SCP-807
hodnocení: 0+x
blank.png

Objekt #: SCP-807

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-807 musí být uchováváno v uzamčeném bezpečnostním úložném boxu ve Skladovacím zařízení vysoce hodnotných předmětů v Oblasti 19. Dle běžného operačního postupu musí být standartní obranné mechanismy na místě v pohotovosti (výbušné, chemické, biologické a memetické).

SCP-807 může být vyjmuto z úložného kontejneru s příslušným povolením pro testování. Veškerý personál, který pracuje v blízkosti SCP-807, musí být dobře stravován a musí nosit náhubky, aby se zamezilo nechtěnému požití.

Popis: SCP-807 je keramický talíř o průměru 20 cm lososové barvy, který lemuje bílý nápis "Poslední Šance na Večři". Na okraji talíře přímo nad písmenem V je malý kousek odštípnutý. Na SCP-807 se nenachází žádné výrobní značky a veškeré pokusy o nalezení podniku, odkud SCP-807 pochází, doposud selhaly.

SCP-807 přemění jakékoliv jídlo na něm naservírované v jeho alternativní verzi, která však obsahuje velké množství tuku, sodíku a cholesterolu. Chuť a vůně přeměněného jídla je tak nepřirozeně výborná, že se jeho konzumaci nedá odolat. Avšak kdokoli, kdo pozře jídlo z SCP-807, do pěti minut po pozření utrpí srdeční zástavu kvůli náhlému a masivnímu hromadění tuku v hlavních tepnách. V některých případech se podařilo zachránit život subjektu za pomoci okamžitého koronárního bypassu.

Dodatek 807-A: Zaznamenané přeměny

  • Okurkový sandwich z bílého chleba s čerstvými okurkami a 2 ml másla - Sandwich se smaženým vejcem.
  • Vegetariánská celozrnná houska s čerstvým listovým salátem, rajčetem, cibulí, 4 ml hořčice, 4 ml kečupu a dvěma plátky kyselého okurku - burger "Luther" ze dvou koblihových housek značky Krispy Kreme se třemi hovězími karbanátky z 0,5 kg masa, listovým salátem, rajčetem, cibulí, 8 ml kečupu, 8 ml majonézy, 8 ml hořčice a smaženou kyselou okurkou.
  • Burger Luther - [DATA VYMAZÁNA]. Další testování s tučnými jídly servírovanými na SCP-807 byly pozastaveny kvůli vysokému počtu ztrát na životech.
Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License