SCP-917
hodnocení: 0+x
blank.png

Objekt #: SCP-917

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-917 musí být zadrženo ve standardní cele pro humanoidy. Na žádost objektu mu může být zpřístupněna hudba či literatura.

SCP-917 musí být neustále k dispozici jeden pomocník. Tito pomocníci se střídají po šestihodinových směnách. SCP-917 může kdykoli požádat o pobyt o samotě, avšak toto privilegium je omezeno na 4 hodiny denně.

Objektu byla zpřístupněna kniha se základy komunikace za pomoci Braillova písma. Skrze toto médium a za pomoci odsouhlasených gest je objektu povolena základní komunikace. Personál má přísně zakázáno budit SCP-917, zatímco bude ve fázi novu, pokud to nebude zcela nutné, poněvadž by takové jednání mohlo způsobit paniku objektu. Personál má povoleno interagovat s SCP-917 až poté, co dá předem odsouhlasený signál.

SCP-917 trpí středně těžkou formou artritidy, kvůli čemuž je povoleno podávat mu medikamenty, je-li ve stavu, ve kterém je schopný přijímat potravu.

Kvůli momentálním regulacím týkajícím se "Gentlemanů" musí být SCP-917 zadrženo v Hale ██ v Oblasti-██.

Popis: SCP-917 je starší běloch, jehož obličejové rysy degenerují a regenerují v závislosti na lunárním cyklu, přičemž zcela mizí během novu a během úplňku se jeví zcela v pořádku. Uši, oči, nos a ústa objektu mizí, avšak vrásky na obličeji zůstávají. Tato degenerace a regenerace kopíruje fáze měsíce, přičemž začíná levým uchem a pokračuje až k pravému.

Objekt popsal tento jev jako bezbolestný, avšak nepříjemný, poněvadž mu způsobuje slepotu, hluchotu a němotu.

Zdá se, že SCP-917 nemá potřebu jíst, pít či dýchat, zatímco příslušné části obličeje mizí. Avšak subjekt popsal extrémní únavu, která se projevuje při vstupu do fáze novu.

Během zatmění [DATA VYMAZÁNA]. Tento jev je považován za bezpečný a nezpůsobuje objektu žádné dlouhodobé následky.

SCP-917 bylo objeveno u vstupu [VYMAZÁNO] Oblasti-██.

Dodatek 917: Slova "Mr. Měsíc z Malých Gentlemanů® od Dr. Wondertainmenta" jsou vytetována na pravém lýtku SCP-917. Při objevení na sobě SCP-917 mělo kabát, košili a kalhoty značky "Doctor's Orders", která byla vyšitá na cedulkách. V levé kapse byl nalezen seznam podobný tomu, jež byl nalezen u SCP-909, ve kterém je SCP-917 označen jako položka "13". Viz Dokument 917-a.

Dodatek 917-2: Tento dokument byl ve vlastnictví SCP-917. SCP-905 tvrdí, že "mu jeho kopii odnesl letní vánek", SCP-909 měl u sebe podobný list, který se dá nalézt v Dokumentu 909-a a SCP-913 zřejmě svou kopii požil. SCP-920 tvrdí, že tu svou ztratil. - Dr. ███████████

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License