SCP-902
hodnocení: 0+x
blank.png
Old_box_in_Samarkand.JPG

SCP-902

Objekt: SCP-902

Třída Objektu: Keter

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-902 bylo přeřazeno do Arktické základny Theta-12, jakožto jediné SCP, které bude v této oblasti zadrženo. V oblasti musí pracovat tým padesáti členů bezpečnostního personálu. Momentálně nesmí být na SCP-902 prováděn žádný výzkum. Znalost SCP-902 kromě jeho čísla je limitována na personál Úrovně 3 a nižší. Je nezbytné, aby o existenci SCP-902 věděl jenom určitý počet vedoucího personálu. O SCP-902 musí vždy vědět pouze jeden člen Rady O5. V případě prolomení bezpečnosti zevnitř Arktické základny Theta-12, musí být na dálku odpálena nainstalovaná vodíková bomba. SCP-902 musí být neustále hlídáno před předčasným zničením.

Popis: SCP-902 je skříňka, zhruba o velikosti hlavy dospělého člověka. Přesněji, o rozměrech 30 cm x 15 cm x 19 cm. Zdá se, že je to skříňka na munici, která byla používána asi třicet let zpátky, navzdory tomu, že předmět je v Nadační péči okolo šedesáti let. SCP-902 je vyrobeno z olova. Složení předmětu uvnitř SCP-902 je neznámé. SCP-902 vydává zvuk, který byl popsán jako 'tikání', přičemž kdokoliv kdo tento zvuk uslyší, bude přesvědčen, že předmět odpočítává. Při otevření, se skříňka zdá být prázdná, nicméně tikání neustává a objekt pokračuje v odpočtu. Kdokoliv kdo se dozví o SCP-902 ať už přes osobní interakci, nebo čtením tohoto záznamu bude přesvědčen, že ať už je uvnitř cokoli, je to extrémně nebezpečné a musí to být zničeno okamžitě po skončení odpočtu, ovšem ne dříve. Personál vystavený SCP-902 se bude opakovaně pokoušet skříňku otevřít a pak znova zavřít, aby našel objekt uvnitř.

Není žádný objekt. Je objekt. Musí být zničen, jakmile se odpočet zastaví. Odvádíme skvělou práci. Musíme být zastaveni.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License