SCP-5150-J
hodnocení: +4+x
blank.png
Swirlystraw.jpg

SCP-5150-J spolu se sklenicí něčeho, co jsem si docela jistý že jsou drogy.

Objekt #: SCP-5150-J

Třída Objektu: Nepřijatelná

Postup pro Prevenci Katastrofy: SCP-5150-J musí být zastaveno. Musí. Být zastaveno.

Pokud uvidíte vaše děti, jak se o něm baví, začněte křičet. Nepřestávejte křičet, dokud neslíbí, že už o tom nikdy mluvit nebudou. To myslím vážně.

V tomhle bodě už bude asi nejlepší nepouštět nikoho ven, dokud nebudeme vědět, že je SCP-5150-J vyhlazeno. Vyhlaďte to. Přestaňte tohle číst a běžte zničit SCP-5150-J. Je mi jedno, kolik pepřáku budete muset použít, musí být zastaveno. Nedělám si srandu, Lindo.

Popis: SCP-5150-J je opravdu hrozná věc, o které slyšela Společnost pro Dotčené Rodiče z recenze na Alze. Je to produkt o kterém lidi tvrdí, že je "jenom brčko", ale podívejte se na ten obrázek. Podívejte se. To brčka nedělají. Co se stane, když s ním něco vypijete a váš nápoj musí jít skrz několik nepotřebných smyček? Odpověď: promiskuita a autismus.

A ted má SCP-5150-J každé dítě, a používají to k pití. Tohle je vážné. Každé dítě ve městě už má svoje vlastní. Každé. Dítě. Ka. Ždé. Dí. Tě. Co s těmi všemi brčkami dělají? Tuto bolestivou otázku si musíme klást, aby bylo dál o čem povídat. Prosím berte to teď vážně.

Můžeme si představit, co se opravdu děje: naše děti jím říkají "Cucáky", protože říkají, že to je přece to, co se s brčkem dělá. Myslím si ale, že všichni víme, co to doopravdy znamená. Používají různé barvy brček k reprezentaci různých sexuálních zálib, a mají hrozné "srkací párty" odkud všichni odejdou těhotní, se špatnými známkami, autismem a nevyléčitelnou vyrážkou na obličeji. Jak můžeme vědět, že to není to, co se děje? Nemůžeme si dovolit to riskovat.

Třeba včera jsem viděla úplně normálního kluka hned před Mekáčem, a pil nějakou limonádu tím brčkem. Opravdu dlouze jsem se na něj podívala. A víš co? Ne, drž hubu, Lindo, moje nervy jsou v kýblu už takhle. Každopádně - ten kluk, má teď autismus. Myslím to vážně. Viděla jsem ten pohled v jeho očích, ten mrtvý, vyčerpaný pohled.

Potom se na mě podíval a řekl (a tohle si pamatuju doslova) "Jste v pořádku? Sedíte tu v autě a koukáte na mě už dobrých 7 minut." To jsou slova kluka, který nedokáže číst řeč těla. Bež toho kluka najít, řekni mi, že se mýlím. Protože se nemýlím.

Záznam Testování SCP-5150-J:
Testovaný Subjekt Před Vystavením Po vystavení
Jeden orangutan v zoo Se vším všudy, prostě primát. Subjekt brčko sebral a zahodil ho. Žádné sociální schopnosti. Nejspíš udělal dítě nějaké teenagerce.
Dcera pana Hoskina Se vším všudy, normální bílá sedmiletá dívka. Vypila s ním Pepsi. Nebyla to dietní Pepsi. Je mi líto, ale nemám srdce na to panu Hoskinsovi říct, že jeho dcera zemře na hypoglykemii.
Jedna kopie Bible, verze krále Jakuba Se vším všudy, normální edice Svaté Knihy. Bible má teď na sobě ohavné brčko. Někdo mě podržte

Dodatek:mám pravdu. Proboha, Lindo, doma jsem porodila a vychovala dva zdravé a úspěšné chlapce díky kombuče a hodinám Tae Bo, a pokud máš tu drzost naznačovat, že nemám pravdu, a že jsi lepší matka, tak přísahám, že ti prořežu gumy u auta. Tohle je tvoje poslední varování. Není to moje chyba, že si nemůžeš dovolit botox.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License