SCP-666-J
hodnocení: +7+x
blank.png
2j13ghv-new.jpg

Dr. Gerald byl požádán, aby odvezl autobus plný zaměstnanců Třídy D do blízké Oblasti. Nějak se mu podařilo to přeměnit na demoliční derby.

2untsep-new.jpg

Jak se mu to sakra podařilo se segweyem?

Objekt #: SCP-666-J

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: Zaměstnanci Třídy D a Gerald jsou jediný s povolením být ve vozidle, které řídí Dr. Gerald. Připravte vaky na těla podle počtu pasažérů, bez Dr. Geralda. Navíc, týmy doktorů musí být připraveny k výjezdu, pokud Dr. Gerald cestuje okolo potenciálně nebezpečného prostředí (např. atomová elektrárna a chemická továrna).

Popis: Všichni jednotlivci, kteří nastoupí do vozidla a jiné formy transportu, které ovládá Dr. Gerald zaručeně zemřou. Testování ukázalo, že i ti co se z vozidla pokusí utéct, jsou odsouzeni ke zkáze. Většinou do nich narazí další vozidlo během pár minut. Dr. Gerald kupodivu vždy přežije, aniž by záleželo, jaký masakr s vozidlem udělá.

April_27%2C_2014_Vilonia_tornado_aerial_damage.jpg

Výsledek cesty Dr. Geralda městem [VYMAZÁNO] na mopedu.

Dodatečně, všechny potenciálně nebezpečné objekty se stanou více nebezpečné, pokud je ve vozidle nebo v jejich blízkosti. Nože probodnou více, než jim jejich ostrost normálně dovoluje, normální olejové tankery se stanou pohybujícími se bombami, které vybuchnou i po lehkém doteku, budovy ztratí svou nehybnost a chodci ztratí pud sebezáchovy a skáčou do jeho cesty. Pouhá cesta na kole může způsobit devastaci jako od tornáda T3.

Dodatek 666-1: Dr. Gerald se nikdy nesmí přiblížit k SCP-426 v okruhu 25 metrů.

Dodatek 666-2: Plánuje se vytvořit vozidlo, které zadrží SCP-682 dostatečně dlouho, aby mohl Dr. Gerald jet na projížďku.

65cvn6-new.jpg

Tým výzkumníků spekuloval, že kolečkové brusle jsou technicky také vozidlo. Tuto hypotézu otestovali tak, že Dr. Gerald najel do centrály ORIA v Teheránu. Měli pravdu.

2mwscir-new.jpg

10:07, Březen 15, 2███. Přibližná rychlost: 4███ km/h

mower%20accident.jpg

10:11, Březen 15, 2███. Počet úmrtí: ██

1z37ar5-new.jpg

Máme tenhle pozemek v ████████, ███████ pro případ, že potřebujeme vyřadit nějaké vozidlo. Toto je také jediné místo, kde může Dr. Gerald řídit bez povolení.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License