SCP-5832
hodnocení: +2+x
blank.png

Objekt #: SCP-5832

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: Krycí společnost Nadace zakoupila budovu, v níž se SCP-5832 nachází, a označila ji k demolici, aby se zabránilo nepovolanému vstupu. V lokaci je přítomen jeden strážný kvůli bezpečnosti. Vstup do SCP-5832 je dálkově monitorován.

Popis: SCP-5832 je apartmán sestávající z chodby se dvěmi místnostmi na jejím konci, jež se nachází naproti sobě. Osoby, které do oblasti vstoupí, nejsou schopny promluvit, křičet, či jinak vokalizovat. Veškeré jiné formy zvuku, jako například tleskání nebo hraní na hudební nástroj, jsou zcela možné a nejsou nijak ovlivněny. Zdá se, že byla anomálie kdysi obývána, ovšem zdá se, že do apartmánu nikdo nevstoupil již alespoň dva roky. Na malé plaketě pod číslem apartmánu stojí nápis “Oddělení Abnormalit.”

Místnost nalevo je dětský pokoj vymalovaný na růžovo. Barva nemá žádné anomální vlastnosti, ale obsahuje nebezpečné množství olova a je silně oloupaná.

Obsah místnosti nalevo je popsán níže:

Balení 16 voskovek značky Crayola a vybarvovací knížka Disney princezen. Všechny obrázky prince Adama (z pohádky Kráska a zvíře) byly zamalovány a přeškrtány červeně. Červená voskovka jinak nebyla použita.

Plyšová hračka černého labradorského retrívra značky Webkinz. Na několika místech hračky je neznámá zaschlá substance.

Nintendo DS se hrou Animal Crossing: Wild World. Hra je kompletně funkční, ovšem když se hráč pokusí promluvit s některým z NPC, neobjevuje se dialog v bublině. Osobní komentáře, úspěchy, či akce hráče rovněž chybí. Jiný text ve hře není nijak ovlivněn. Podle přítomnosti některých časově omezených rysů ve hře lze předpokládat, že byla hrána alespoň devět měsíců v kuse.

Bílý dřevěný šatník. Mezi obsah šatníku patří například náramek s přívěškem ve tvaru narozeninového dortu se sedmi svíčkami. Uvnitř byly rovněž nalezeny otevřené a částečně prázdné balení natahovacích kalhotek značky Pull-ups a tři identická trička Disney princezen v dětské střední velikosti. Všechna tři trička jsou zašpiněná.

Místnost napravo je malá koupelna s linoleovou podlahou. Nachází se zde růžový zubní kartáček, dětská zubní pasta značky Crest a plastová stolička u toalety. Nenachází se zde žádný toaletní papír ani jiné hygienické produkty. Ve tmelu vany je velká prasklina. Kohoutky v umyvadle i ve vaně jsou funkční a neanomální. Vzorky vody odebrané ze záchodu obsahují zbytkové množství plodové vody, které jsou přítomny i po několika spláchnutích.

Vedle umyvadla je postavený plastový kelímek. Jeho obsah je již sražený, ale chemická analýza odhalila, že se jedná o směs jablečného džusu a mifepristonu.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License