SCP-5249

hodnocení: +2+x
blank.png
Objekt#: 5249
Úroveň2
Zadržovací Třída:
safe
Sekundární Třída:
{$secondary-class}
Třída Narušení:
dark
Třída Ohrožení:
podezřelé

guitar_hands.png

Andrew O'Malley

Speciální Zadržovací Procedury

Utajení Nadační agenti udrží vzezření, že je SCP-5249 veřejné představení. Vzhledem k povaze anomálních účinků nejsou další zadržovací protokoly potřeba.

Nadační sledování potvrdilo, že je Andrew O'Malley anomální jeden den každý rok po dobu přibližně tří minut. Z tohoto důvodu je jeho zadržení považováno za zbytečné.

Popis

SCP-5249 je fenomén ovlivňující Andrew O'Malleyho.Pouliční umělec z Ruthefordu v New Jersy který je vysoce ceněn za jeho dovednosti ve hře na kytaru.. Každý rok 3. ledna O'Malley odejde z jeho domu do Lincoln parku, kde si sedne na lavičku nejblíže k amfiteátru a zahraje píseň. O'Malley je při hraní schopen manipulovat stopové množství lokálních Humů.Podle O'Malleyho svědectví a i podle pozorování Nadace je tato manipulace čistě podvědomá. Nedokáže manipulovat realitu mimo okolnosti, které způsobí manifestaci SCP-5249-1..

Píseň zvaná 'Kai' je pravděpodobně originální skladbou, kterou napsal O'Malley. Fyzická a verbální komunikace s O'Malleym je v trvání této písně nemožná, kvůli relativně nízkým úrovním Humů v porovnáním s okolím.

Na konci písně se typicky na klíně O'Malleyho manifestuje lidské dítě, dále označované jako SCP-5249-1. SCP-5249-1 existuje přibližně jednu hodinu, načež se demanifestuje a O'Malley se vrátí k jeho normální rutině.

Objevení


SCP-5249 se do pozornosti Nadace dostalo až v roce 2021. Zvýšení lokálních hodnot Humů v Kolumbijské pamětní nemocnici v Hudsonu, New Yorku podnítilo vyšetřování. Po objevení zdroje zvýšení byl Andrew O'Malley po dobu tří let sledován, aby se určil plný rozsah jeho anomálních schopností.

Pozorování 2021

O'Malley zahraje svoji skladbu. Zpěvem ho doprovází žena. Oba se zdají rozrušení.

Píseň skončí. Manifestuje se SCP-5249-1. O'Malley vyjadřuje nadšení. Žena.Později bylo potvrzeno, že se jedná o jeho manželku Julii. se zdá více rozrušená.

Soudě podle řeči těla se O'Malley s ženou hádá. SCP-5249-1 je až do demanifestace neklidné.

O'Malley a žena se přestanou hádat a obejmou se.


Pozorování 2022

O'Malley zahraje svoji skladbu. Žena je přítomna, ale nezpívá. Zdá se těhotná.

Píseň skončí. Manifestuje se SCP-5249-1. O'Malley a žena ho krátce obejmou. Žena se vzdálí a nechá O'Malleyho držet dítě o samotě.

O'Malley se s ženou pokouší hovořit, ale neúspěšně. Žena odejde.

O'Malley je rozrušený. SCP-5249-1 se směje a pokusí se chytit jeho triko. SCP-5249-1 demanifestuje.


Pozorování 2023

O'Malley zahraje svoji skladbu. Žena není přítomna.

Píseň skončí. Manifestuje se SCP-5249-1. Soudě jeho změně soustředění mezi O'Malleym a okolím je entita zmatená.

SCP-5249-1 začne brečet. O'Malley brečí.

SCP-5249-1 demanifestuje.


Text


Nadační výzkumník Umar Hadid byl během manifestace SCP-5249-1 schopen s O'Malleym konverzovat. O'Malley odmítl odpovědět na jakékoli dotazy týkající se SCP-5249-1 a místo toho mu nabídl papír se skladbou. Po prověření kognitohazardních prvků byl papír uznán za bezpečný pro zahrnutí do tohoto dokumentu.

Kai, mé drahé dítě.
Náš svět si nepoznalo.
Ani dítě jsi nebylo, když tě mně vzali.
A teď jsem tu jen sám.
Ach, mé dítě.
Ach, mé dítě.
Jak rád bych tě slyšel se smát.

Po tomto incidentu přestal O'Malley hrát přibližně na dva roky a dočasně tím neutralizoval SCP-5249 a SCP-5249-1. Znovu začal vystupovat v roce 2025. Při svém příštím představení byl viděn v doprovodu své manželky a mladé dívky ve věku přibližně 18 měsíců.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License