 let vypověděly, že SCP-993 je učí aktivitám, jako jsou např.: kanibalismus, vraždění, mučení, [DATA VYMAZÁNA]. Tyto aktivity se "zaryjí" do mysli subjektu. Opakované sledování pořadu s SCP-993 může způsobit permanentní psychotické a schizofrenické symptomy.

Epizody SCP-993 byly pravidelně vysílány z neznámého zdroje až do ██/██/20██, kdy byla všechna vysílání úspěšně přerušena pomocí Protokolu Ypsilon-Beta 3 a zablokována pro veřejnost.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License