SCP-6031
hodnocení: +3+x
blank.png

Objekt #: SCP-6031

Třída objektu: Safe

Speciální zadržovací procedury: SCP-6031 je zadrženo ve standartním zadržovacím zařízení Nadace.

Popis: SCP-6031 je volně stojící, sto osmdesáti kilová iridiová stěna. Na povrchu SCP-6031 je vyleptána nejasná humanoidní postava stojící na vrchu neznámé entity. SCP-6031 má schopnost využívat hlas pomocí neznámých prostředků. Toto se ale nestalo od Incidentu 6031-1.

Objevení: SCP-6031 bylo původně objeveno Mayskou civilizací v Chicxulubském kráteru během jejich odštěpení od Olméků, a od té doby bylo vyobrazeno v raných záznamech v různých středoamerických civilizacích, pravděpodobně jako centrální objekt uctívání. Avšak opakovaně mizel, což vedlo podle záznamů ke značnému vzrůstu lidských obětí.

Incident 6031-1: Při převážení SCP-6031 v jeho přepravním kontejneru bylo SCP-6031 nesprávně zajištěno, což způsobilo, že ho po zastavení navijáku jeřáb upustil. Kontejner dopadl na další přepravní kontejnery, což způsobilo poškození konstrukce, které vedlo k vyklonění kontejneru směrem nad dok.
V důsledku nesprávného zacházení se zajišťovací mechanismus jednoduše uvolnil, což vedlo k tomu, že SCP-6031 vypadlo z nakloněného kontejneru přímo na Jeremyho Filiada, což vedlo k jeho smrti. Následně začalo SCP-6031 vydávat hlas neidentifikovatelného muže. Opis je zapsán níže.

Sedm set dvacet tisíc devět set šedesát čtyři.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License