SCP-953
hodnocení: +2+x
blank.png

Objekt #: SCP-953

Třída Objektu: Keter

Speciální Zardžovací Procedury: SCP-953 musí být drženo v zadržovací cele Typu 4 (4 m x 3 m x 3 m) na konci Chodby 99 v Oblasti-17. Subjektu musí být poskytováno následující:

  • Denně 1,5 kg čerstvých jater pro spotřebu.
  • Vydatná množství čisté pitné vody.
  • Čisté potřeby pro spaní (matrace a přikrývky), které musí být měněny subjektem a každý týden vyprány.

Malé komfortní předměty (švestkové víno, předměty ke čtení, atd.) můžou být poskytnuty, jako případná odměna za dobré chování, jakožto součást psychologického navykání.

Přímý lidský kontakt s SCP-953 je přísně zakázán, kvůli jeho mysl-ovlivňujícím vlastnostem; z tohoto důvodu musí personál dodržovat 100 m bezpečnou zónu, pokud jsou otevřeny neprodyšně uzamčené dveře. Donáška jídla a ostatních předmětů, bude vykonávána automatizovaným robotem. Při případném selhání zadržení, by mělo být teoreticky možné terminovat SCP-953 střelbou; nicméně, kvůli jeho povaze, může být rozpoznání SCP-953 obtížné.

Kvůli nedostatečnosti čistě fyzických zadržovacích procedur na kontrolu SCP-953, je také potřebné psychologické zadržení. Z tohoto důvodu, je přístupová cesta k SCP-953 lemována otevřenými psími boudami, hlavně plemen Korejský Jindo nebo Americký Foxhound. SCP-953 vykazuje extrémní fóbii, z domestikovaných psů a nepřiblíží se k nim na vzdálenost 10 m, hlavně když psi štěkají, nebo jsou si SCP-953 vědomí.

SCP-953 musí být neustále bráno jako nepřátelské vůči lidské rase, nebezpečné a ozbrojené; jakýkoliv přesun SCP-953 musí být vykonán za dozoru alespoň šesti (6) členů ozbrojeného personálu. Jeho preferovaný způsob zabíjení je útok holýma rukama na břicho, penetrace břišní dutiny a odstranění jater, které jsou jím později zkonzumovány. Pokud je mu dán na druhou stranu čas, raději bude zabití natahovat a mučit svoji oběť, aby si, jak se zdá, užilo projev bolesti jiného uvědomělého stvoření.

Popis: SCP-953 je samice Lišky Obecné (Vulpes vulpes) o váze přibližně 8 kg, s páteří, která se u 26. obratle rozdělí do devíti oddělených ocasů. Subjekt vykazuje polymorfní vlastnosti, které mu nicméně umožňují brát na sebe podobu různých objektů a stvoření (nejčastěji přitažlivá korejská žena).1 Subjekt vykazuje některé liščí rysy (uši, ocas, tlapky, oči, srst, návyky) ve všech jeho alternativních formách: toto může sloužit k rozpoznání subjektu, pokud se pokusí přeměnit, přestože se SCP-953 pokusí skrýt svoje ocasy pomocí oblečení, nebo jiných způsobů.

Kromě polymorfních schopností, vykazuje SCP-953 pokročilou úroveň psionických schopností, jmenovitě sugesce a telepatie. Přes neschopnost oklamat vnějšího pozorovatele, subjekt do jehož mysli je vstoupeno, může být přesvědčen o řadě falešných informací, zahrnujíc jeho vlastní povahu, povahu SCP-953 a povahu věcí okolo. SCP-953 toto v minulosti použilo mimo jiné na: oklamání policistů, vyšetřujících hlášení o hlasitých křicích v hotelové místnosti, přesvědčení matky aby usmažila a snědla její vlastní dítě, vykonalo projevy nekrofilie na snoubence Agenta Ramseyho za plného dohledu zmíněného Agenta a uspělo v systematické vraždě 27 účastníků “YiffConu 2███“

Dodatek 1: Dřívější Historie Na SCP-953 bylo naraženo SCP Nadací a jejími předchůdci několikrát, s tím, že první střet proběhl v Busanu, v Koreji, krátce po Druhé Světové Válce. K dnešku, SCP-953 uteklo a bylo navráceno celkem šest krát, což vedlo ke smrtem █ SCP agentů během různých incidentů.

Po jeho posledním úniku, nebylo o SCP-953 slyšet přes ██ let, než se náhle znovuobjevilo v Pittsburgu, v Pensilvánii, v červnu 2███ na “YiffConu 2███,“ který navšetěvovalo v převleku nadšence “furry“. Před zadržením, vykonalo SCP-953 dva tucty vražd shromážděných zaměstnanců a účastníků, což je víc než při jakémkoliv jiném incidentu před tím. Znetvořená těla byla nalezena na různých místech v hotelu, jako například: uvnitř matrace, pověšené za sprchový závěs a podávané jako hlavní chod na hotelové recepci. Přeživším účastníkům byla podána Amnestika Třídy A a byly propuštěni z Nadační péče.

Nadační personál, přiřazený k zadržení SCP-953 po tomto posledním incidentu poznamenal, že se subjekt zdál lhostejný a nebránil se zdržení. Od toho okamžiku nevzešly ze strany SCP-953 žádné problémy.

Dodatek 2: Speciální pohotovostní příkaz Jelikož nesprávná identifikace jejího druhu vede k agresi SCP-953, je tímto veškerému personálu nakázáno označovat ji jako “Kumiho“ a ne “Kitsune.“ Personálu, který se bude ptát jaký je v tom rozdíl je potřeba připomenout rozdíl mezi Čerokíjským indiánem a indem z Nového Dílí. – O5-██

Dodatek 3: Revize Pracujícího Personálu Po nešťastné a naprosto jednoduše zabranitelné smrti Agenta Gallaghera, musí být veškerý personál, který má vazby na komunity “furry“ nebo “otaku“ neprodleně přeřazen k jiným projektům. – O5-██

Dodatek 4: Folklórní Řídící Procedury Jenom jako připomínka: zaměstnanci přiřazení k SCP-953 musí při práci se subjektem dodržovat všechny instrukce, bez ohledu na to, jak divně, nebo náhodně zní. Mějte na paměti, že lidi z Asie pracovali s těmahle věcma několik století před tím, než jsme přišli my: co nám může přijít jako pohádkové historky, byla jejich verze Speciálních Zadržovacích Procedur. – O5-██

953 Rozhovor A – Rozhovor se zadržovacím týmem popisující celé zadržování SCP-953 v divočině v roce 19██.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License