SCP-530
hodnocení: +1+x
blank.png

Objekt #: SCP-530

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: V současné době nejsou nutné žádné Speciální Zadržovací Procedury. Karl je velmi klidný a přátelský a může se volně pohybovat po nižších úrovních komplexu. Karl může také interagovat s SCP-529, protože obě zvířata nemají vůči sobě žádné nepřátelství. SCP-529 by mělo být krmeno pouze schváleným krmivem dvakrát denně nebo speciálními lahůdkami během výcviku.

Popis: SCP-530 se jeví jako malý pes, jehož tělesné proporce se neustále mění. Výška v kohoutku je obvykle od 20 cm do 30,5 cm, šířka hřbetu se pohybuje od 7,5 cm do 18 cm, délka těla se pohybuje od 25,5 cm do 45,5 cm. Větší nebo menší rozměry těla jsou vzácné a trvají krátce.

Srst SCP-530 se také neustále mění. Doposud bylo zaregistrováno 467 různých barev, stejně jako nespočet variant vzorů.

Nejčastěji se vyskytují případy růstu nebo ztráty dalších končetin, nosů, úst, očí, uší a dalších částí těla. I když obvykle zmizí po 24 hodinách, třetí oko, umístěné mírně vlevo od středu hlavy SCP-530, zůstalo na stejném místě přibližně půl hodiny po jeho detekci.

Dodatek 530-203a: Agent ██████ ████████████ nakrmil Karla šunkou a tím porušil jeho dietu. Výsledný zápach byl různě popsán jako "hrozný" a "pach hnijící rostliny." Agent ██████ ████████████ byl pokárán.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License