SCP-666½-J
hodnocení: +9+x
blank.png

Objekt #: SCP-666½-J

Třída Objektu: Svatá Matko Boží, může to vůbec být Keter

Speciální Zadržovací Procedury: Minimálně sedm (7) zaměstnanců Abrahamického náboženství musí být vždy přítomno v zadržovací místnosti SCP-666½-J. SCP-666½-J nesmí přijít do kontaktu s jakýmkoliv živým organizmem bez písemného povolení zaměstnance Úrovně-4 a vyšší.
Použití SCP-666½-J jako zbraň nebo pro zadržení/neutralizaci SCP třídy Keter je zvažováno Radou-O5.

Popis: SCP-666½-J je předkrm ve formě houby plněné krabím masem, připravené vnitřní Nadační kuchyní, Zadržovací Kuchyně, k 45. výročí vytvoření Oblasti-19. Přibližně 42% z 1500 hostů snědlo SCP-666½-J a bylo vystaveno jeho anomálním vlastnostem. Efekt SCP-666½-J se projevil přibližně po jedné hodině od podávání hlavního chodu. V tuto dobu si hosté stěžovali na lehké bolesti břicha. Po dvou hodinách si hosté stěžovali na značné střevní problémy a na všechny záchodky v blízkosti se stály fronty. Po třech hodinách byl letecky svoláván veškerý zdravotní, vyšetřovací a údržbářský personál ze všech blízkých Oblastí.

Ti, kteří snědli SCP-666½-J popsali, že má slaný "ocas", což je pravděpodobně způsobené experimentální náhražkou soli použité při výrobě pokrmu. Spekuluje se, že je tato látka zdrojem anomálních vlastností SCP-666½-J, ale byly zváženy i špatné hygienické návyky kuchyňského personálu. Všichni zaměstnanci Zadržovací Kuchyně byli zatčeni pro výslech a jejich vlastní dobro.

Po konzumaci lidským subjektem spustí SCP-666½-J pět fází scénářů třídy-K uvnitř trávícího systému subjektu.

V počáteční fázi způsobí SCP-666½-J po krátkou dobu nevolnost a urgentní potřebu se vyprázdnit. Nicméně, těsně před božským uvolněním spustí SCP-666½-J scénář-DK Změna Dominance, čímž převezme kontrolu nad "hřídelí hnědého" subjektu a způsobí masivní uzavření všech otvorů subjektu. Těžká potřeba se vyprázdnit se zvýší natolik, že je až ochromující. Subjekty často pociťují potíže s dýcháním, bolest čelisti, protože skřípou zuby a odřeniny na dlaních kvůli příliš pevnému stisku záchodového prkénka.

Po 15-20 minutách začnou vnitřnosti subjektu prožívat bolest jako při znovu zadržení SCP-106 (, ale s více křikem), subjekt pocítí krátkodobý scénář-SK Vytržení, pocit uvolnění nižších svalů, pocit euforie a naději, že to nejhorší už přešlo.

Po tomto se otevřou brány do pekla, ze kterých vystoupí samotný Satan a krumpáčem násilně rozerve anální otvor subjektu. Poté náhle nastane scénář-SK Spálená Země a kompletně zničí vnitřek trávícího traktu subjektu, protože jím prožene pekelný vražedný plamen točící se v démonickém víru o teplotě přibližně TO-MĚ-KURVA-POSER-NA-HOLÝ-ZÁDA-A-PAK-TO-ROZMAŽ Kelvinu. Každá šťastná vzpomínka, všechny zbytky klidu, naděje nebo čehokoliv co není zuby drtící agónie je zničeno v gastro-střevní supernově biblických rozměrů. Subjekty mohou zažít výpadky paměti a ztráty vědomí, přičemž se jejich stav změní na nekončící pláč, náhlé návaly pocení, bolestné výkřiky a zoufalé lapání po dechu.

Toto pokračuje další dvě až tři hodiny. Je běžné, že subjekty halucinují o scénářích, ve kterých jsou násilně zavražděni různými SCP třídy Keter.

Všechny pozůstatky naděje jsou rozdrceny na malinkaté kousky, zatímco subjekt prochází scénářem-CK Selhání Zadržení, což konečně vypustí obsah jejich střev majestátním proudem, který by se dal přirovnat k velkému úniku Hooverovy Přehrady: nekřesťansky velké množství tekutiny je z těla vyvrženo rychlostí, aby to bylo otravné, ale ne dostatečně rychle, aby to bylo milostivé. Subjekty tento zážitek popsali, jako by jim proběhl celý život před očima a že jim každý pokrm, který kdy jedli bolestivě vyletěl ven pozpátku v chronologickém pořadí.

Přímo humorné množství odpadu vytvořeného subjektem dovedlo výzkumníky k myšlence, že trávící trakt subjektu má po tuto dobu extradimenzionální nebo ektoentropní vlastnosti. Vyloučený odpad vůbec nepřipomíná hezké fekálie. Spíše připomíná odpornou tříšť teroru, která je pravděpodobně korozivní a téměř určitě radioaktivní. Fáze vyloučení je většinou krátká, ale anomální časové pole vytvořené SCP-666½-J nutí subjekty vnímat tuto dobu jako, že trvá přibližně 6 životů.

V moment, kdy subjekt již není schopen vydržet emoční a fyzické trauma inferna končící-dny prohánějící se v jejich nejcitlivějších částech, přestane, vstoupí SCP-666½-J do poslední fáze: scénář-UK Univerzální Kolaps, ve které subjekt pocítí poslední stupňovaný žaludeční Ragnarok následovaný požehnaným a a milosrdným bezvědomím. Subjekty se probudí o jednu až dvě hodiny později a kompletně si pamatují tento zážitek; někteří zaměstnanci nahlásili, že se přemístili, když byli v bezvědomí. Jeden výzkumník se přiznal, že se probudil na blízkém poli umytý, oblečený a ležel na časopisech Time z roku 1986 bez vzpomínek, jak se tam dostal.

Subjekty, které si projdou efekty SCP-666½-J mají často psychické trauma kvůli této události a střevním problémům po dalších čtrnáct dní.

Probíhá vyšetřování. Je zvažováno zapojení Zájmové Skupiny.

"Prožila jsem porod i SCP-666½-J a bezpečně mohu říct, že bych si vždy vybrala to první. SCP-666½-J je jako porod tří dětí najednou, ale všechny hoří. Taky jsou pokryté připínáčky a žerou vás zevnitř a to všechno se děje mezitím, co vás porodní bába mlátí páčidlem a do ucha vám řve tlačte." – Dr. Rightsová

"Objednal jsem si hovězí předkrm a nemůžu tedy popsat efekty SCP-666½-J, ale už jsem viděl i prolomení zadržení třídou-Keter způsobit méně rozruchu a celkovou demoralizaci. S jistotou mohu říci, že to byl druhý nejhorší den Oblasti-19."1 – Dr. Gears

"Toto je mé třetí tělo od incidentu a stále mám pocit, že to furt není všechno venku. Pokud mě omluvíte, jdu zkusit čtvrté." - Dr. Bright

"Už to byly tři týdny a přemýšlím, jestli se ještě někdy postavím. Podíval jsem se smrtce do očí a je posypaná petrželkou." – Dr. Kondraki

Záznam o Incidentu: 26/04/2007, byl malý vzorek SCP-666½-J podán výzkumníky tehdy neškodnému SCP třídy Euclid. Od té doby je objekt extrémně agresivní vůči všemu, co připomíná lidský život. Navíc se od té doby manifestuje na podlaze v zadržovací místnosti daného SCP neznámá látka, což vytvořilo nutnost pro pravidelné čištění. Podání SCP-666½-J v jakékoliv jiné situaci než neutralizace bylo zakázáno.

Dodatek: I přes odpor Etické Komise bylo SCP-666½-J podáno SCP-682. Při vrcholu hněvu vyhodilo SCP-682 své ruce do vzduchu a zařvalo "Yog Sothothe vezmi si mě!" a dobrovolně opustilo svou smrtelnou schránku. Neutralizace byla úspěšná.

"Ježíš zaplakal." – Dr. Clef

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License