SCP-529
hodnocení: +3+x
blank.png
SCP-529-new.jpg

SCP-529

Objekt #: SCP-529

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: Zatím nejsou potřeba žádné speciální zadržovací procedury. "Josie" je velmi klidná a v současné době se může pohybovat po nižších patrech budovy. Zaměstnancům není dovoleno krmit SCP-529 sýrem. Objekt bude rozrušený, pokud nedostane vhodný typ sýra.

Popis: SCP-529 vypadá jako malá kočka domácí (Felis catus). Barva srsti je šedá s tmavými pruhy.

Zdá se, že část zvířete od konce hrudníku až po ocas chybí. Tělo náhle končí, jako by bylo rozříznuto na 2 části.

Navzdory chybějící zadní polovině těla, zvíře nemá žádné zdravotní problémy a pohybuje se, jako by bylo kompletní. Například, chodí a pohybuje se jako normální kočka a nějaký čas po krmení SCP-529 vykonává pohyby, které připomínají vylučovaní odpadních látek.

Část, kde tělo končí, neodhaluje vnitřní orgány zvířete, avšak pouze čistě černou plochu, která absorbuje veškeré světlo mimo viditelné spektrum. Na dotek je lehce pružný. Jemné hlazení objektu se někdy projeví pozitivními reakcemi (např. předením), ale obvykle vede k útoku na personál. Škrábance nevykazují anomálie.

Zadní část těla, navzdory dojmu, není neviditelná. Zběžná prohlídka ukázala, že zbytek těla prostě neexistuje. Testy DNA ukázaly, že zvíře je samice.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License