SCP-5004
hodnocení: +3+x
blank.png


warning.png
Objekt#: 5004
Úroveň5
Zadržovací Třída:
ezoterická
Sekundární Třída:
thaumiel
Třída Narušení:
ekhi
Třída Ohrožení:
podezřelé

header.png

SCP-5004-B.


Přidělená Oblast Ředitel Oblasti Vedoucí Výzkumu Přidělená Jednotka
USMILA Oblast-19 Tilda Mooseová Everett Mann, M.D. MTF A-14 "Dishwashers"

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-5004-A je v současné době uskladněno dle podmínek protokolu 115-ASHE. Na základě současného porozumění vlastností SCP-5004-A by se anomálie měla zcela rozptýlit 20. ledna 2021 ve 12:00 EST. Vzhledem k vlivu SCP-5004-B na SCP-5004-A nejsou vyžadovány žádné další zadržovací procedury.

Zadržení a zmírnění geopolitických, anomálních i světských účinků SCP-5004-B organizuje Úřad mezinárodních věcí, Administrace záznamů a informační bezpečnosti (RAISA), Oddělení pro kontrolu a cenzuru informací, Odbor aplikovaného vlivu, Oddělení analytiky, Oddělení strategické analýzy, Rada oblastních ředitelů Severní Ameriky, Rada oblastních ředitelů Evropy, Rada oblastních ředitelů východní Asie, Rada oblastních ředitelů Jižní Ameriky, Západní Regionální rada, Zadržovací, Klasifikační a Etická komise a Rada O5.

Posudek a analýza probíhajících operací týkajících se kontroly informací o SCP-5004-B je v jurisdikci Zvláštního výboru týkajícího se vyšetřování Roberta Muellera. Tento výbor nahradil Ledermannovu komisi a zastavil Projekt Whirlwind, jenž vytvořil protokol 115-ASHE. Současné složení vedení rady je následující:

Pozice Jméno Titul
Vedoucí komise Řed. Sophie Lightová Ředitelka, Západní Regionální rada
Asistent vedoucí Dr. Mark Kiryu Starší výzkumník
Psychologický konzultant Dr. Simon Glass Vedoucí, Psychologické oddělení Nadace
Konzultant výzkumu Dr. Charles Gears Vedoucí, Analytické oddělení Nadace
Thaumaturgický konzultant Dr. Katherine Sinclairová Ředitelka, Thaumaturigcké a Okultní studie, Oblast-87
Konzultant pro zadržování Dr. Hollister Cox Asistent ředitele, Oblast-81
Obecný konzultant Řed. Jack Bright Vedoucí, Personální oddělení Nadace
Taktický konzultant Agentka Sasha Merlová a Agent Daniel Navarro
Spojka se Zájmovými skupinami Dr. Justine Everwoodová Specialistka na Zájmové skupiny
Zvláštní spojka s FBI Agent Carmen Maldonado Jednotka neobvyklých případů

Další podrobnosti týkající se Protokolu 115-ASHE a úsilí o kontrolu informací SCP-5004-B jsou k dispozici v jiné části této dokumentace.

Popis: SCP-5004 je skupinové označení jevu ovlivňujícího výkonnou moc vlády Spojených států.

SCP-5004-A je kolosální thaumatologická entita, kterou odnož Federálního úřadu pro vyšetřování zvaná Jednotka neobvyklých případů označila jako "SUSPIRA-PRIME“. Samo sebe označuje "Starý Gorman“ a do hmotné roviny byl rituálně povolán soudcem Nejvyššího soudu USA a známým čarodějem Charlesem Evansem Hughesem během všeobecných voleb v USA roku 1916. Předpokládaný záměr tohoto přivolání bylo pomoci soudci Hughesovi v jeho kampani proti stávajícímu prezidentovi Woodrowovi Wilsonovi. Toto úsilí bylo však marné, protože SCP-5004-A bylo původně příliš slabé, aby podniklo jakékoliv kroky, jež by pomohly republikánskému kandidátovi. Po své prohře s Wilsonem Hughes nevědomky nebo úmyslně1 upravil podmínky svého rituálu tak, aby změnil záměr SCP-5004-A a uvedl entitu do spánku na přesně 100 let.

SCP-5004-B je prezident Spojených států amerických, Donald John Trump. SCP-5004-B je výkonný kanál reality negující anomální účinky nadpřirozených entit nebo artefaktů v jeho blízkosti. Činí tak změnou způsobu, jakým entity nebo artefakty interagují s časoprostorem. Zdá se, že tato schopnost je přirozená SCP-5004-B jako celku, protože jednotlivé kusy nebo části odpojené od SCP-5004-B těmito vlastnostmi nedisponují.

hughes.jpg

Soudce Nejvyššího soudu Spojených států Charles Evans Hughes.

Dodatek 5004.1: Objevení a Souvislosti

Objevení SCP-5004-B a jeho aplikace při zadržení SCP-5004-A je výsledek vyšetřování Ledermannovy komise, která vzešla z vyšetřovací thaumatologické úderné jednotky Oblasti-87. Úderná jednotka v čele s Dr. Katherine Sinclairovou byla pověřena studiem okultních textů z počátku 20. století, aby zhodnotila jejich užitečnost při zadržování dosud neobjevených entit. Tímto projektem se snažila Nadace prokázat vyšší iniciativu ve vyhledávání a zadržování anomálních entit a artefaktů.

Zpráva napsaná Dr. Sinclairovou označená jako „Vyšetřovací studie kosmologických entit s potenciálem ovlivnit americkou federální vládu“ identifikovala třináct takových subjektů a artefaktů. Několik z nich nebylo možné započítat a tři byly zničeny. Jedinou entitou, kterou bylo možné identifikovat a označit za stále aktivní, byla entita zvaná "Starý Gorman,“ v té době diskrétně obývající západní schodiště Kapitolu Spojených států amerických, ukrytá v jakémsi dimenzionálně posunutém kokonu.

Výňatek z Vyšetřovací studie kosmologických entit s potenciálem ovlivnit americkou federální vládu


Ve druhém svazku dokumentů, jenž v roce 1916 napsal soudce Nejvyššího soudu Spojených států Charles Evans Hughes, popisuje schůzku, kterou měl s kolegou čarodějem Amesem Hammondem, minoritním finančním poradcem z New Yorku a členem Metafyzického klubu.2 Na schůzce, která se konala na konci roku 1915, diskutovali oba muži o změně politického klimatu a o touze vidět Spojené státy postavené mimo válečný konflikt v Evropě. Hammond, jehož obchodní investice silně podporovaly Rakousko-Uhersko, doporučil, aby Hughes přijal republikánskou nominaci, pokud by rozhodnutí mělo padnout na něj, a aby prezidentský post bylo možné vyhrát pomocí čarodějnictví a thaumatologických vlivů.

holmes.jpg

Soudce Nejvyššího soudu a vlivný čaroděj Oliver Wendell Holmes, ml.

Zdá se, že Hughes již přijal nominaci ještě před tímto sezením a oba se krátce nato setkali s kolegou z Nejvyššího soudu a členem Metafyzického klubu, Oliverem Wendellem Holmesem. Holmes navrhl svolat ducha, aby posílili Hughesovo charisma, ale Hammond trval na tom, že je třeba podniknout drastičtější kroky. Hughes píše, že on a Holmes konzultovali četné magické knihy a okultní spisy, než se konečně rozhodli vyvolat ďábla z Jedenácté roviny rouhání (Pekelné rituály a vyvolávání část 12 sekce 27), aby zasáhli do znovuzvolení prezidenta Wilsona.

Zbytek dokumentů podrobně popisuje kroky, které podnikly Hughes, Holmes a Hammond k přípravě na vyvolávací rituál, který se uskutečnil léta roku 1916. S Hughesem ve vedení obřadu došlo k zaklínání na panství Holmesů ve Washingtonu, D.C. Čtvrtý svazek dokumentů uvádí ingredience pro vyvolání: • 3 ks kopyt
 • popel ze spáleného textu knihy vyvolávání
 • jedna cibule nakrájená na kostičky
 • oči ze šesti žab
 • srdce ztraceného jehněte, rozčtvrcené
 • slzy panny
 • sedm zubů
 • šest kusů stříbra
 • šest kusů zlata
 • drahokam3

Krátce po vyvolání bytosti ji popsal Hughes ve svých spisech takto:

gorman.jpg

Umělecké ztvárnění SCP-5004-A.

…věc vypadala jako člověk, i když s velmi groteskním tvarem těla i hlavy. Výškou mi stačil sotva po kolena a jeho tvář (schovaná za obrovskou špinavou bradkou) vytvářela dojem značné nelibosti. Měl tvář plnou černých a červených pih a jeho tmavé oči byly zasazeny příliš hluboko v lebce. Vynořilo se to z oblaku síry a kouře na malém kvičícím oři. Hlasitě to klelo a začalo to být agresivní vůči mně a mým společníkům, kteří byli nuceni zahnat to košťaty do kouta.

Jakmile usměrňování košťaty skončilo, představilo se to jako Gorman. Možná vycítil zklamání v mých očích, když se pokoušel dokázat svoji moc tím, že ze svých úst vyprodukoval hrozný zápach. Přirovnal bych to k fekáliím a žluči, kteréžto někdo nechal značnou dobu na slunci. Já a Oliver jsme se znovu začali ohánět košťaty, dokud nepřestal…

Hughes si rychle uvědomil svou chybu. Entita nemohla stát sama vzpřímeně, natož obrátit chod voleb. Frustrovaný Hughes tvrdí, že Gormana zamkl v dřevěné krabici, kterou stále hlídal, přičemž ďábel křičel sprostá slova a prskal malé plameny.

Starý Gorman zmizel z Hughesových poznámek po skončení voleb, které proti Wilsonovi prohrál. V krátké poznámce napsal:

Tato ohavnost nestála za všechnu tu námahu. Ještě nyní mě stále uráží a jeho slova jsou velmi sprostá. Tráví celé hodiny mluvením o labyrintech a o jejich obsahu a často mě tahá za chlupy na nohou. Nakonec se však budu smát já. Teď už mi k ničemu není, ale otrokem bude ještě 100 let. Zamknu jeho podstatu pod schody Kapitolu a bude nucen rok co rok poslouchat hluk velkoměsta po celé století. Kdo se směje teď, obtloustlý skřete?

Nechť si tato kreatura navždy pamatuje den, kdy potkala Charlese Evanse Hughse, pána magie a vyvolávače duchů!

V návaznosti na zprávu Dr. Sinclairové se specialistka na Zájmové skupiny Dr. Justine Everwoodová odhodlala promluvit ke členům Metafyzického klubu. Zejména počet členů skupiny se od počátku 20. století výrazně zmenšil a během vyšetřování bylo možné dohledat pouze tři, zahrnujíc soudce Nejvyššího soudu Spojených států Johna Robertse, přidruženého soudce Stephena Breyera a přísedící soudkyni a vrchní čarodějnici Ruth Bader Ginsburgovou.

Skupina dovolila Dr. Everwoodové, aby během schůzky použila zvukový záznamník, i když hlasy soudců byly změněny neznámými prostředky.

Everwoodová: Takže jste si vědom toho tvora uvězněného pod schody Kapitolu?

Roberts: Starý Gorman? Ano, bohužel. Velmi nepříjemné stvoření, jakýsi prastarý podvodník. Tento klub v mnoha ohledech přetrval jen tak dlouho, jak je potřeba, aby sloužil jako reakce na Gormana, kdykoliv se probudí ze svého příšerného spánku.

Everwoodová: Co tím myslíte?

Breyer: Bylo to těžké století pro náš řád. Věci začaly slibně, ale ve čtyřicátých letech došlo k několika vraždám, následovaly bitvy mágů v šedesátých a sedmdesátých letech. Tehdy jsme se rozhodli, že bychom měli přestat s dosazováním mocných kouzelníků do čela Nejvyššího soudu.

Roberts: Nějakou chytrou manipulací a několika podružnými vraždami jsme snížili naše počty na tři lidi, protože—

RBG.png

Snímek Ruth Bader Ginsburgové během onoho rozhovoru. Na hlavě má zřejmě anomální "kouzelnický klobouk".

Ginsburgová: Ticho! (odmlčí se) Ticho, Jonathane.

Roberts: To není moje jméno a ty to víš.

Ginsburgová: Řekla jsem ticho! Co ti neříkají, je, že zůstali jen tři, protože ještě nezjistili, jak mě zabít! Mě, nejmocnější a nejhrozivější čarodějnici, která kdy kráčela po této Zemi!

Everwoodová: Zajímavé. Řekněte mi více.

Breyer: Jen se snaží být dramatická. Nesnažili jsme se ji zabít, snažili jsem se ji přimět, aby přestala používat svou magii veřejně.

Ginsburgová: Vaše požadavky jsou jako klec mých úžasných darů a schopností! Nemohu být svázána žádnými smrtelnými touhami, musím volně létat jako vznešený kondor nebo jiné obdobně okřídlené zvíře!

Roberts: Máme stejný názor jako vy, Dr. Everwoodová. Nikomu z nás se nelíbí představa, že by se informace o "skutečné magii“ dostaly na veřejnost. Snažíme se zde zachovat status quo a to zdaleka není tak prospěšné, jak bychom si přáli. Spravedlnost Ginsburgové má jiné—

Ginsburgová: Jsem zatracený albatros, Jonathane! Nemohu se snížit k vašim bezhlavým sklonům.

Roberts: —má odlišné představy o tom, jak by se měly naše schopnosti využít.

Breyer: Jak John říkal, jediným důvodem, proč jsme teď tři je to, že ani John, ani já nedisponujeme magickým vhledem, který by nám umožnil jednání s Gormanem, až se objeví v předpovězený den. Zvládne to pouze Ruth, jestli vůbec.

Everwoodová: Proč ty pochybnosti?

Ginsburgová: Protože Charles Hughes byl blázen! Myslel si, že potrestal starého Gormana pohřbením jeho podstaty pod schodiště Kapitolu, ale příliš málo toho o něm nastudoval. Starý Gorman je démon, ne ďábel. Ani se neobtěžoval se ho zeptat. Kdyby tomu tak bylo, Gorman by byl povinen mu sdělit, že jen procházel Jedenáctou rovinou rouhání, nežil tam.

Everwoodová: V čem je rozdíl?

Ginsburgová: Zkus chvíli přemýšlet, hloupé dítě. Gorman je démon, démoni se živí chaosem, ne pořádkem. Kde, víro poraď, si myslíte, že je více chaosu než v budově Kapitolu Spojených Států?

(ticho)

Everwoodová: Dobrá poznámka.

Ginsburgová: Že? A celou tu dobu se Gorman krmil, rostl do velikosti i síly a byl stále nepříjemnější! Několikrát jsem s ním mluvila ve svých snech, ano. Má prořízlá ústa a je velmi rozrušen, že ho Charles Hughes před lety obelhal. Nedělejte chybu, světlokabátnice - Gorman se blíží a toho dne vstane zpod zemí v tak velké a strašlivé zuřivosti, že svět už nikdy nebude jako dřív. Ale! V této temné hodině, kdo se postaví proti němu? Já! Velká arkánistka z Brooklynu, čarodějnice z Washingtonu, arkánistka Jurisdikce!

Everwoodová: Rozumím. Pak bychom to neměli považovat za problém?

Roberts: Ne, ne, měli bychom to považovat za velký problém. Řešení Ruth je veřejné představení "moci a síly,“ které by mohlo stačit k tomu, aby byl démon potlačen. Vím, že se to obtížně říká, ale Gorman se stal mnohem nebezpečnějším než v čase jeho stvoření. Ginsburgová na to může doplatit.

Everwoodová: O jakém nebezpečí to tu mluvíme?

Roberts: Opravdu nevím, jak to jinak podat - Gorman spotřebovává chaos. Není to skvělé místo k životu, ale pro něco jako Gorman je to místo pekelný bufet. Jakmile se nasytí - po uplynutí 100 let se vylíhne a bude schopen srovnat D.C. se zemí. Teď ho nemůžete vidět, jen stěží ho můžeme zaznamenat skrze schody, které nad něj Hughes umístil v roce 1916, ale hrozně se zvětšil.

Breyer: Doufám, že vypracujete nějaký plán. Proti arcidémonovi, jako je Starý Gorman, nejsme žádní soupeři.

Ginsburgová: A pokud na to nedokážete přijít, nebudete mít na výběr a vyšlete mě, bytost budící hrůzu a posvátný strach! Svět bude klečet před mocí a magií své čarodějnické královny! (Ginsburgová se směje, z jejích prstů šlehají jiskry)

Everwoodová: Poznamenám si.

Dodatek 5004.2: Ledermannova komise

Po odhalení existence SCP-5004-A byla svolána Západní Regionální rada, aby projednala další postup. Ředitelka Sophie Lightová jmenovala komisi o sedmi členech, v jejímž čele stál ředitel Zadržovací komise Hans Ledermann, aby posoudil situaci a navrhl proveditelnou zadržovací politiku.

Zpráva, kterou zveřejnila Ledermannova komise v říjnu 2013 byla nazvána //"Posouzení thaumatologické megaentity 'Starý Gorman'4 a možné důsledky jeho působení“ a podrobně informovala o nově objevených informacích o SCP-5004-A, jakož i o dalších informacích, které zveřejnil Metafyzický klub.

Komise odhalila, že SCP-5004-A pochází z extraplanárního prostoru5 označovaného jako „Suspira“ v "Chaos a Occuli“ napsané španělským kouzelníkem 18. století Mal Malomem. Suspira je popisována jako říše chaosu a vulgárnosti, ale především domov menších démonů a ďáblíků.

SCP-5004-A bylo transportováno do základního vesmíru thaumatologickými prostředky Charlesem Hughesem, který později použil podobné prostředky k zachycení SCP-5004-A v kokonu vyšší dimenze. Tento obal jej činí neviditelným pouhým okem, ale stále mírně vnímatelným pro trénované okultisty. V tomto stavu se SCP-5004-A živilo nepokojem v D.C. a narůstalo do velikosti a pravděpodobně i síly. Zatímco Hughesovy zaklínadla a kouzla udržovala SCP-5004-A uzavřené, odborníci Nadace se domnívají, že jakmile se osvobodí od svých původních vazeb, bude SCP-5004-A příliš silné na to, aby jej bylo možné v tuto chvíli omezit.

Ledermannova komise usoudila, že zadržování SCP-5004-A bylo nejlépe zvládnutelné bez užití thaumatologických prostředků a nasazením těch anomálních. Jak je uvedeno ve zprávě:

Přítomnost vhodného potentního kanálu reality někde v hlavním městě by mohla narušit pseudogestaci, kterou v současné době starý Gorman prochází. Jakmile je Starý Gorman odpojen od zdroje výživy, pravděpodobně by rychle spálil svou nahromaděnou energii pod tíhou nutnosti existovat v základním vesmíru.

Při studiu rituálů a zaklínadel, které použil Charles Hughes k vyvolání starého Gormana bylo zjištěno, že pouhé umístění kanálu reality ve Washingtonu, D.C. by k destabilizaci démona nestačilo. Přítomnost Starého Gormana lze pociťovat v ideologické metastruktuře vlády Spojených států, což potvrzují naši vlastní thaumatologové. Je proto nezbytné, aby byl samotný kanál integrován do kolektivního vědomí vlády Spojených států. Tento výbor doporučuje, aby byl do kanceláře prezidenta Spojených států zvolen vhodný kandidát, jenž by zvládl odvádět realitní podstatu démona.

Technologie pro vytvoření dostatečně výkonného kanálu bohužel v současné době neexistuje.

Ledermannova komise společně s členy katedry vyšší metafyziky sestavila seznam možností pro zadržení SCP-5004-A a to včetně možných odvodních kanálu reality, které by mohly být pro tento účel využity. Tato zpráva byla zaslána Západní Regionální radě, která ji přezkoumala a určila vhodný postup.

Dodatek 5004.3: Přepis ze Zasedání SCPF Západní Regionální rady

Přepis Interního Audiozáznamu

Zúčastnění:

 • Dr. Sophia Lightová – ředitelka, Západní regionální rada Nadace
 • Dr. Jack Bright - ředitel, Personální
 • Dr. Hollister Cox – asistent ředitele, Oblast-81
 • Dr. Kain Pathos Crow – ředitel, Zvláštní projekty
 • Dr. Justine Everwoodová – specialistka na Zájmové skupiny
 • Dr. Katherine Sinclaiová – ředitelka, Thaumatologie a Okultní studie, Oblast-87

Dr. Lightová: Dobrá. Začneme. Doktorko Everwoodová, jestli můžete.

Dr. Everwoodová: Děkuji, ředitelko. Jsem si jistá, že jste všichni četli hlášení. Cení si toho, co zde děláme, očividně o tom věděli už dlouho, ale rozhodli se to ignorovat. Ve zkratce UIU je ochotné dovolit jednomu z našich členů zasedat na tomto panelu na tak dlouho, jak to bude nutné, ale nesmíme zmanipulovat nadcházející volby.

Dr. Lightová: Takhle to řekli?

Dr. Everwoodová: Ano, řekli.

Dr. Lightová: To je nemilé.

Dr. Bright: Nemilé? Myslela jsi dle očekávání, že?

Dr. Lightová: Jacku, teď ne.

Dr. Bright: Ne, ne, teď s tím na mě nechoď, Sophie. Už cítím ve vzduchu, co tu pečete, a nechci s tím mít nic společného. Byly to čtyři z nejhorších let mého života a jsem hrdý na to, že tentokrát nemám co nabídnout. Nada. Hodně štěstí.

Dr. Lightová si povzdechne

Dr. Lightová: Dobrá, dobrá. Fajn. Doktorko Sinclairová, než pokročíme dál, vítejte v Regionální radě.

Dr. Sinclairová: Děkuji, ředitelko.

Dr. Lightová: Co pro nás máte?

Dr. Sinclairová: Zdá se, že tato entita je to, co bychom popsali jako démonickou entitu třídy II. Jsou to nejmenší skřítci a démoni. Jsou jen o úroveň výše než například Nenávistný mrak nebo Velmi rozzlobený keř. Problém spočívá v tom, že kouzlo, které Hughes použil před všemi těmi lety v podstatě celou dobu sytilo démona. Je oteklý do groteskní velikosti. Už jsme se s tím jednou setkali. Obvykle se entity zničí dříve, než mohou způsobit nějaké skutečné škody, ale Starý Gorman je naštvaný a nachází se uprostřed vládního sídla Spojených států. Je stále pravděpodobné, že se vší tou energií, která jím proudí, už příliš dlouho nevydrží, ale to představuje další dva problémy.

Dr. Lightová: Jaké?

Dr. Sinclairová: Zaprvé, "příliš dlouho“ může být týden nebo další stovka let. Není možné to zjistit, dokud se nevynoří z kokonu. Druhý je, že pokud se probudí příliš rychle, nashromážděná energie by mohlo doslova vymazat město. Myslím, že je tu také třetí možnost, kde je schopen zjistit, jak ovládat všechnu tu zlobu v něm a prostě se stát zuřící, sadistickou a nezničitelnou superentitou.

Dr. Lightová: Žádná z těchto možností nezní přívětivě. Kaine? Nějaké nápady?

Dr. Pathos Crow: Ah, ano. Mé oddělení se tím zabývalo… no… a…

Dr. Bright: No, tak, vyklop to.

Dr. Pathos Crow: No, prostě to, oč žádáte není možné. Můžeme sice pod budovou Kapitolu postavit kotvu reality nebo jaderný reaktor, ale kanál reality? Ty musí vzniknout přirozeně. Prostě,… na tomto světě není dost síly k tomu, abychom to vytvořili uměle.

Dr. Bright: A jaký je v tom rozdíl? Já si myslel, že kanál je kotva.

Dr. Pathos Crow: To není pravda. Kotva reality je umělý konstrukt používaný ke stabilizaci anomální aktivity v určité oblasti. Neovlivňuje anomálii, pouze ji dočasně maskuje, dokud není kotva odstraněna nebo vypnuta. Odvod reality je přírodní jev, něco, co existuje jako jakási černá díra pro nadpřirozeno. Nevíme úplně, jak to funguje, ale věříme, že jsou jakýmsi přirozeným vyrovnávacím systémem proti šíření neznámého. Anomálie se v přítomnosti kanálu jen nezakrývají, začnou ztrácet spojení se základními silami, které je spojují s naším vesmírem, dokud jednoduše nezmizí.

Dr. Bright: Inu? To nezní tak hrozně. Tak si nějakou vezmeme, zataháme za pár nitek a uvidíme, co se stane.

Dr. Pathos Crow: To není tak jednoduché. Kanály reality jsou ve své podstatě často vystaveny extrémním silám. Často nevydrží příliš dlouho, umírají na rakovinu nebo poškození mozku. (mává rukou). Navíc jich nemůže být více než tucet na celém světě! Kdo ví, kolik z nich je schopno myšlení na základní úrovni?

Dr. Lightová: Doktorko Sinclairová, jaké jsou vaše návrhy?

Dr. Sinclairová: Naše oddělení má návrh na tři možné kandidáty. První, bohužel velmi mladý, je dítě z Omahy, které je velmi silným kanálem reality, ale samozřejmě nemůže být prezidentem Spojených států. Druhý je…

Dr. Lightová: Ano?

Dr. Sinclairová: Druhý je Alto Clef.

Dr. Lightová: Ani náhodou. Kdo je třetí?

Dr. Sinclairová: Je… je rozhodně možností. Podnikatel z New Yorku, veřejná osobnost, která v minulosti ukázala zájem o politiku. Není tak silný kanál reality jako předchozí dva kandidáti, ale jinak splňuje všechna naše kritéria.

(ticho)

Dr. Lightová: Nuže? Zní to perfektně, nemyslíte? Co je za problém? Kdo to je?

Dr. Sinclairová: Je to,… no,…

Dr. Bright: (Podívá se vykuleně přes rameno Dr. Sinclairové) Propána krále,… nemyslíš snad Donalda Trumpa? (začne se hlasitě smát)

Dr. Lightová: Myslíte to vážně?

Dr. Sinclairová: Smrtelně vážně, ředitelko.

Dr. Bright: Já se tu snad smíchy poseru. No, to nene. Tohle je nejlepší den mýho zasranýho života. To je bordel. Bože, to je bordel.

Dr. Lightová: Jacku—

Dr. Bright: Ne, tohle si musíš poslechnout, Sophie. Vy všichni si tohle musíte poslechnout. Bůh začal srát na tu správnou hromadu. Říkám vám, věděl jsem, že se to stane. Každou noc jsem klečel vedle postele a modlil se k Ježíškovi, aby vás potrestal za to všechno, co jste mi v životě provedli a hádej co, Sofie. Ten den přišel. Vsadím boty, že to nebyl Ježíšek, ale Gorman, kdo vyslyšel moje prosby. Donald Trump. To mě poser. Vy jste tak moc v prdeli. V P-R-D-E-L-I. V prdeli, v prdeli, v prdeli, v prdeli. Děkuji, nový démonský Ježíši. Díky za to, co jsi mi nadělil. Bůh žehnej Americe a, Gormane, žehnej Nadaci SCP. Haleluja, jsem znovuzrozen. Donald Trump. To mi polibte moji růžovou prdel.

Ticho

Dr. Lightová: Skončil jsi?

Dr. Bright: Ano. Ano. Víc jsem si ani nepřál. Děkuji.

Dr. Lightová: Dobrá. (povzdechne si) Takže je to naše nejlepší možnost?

Dr. Sinclairová: Naši thaumatologové ukázali náš výzkum Metafyzickému klubu. Rozhodli, že výsledky jsou přesné, i když nešťastné.

Dr. Lightová: A jste si jistí, že to bude mít zamýšlený efekt? Bude schopný udržet tu entitu?

Dr. Sinclairová: To ano, bude. Měl by. Jakmile Gorman opustí svůj kokon, bude muset vynaložit spoustu energie, aby si udržel fyzickou přítomnost v této rovině, ale nebude schopen tok udržet, pokud bude jeho energie odčerpávána přes kanál reality v oválné pracovně. Je vázán velmi specificky. Na úřad prezidenta.

Dr. Lightová: Chápu.

Ticho

Dr. Lightová: Nuže? Chce k tomu někdo něco říct?

Dr. Pathos Crow: Já moc nesleduju zprávy. Kdo je Donald Trump?

Ticho

Dr. Everwoodová: Vy nesledujete zprávy?

Dr. Pathos Crow: Jsem pes.

Dodatek 5004.4: Dokumentace k Projektu Whirlwind (sepsáno před volbami)

Interní Zpráva SCP Nadace
Západní Regionální ada

Od: Sophia Lightová, ředitelka
Pro: Účastníci Projektu Whirlwind
Předmět: Vítejte v Projektu Whirlwind

Pokud obdržíte tuto zprávu, je to proto, že jste byli vybráni, abyste se stali součástí Projektu Whirlwind. Tento projekt v současné době nese klasifikaci Úrovně 4 a vaše osobní údaje byly následkem toho aktualizovány. Účast na tomto projektu je povinná.

Na konci roku 2012 naše okultní výzkumné týmy detekovaly přítomnost masivní anomální entity pohybující se velmi pomalu po časoprostoru. Momentálně se nachází pod budovou Kapitolu Spojených států amerických. Výzkum odhalil, že touto entitou je Starý Gorman, menší démon, který byl vyvolán soudcem Nejvyššího soudu Spojených států Charlesem Hughesem na počátku 20. století. Kvůli nezamýšlenému efektu kouzla se moc démona neustále zvyšuje a nadále se bude zvětšovat, až dokud se nevynoří ze svého kokonu v lednu 2017.

Abychom zmírnili dopady této entity, naše okultní výzkumné týmy nás požádaly, aby se prezidentem USA stal účinný kanál reality. Toto významně oslabí entitu a může to zabránit všem jejím projevům. Jediným dostatečně silným odvodem reality, který splňuje nezbytná kritéria je americký podnikatel Donald J. Trump.

Přímý zásah do těchto voleb by nás otevřel možnému riziku, takže musíme postupovat nanejvýš obezřetně. Naše týmy osloví mezinárodní zpravodajské agentury, poradce a lobbystické skupiny, aby získaly podporu pro kandidáta. Zejména kvůli specifikům tohoto kandidáta je pravděpodobné, že budeme muset také pracovat s dezinformováním veřejnosti.

Uznáváme, že existuje mnoho z vás, kterým se toto řešení nezamlouvá. Věřte mi, že to cítím stejně. Bohužel jsme ve svých povinnostech často povinni dělat i věci, s nimiž nesouhlasíme. Toto není výjimkou. Proto budu vyžadovat, abyste si všichni, prosím, nechali své nepříjemné poznámky pro sebe. Chceme pouze zavést Protokol ASHE a tím negovat účinky anomální entity. Očekávám, že všechny své povinnosti vykonáte tak profesionálně, jak jen budete schopni.

Možná to nebude tak zlé.

Děkuji,

Sophia Lightová
ředitelka, Západní Regionální rada


Připnuté Odpovědi
Odesílatel Předmět Obsah Zprávy
Navarro, Dan… Re: Vítejte v Projektu Wh… Promiňte, cože?
Kiryu, Dr. M… S respektem odmítám Děkuji za váš email, ředitelko, ale povinnost mi velí, že musím promluvit. Zaprvé,…
Bright, Dr. Ja… hahahahahahahahahahahahaha… hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha…
Werner, výzkumník Li… Re: Vítejte v Projektu Wh… Děkuji za zprávu, ale nechápu, proč bychom měli podniknout takovou věc? Jako centrista musím…
Mooseová, ředitelka Til… Jack si ze mě dělá srandu… Jack si ze mě dělá prdel, že? Musím vám říct, že už to začíná být tra…
+ 31 Dalších Zpráv

Dne 16. června 2015, když se Nadace připravovala na kontakt s volebním štábem D. Trumpa, kterému hodlala poskytováním potřebné zdroje, oznámil Donald Trump svou kandidaturu na prezidenta USA. Projekt Whirlwind poté vyslal potřebné lidi do různých státních zákonodárných sborů a mezinárodních zpravodajských výborů. Kromě toho bylo rozhodnuto, že pokud by do začátku roku 2016 nebyl počet podpisů pro kandidaturu dostatečný, byly by spolu s Oddělením pro kontrolu a cenzuru informací a Odboru aplikovaného vlivu využity komplexy Nadace AIC k agresivní kampani za kandidáta.

Přepis Telefonního Hovoru
Mobilní telefon Sophie Lightové


Sophia Lightová: Tady Sophia.

Sasha Merlová: Ředitelko, tady Sasha.

Lightová: Ano, dobrá. Vydržte. (ozývá se šustění papíru) Jen si procházím nějaké poznámky. Co máte?

Merlová: Takže ten velvyslanec, Kislyak. Jednu noc jsme si s ním Dan a já po večeři domluvili schůzku, ale—

Daniel Navarro: (ozve se z pozadí) Prostě jí to řekni, nemůžeme ztrácet čas.

Merlová: Jasně, promiň. Někdo se k němu dostal před náma.

Lightová: Cože?

Merlová: Jak jsem řekla. Někdo tu byl před námi, americký generál, usrkoval koktejl a cel—

Navarro: (Bere telefon) Byl to Michael Flynn, ředitelko. Michael Flynn tam byl.

Lightová: Co tam dělal?

Navarro: Myslím, že tam přišel před náma. Říkám vám, ředitelko, bylo to fakt divoký. Probírali všechny věci, o kterých jsme chtěli mluvit, sankce a ostatní věci.

Lightová: Poznal vás?

Navarro: Eh, ne, nemyslím si, že vůbec věděl, že jsme tam byli. Byl dost… opilý a…

Merlová: (ozve se z pozadí) Byl nahatý! Ten chlap byl úplně nahý, všechno mu tam jenom tak viselo. Bylo vidět celý jeho péro a všechno ostatní! Byly tam taky ženský, ale ty nebyly nahatý. Jenom generál! Bylo to tu kurva divoký!

Navaro: Byl indisponován.

Lightová: Ani nevím, co na to říct. Takže jste měli příležitost promluvit s velvyslancem?

Navaro: No,… tak trochu? Sotva nás vnímal a když jsme se snažili mluvit o volbách, začal se hrozně tlemit, ukázal na Flynna a ten se začal smát taky. A pak chlastali dál. Bylo to fakt divný. Sotva jsem z nich dostal řádnou větu.

Lightová: Dobrý, takže,,… máme to?

Navarro: Já… Řekl bych, že jo?

Merlová: (ozve se z pozadí) Celý jeho péro! Uvidí ho celej zasranej svět! Je to jak ve špatný parodii na Mad Maxe.


Interní Systém Zpráv Nadace SCP


donald.jpg

SCP-5004-B během prezidentské kampaně 2016.

Pro: Lightová, Sophia [ZOŘ]
Od: Banner, Garret [IC&S]
Předmět: WW Update 10.6.16

Zdravím, šéfová, doufám, že se vám daří.

Chtěl jsem s váma něco probrat, než s tím budeme pokračovat. Už máme připravený způsob, jak zakrýt celou tu věc s Hollywoodem, ale nemyslím si, že budete chtít, abychom to uskutečnili. Vím, že to zní šíleně, ale věřte mi, že se cítím jako blázen, když vám to říkám, ale projeli jsme to s Odborem aplikovaného vlivu a jejich průzkumy ukazují, že nám to vlastně pomáhá. Vím, že jsme o tom jenom spekulovali, ale začínáme si myslet, že se tu musí dít ještě něco jiného. Jste si jistá, že u kandidáta nepozorujeme žádné další anomální účinky? Protože takové věci by měly zabít každého, alespoň trochu rozumného kandidáta, ale jeho z nějakého důvodu… ne.

Pokud chcete, můžeme rozjet krytí, ale bylo mi řečeno, abych vám to nedoporučil. Máme větší šanci, že to bude fungovat v náš prospěch, když tomu necháme volný průběh - stejně, jako se vším ostatním.

Je to na vás. Dejte mi vědět, jak jste se rozhodla.

Banner


Interní Systém Zpráv SCP Nadace


Pro: Lightová, Sophia [ZOŘ]
Od: Banner, Garret [IC&S]
Předmět: WW Update 10.17.16

Dobrý nápad. Asi ano. Připadá vám to divné?


Interní Systém Zpráv SCP Nadace


Pro: Lightová, Sophia [ZOŘ]
Od: Pathos Crow, Kain
Předmět: rychlá otázka

ahoj Sophie, omlouvám se za tuhle otravnou zprávu. Jack je tady a mluví o whirlwindu a směje se mi, že nechápu, co znamená zlatá sprcha. Můžeš mi to trochu osvětlit? Říká, že by mi to pomohlo ve výzkumu, ale nechce mi říct, co to je.

díky

kain


Přepis Hlasové Zprávy
Mobilní Telefon Sophie Lightové
Volající: Agentka Sasha Merlová


Haló, doktorko Lightová, menší problém. Viděli mě. Ten chlápek od toho hackovacího tentononcu. Ukázalo se, že to už udělali dávno před tím, než jsme se tam dostali. Děje se to často? Mám pocit, že všude, kam jdu mě už někdo předběhl.

Každopádně je to ten had Roger Stone. Zná minimálně jednu z mých přezdívek. Nevím, jestli mě poznal, ale určitě mě viděl.

Doufám, že se moje krytí neprozradí kvůli takové blbosti. Ani jsem se k ničemu nedostala. Omlouvám se, že tak vyšiluju. Pokusím se to provést a dostat se odsud do třiadvacátýho. Strávila jsem tu příliš mnoho času.

Promiňte.

Dodatek 5004.5: Prezidentské Volby 2016

8. listopadu 2016 SCP-5004-B porazilo svého soupeře, demokratku Hillary Clintonovou. Vítězství ve volebním kolegiu Spojených států bylo překvapivě nešťastné. Následuje série sdělení, která proběhla krátce poté, co byly ten večer oznámeny výsledky mezi různými jednotlivci a ředitelkou Projektu Whirlwind Sophií Lightovou.

Přepis Hlasové Zprávy
Mobilní Telefon Sophie Lightové
Volající: Dr. Katherine Sinclairová


Blahopřeji! Aspoň doufám. Už mi volal soudce Roberts, připravují potřebné rituály. Teď je řada na nás. Až budeš moct, zavolej mi.

Hovor ukončen


Přepis Hlasové Zprávy
Mobilní Telefon Sophie Lightové
Volající: Alto Clef


Dobrá práce. Jsem rád, že jsem to nebyl já. Předtím jsem to neoznámil, ale na chvíli si vezmu prodlouženou dovolenou v Itálii. Musím dohnat nějaké čtivo.

Hovor ukončen


Přepis Hlasové Zprávy
Mobilní Telefon Sophie Lightové
Volající: Dr. Bright


Dvacet tři sekund ticha.

Do prdele.

Šestnáct sekund ticha.

Hovor ukončen


Přepis Hlasové Zprávy
Mobilní Telefon Sophie Lightové
Volající: Výzkumník Liam Werner


Gratuluji, ředitelko! Je to fantastické - velký krok kupředu pro obě naše organizace a pro Spojené státy jako celek! Bylo mi ctí sloužit s váma na této misi, nejen jako výzkumník, ale i jako patriot! Když už vám volám, můžete mi říct, proč jsou všichni okolo tolik naštvaní? Jsem centrista a tak bych rád nahlédl na věc ze všech možných ú—

Hovor ukončen


Přepis Hlasové Zprávy
Mobilní Telefon Sophie Lightové
Volající: Dr. Charles Gears


Kain mi řekl, že máte špatnou náladu. Měla by jste být šťastná. Je to velký úspěch. Úkolem Nadace je chránit, není naším záměrem si tu práci užívat. Udělala jste dobře.

Samozřejmě je ještě potřeba hodně práce. Až budete moct, zavolejte mi.

Hovor ukončen


Přepis Telefonního Hovoru
Mobilní telefon Sophie Lightové


Sophia Lightová: H— moment. Haló, Tady Sophie.

Simon Glass: Sophie, tady Simon. Ahoj.

Lightová: Oh, oh. Simone. Bože, promiň, úplně jsem na tebe zapomněla.

Glass: V pořádku. Vím, že jsi měla rušnou noc.

Lightová: Ano, já,… tak nějak.

Glass: V pořádku. Můžu zavolat později.

Lightová: Ne, ne, v pořádku. Jen momentík… (šustění)

Glass: Jsi sama?

Lightová: Ano, samozřejmě. Byla jsem na středisku celý zatracený den, jen jsem potřebovala na chvíli vypadnout. Jsem už unavená ze sledování CNN, FOX, MSNBC, 538 a tak.

Glass: Volby jsou zatěžující.

Lightová:Obzvláště tyhle. Speciálně tyhle.

Glass:Ale už je konec, ne? Udělala jsi, co jsi udělat měla?

Ticho

Glass: Sophie?

Lightová: Ano, promiň. Ano, dopadlo to tak, jak jsme chtěli. Rozhodně to řeší spoustu našich problémů.

Glass: Takže, co tě trápí?

Lightová: Co myslíš?

Glass: Myslím, dlouho jsme spolu nemluvili. Někdy se o tebe bojím.

Lightová: Já… Simone, já ne—

Glass: (Směje se) Neboj. Tohle je moje práce, chápu to. Rád pomohu. Copak je?

Lightová: (na chvíli se odmlčí) Víš, kolik agentů jsme měli v poli kvůli Projektu Whirlwind?

Glass: Nevím, pár desítek?

Lightová: Sto šedesát. Jedna z největších operací ZRR za celou dobu její existence. Zmobilizovali jsme celou sílu dezinformací, aplikované síly a bezpečáků a to všechno v naději, že nejméně vhodný kandidát se stane ideální volbou na post prezidenta Spojených států amerických, jenom aby jsme zjistili, že jsme to vůbec nemuseli dělat.

Glass: Co? Jak to myslíš?

Lightová: Na každém kroku, když jsme se snažili angažovat ve zfalšování americké politické sféry nás někdo předběhl. Někdo, kdo byl rychlý jak průjem. Naše snahy o získání nerozhodných stran? Nebyly potřeba. Najednou se samy rozhodly k nám přidat. Demonstrace, krycí operace, podpultovky. Všechno.

Glass: O čem to mluvíš?

Lightová:Nic jsme tady nedokázaly, Simone. Rozjeli jsme největší ovlivňovací kampaň a nedosáhli jsme ničeho. Dnešní výsledky ukázaly, že jsme byli úplně mimo dění.

Glass: Oh. (odmlčí se) To znamená…

Lightová: Ano.

(Ticho)

Glass: No. Řekl bych, že nakonec se výsledek dostavil, že? Udělali jsme, co bylo potřeba, teď už to je na soudcích a Sinclairový.

Lightová: Ano. Aspoň že tak.

Glass: Podívej, mám tu láhev skvělého Marchesi di Barolo Arneis, kterou jsem si hlídal pro nějakou výjimečnou příležitost, ale můžu ti ji poslat, pokud chceš. Myslím, si, že ji budeš potřebovat víc než já.

Lightová: Ugh. (povzdechne si) Jo. To vlastně zní docela dobře. Vem ji sebou, až přijdeš.

Glass: Seš si jistá?

Lightová: Jo. Jack teď okupuje obývák. Je napůl v bezvědomí, hází studený hranolky na televizi a křičí, že je vděčný za to, že Bush vedle něj bude vypadat jako dobrý prezident. Hodila by se mi nějaká vzpruha.

Glass: (zasměje se) Máš to mít. Hned tam přijdu.

Dodatek 5004.6: Zadržení SCP-5004-A

RBG2.png

Ruth Bader Ginsburgová sesílající silné kouzlo během inaugurace SCP-5004-B.

20. ledna 2017, bylo SCP-5004-B zvoleno jako 45. prezident Spojených států. Během inaugurace, na které byl velmi nízký počet účastníků6 Nadační thaumatologové (stejně jako tři zbývající členové Metafyzického klubu) potvrdili, že SCP-5004-A se skutečně začalo projevovat v základním vesmíru. Podle očekávání však byla entita okamžitě ovlivněna SCP-5004-B, což značně snížilo její velikost. Tento efekt byl pravděpodobně obranným mechanismem proti účinkům SCP-5004-B. Entita byla v tu dobu viditelná v infračerveném spektru, ale pouhým okem neviditelná a nehmotná. Chvíli po vynoření se přenesla nad hlavu SCP-5004-B, kde zůstala, schoulená v pozici plodu, přičemž v tomto stavu měla zhruba 2 m v průměru.

Přepis Telefoního Hovoru
Mobilní Telefon Sophie Lightové


John Roberts: Tady John.

Sophia Lightová: Soudce Roberts, tady agentka Halogenová.

Robers: Ah, ředitelko. Už jsme o vás slyšeli.

Lightová: Nepochybuji. Je vše v pořádku?

Robers: Myslíte obecně nebo?

Lightová: Ohledně našeho malého kamaráda.

Roberts: Ah, ano, Gorman. Soudkyně Ginsburgová nás ujistila, že reduk—

Ruth Bader Ginsburgová: (ozve se z pozadí) Mohla jsem ho smáznout, Jonathane! Zlomit tomu zakrslému skřetovi krček těmito mocnými drápy! Není démona, který by se mi mohl postavit!

Roberts: Redukoval, dejte mi chvilku. (stranou) Ruth, prosím, snažím se—

Ginsburgová: (ozve se z pozadí) Jen počkej, Jonathane! Jen počkej. Jednoho dne bude potřeba mé nezměrné moci, zatímco ty tu svou budeš využívat na pouti jako klaun.

Roberts: Já… promiňte. Ano, všechno naznačuje tomu, že plán vychází. Budeme pokračovat v monitorování situace ve Washingtonu a budeme hlásit, eh, vašim agentům veškeré změny.

Light: Dobrá. Děkuji vám za vaši pomoc, vy i vaši společníci jste byli neocenitelnou součástí našeho snažení.

Ginsburgová: (ozve se z pozadí) Stephene, přísahám bohu, dej mi ten klobouk, nebo si pro něj budu muset dojít a pošlu na tebe nějaký čárymáryfukovský hovadiny.

Robert: (odmlčí se) Ano. Jistě. Děkuji za zavolání, ředitelko.

Dodatek 5004.7: Jmenování Zvláštního Žalobce

V květnu roku 2017 poté, co SCP-5004-B odvolalo ředitele FBI Jamese Comeyho zadal zástupce generálního prokurátora Roda Rosensteina bývalému řediteli FBI Robertu Muellerovi úkol převzít vyšetřování týkající se Trumpovy kampaně a intervence ruské vlády s cílem ovlivnit volby 2016.

Krátce nato Diane Frenchovou, spojku Nadace uvnitř Jednotky FBI pro neobvyklé případy, kontaktovala agentka Carmen Maldonadová, jmenovaná spojka UIU, která předala informace týkající se nadcházejícího vyšetřování.

Frenchová: Dobře, počkejte… ok, je to zaplý. Poslechneme si to.

Maldonadová: Počkej, počkej, potřebuju něco vědět.

Frenchová: Co?

Maldonadová: Zasahovali jste všichni do voleb?

Frenchová: Cože? Co… co vás to napadlo?

Maldonadová: Vím, že jste všichni manipulovali se SUSPIRA-PRIME. Někteří jiní to také dělají. UIU může mlčet, ale ve hře jsou i další prvky, Diano. Musím vědět, jestli jste do toho byli zapojeni.

Frenchová: Myslím, že ne tak docela…

Maldonadová:Co?! Co znamená "ne tak docela?"

French: Počkejte, v pořádku, nebyla jsem součástí té skupiny, ale možná se tam něco dělo. Nevím, jestli to něco změnilo, mám pocit, že to, co se stalo bylo tak nějak očekávatelné.

Maldonadová: Ah, sakra. Kurva. Kurva.

Frenchová: Cože? Co? Co je špatně? Řekla jste, že UIU dokáže udržet tajemství!

Maldonadová: Ano, ano, to je pravda. Ale je tu… ah, sakra.

Frenchová: Co je?

Maldonadová: Zástupce generálního prokurátora jmenoval zvláštního žalobce. Tato situace se stává nebezpečnou a pokud někdo z vás v této věci měl prsty, zjistí to.

Frenchová: Ach, Ježíši, Carmen, a to je jako všechno? Proč byste mě chtěli dostat do tako—

Maldonadová: To je Mueller, Diano. Robert Mueller je ten zvláštní žalobce.

Frenchová: (odmlčí se) Do prdele.

Dodatek 5004.8: Tip Sdělený Anonymním Agentem po Telefonu

Agentka UIU Maldonadová byla schopna poskytnout přepis hlasové zprávy zanechané na záznamníku FBI, která podle všeho obsahovala tajné informace o agentech Nadace. Telefonát, který pocházel z telefonní budky v opuštěném pensylvánském obchodním centru trval zhruba 20 sekund. Nezdá se, že by volající držel telefon u úst a místo toho se zdá, že na telefon křičí z krátké vzdálenosti

Přepis Hlasové Zprávy
Záznamník FBI
Volající: Neznámý


Nejhorší žvanítko-stanice f našém kráj, pche! To ja, padl z adgentriez Flam-Bam-Interžuch – jako vaše já, což? Tóž, nopfiky: Don P’omeranž de la Trumpeta Nastrčšený, nejen domrdal repparté mélange mit der Tsar Poutine Borzoi-opklíšený… ale támglencten Essypee Fondue Hrnce fujvrabce.

Poradišky: Flutter chytivši en supradomrdali a Igor chnedka na Herr Doktor Rogerstein, pro rozdělejt nehezké.

Ale Io! Ono já musí spracofát předmost skrývat-mají a ticháčky. To ne-vidět-um odkaz hath zpoutal můj james a koláčkoval mi poláčka! Ti Bandersnitches SMERSH mě i každovo spindelstrappen. Tóž zduř, já, s TICHOJAKO— [nerozeznatelné kvůli příliš vysoké hlasitosti] —v blíže, kejh, a tůten gag, aněkolik blizko kalikimakas, tu-cesta.

Ticho

Ozývají se zvuky kláves

Salutortion, Stan Rašelin! Péšujte s vírou: jeden EKové-Ekové-a-ELL Divonovce Milovnícici, skupení, m’cruffen, dršte gaklgrepy a- kejh, Jsem Píts Híts?.. oh, KA—

Hovor je ukončen

Telefonní budka byla později nalezena dezintegrovaná supersonickou silou

Dodatek 5004.9: Vyšetřování Muellera

mueller.jpg

Robert Swan Mueller III.

Přepis Telefonního Hovoru
Mobilní Telefon Sophie Lightové


Sophie Lightová: Tady Sophie.

Dean: Do řiti.

Lightová: Ano. Do řiti.

Dean: Teď se, Sophie, musíte uklidnit—

Lightová: Uklidnit? Uklidnit? Víte, jak moc to je do řiti, Coopere? Vzpomínáte si, jak jsem si s váma sedla, s celým seznamem operací, které jsme plánovali rozjet, ale kvůli rozpadu kolektivní morální struktury této země to nebylo nutné? Vzpomínáte si, jak jsem vám řekla, že nemáme prsty v tom, co se stalo a ukázala vám všechny ty důkazy, které to podporují?

Dean: Ano, Sophie, pamatuju, ale—

Lightová: Pak potřebuju, abyste mi, kurva, řekl, proč mám všechny ty telefonáty o tom, že moje zatracený agenty vystopovali zasraní federálové. Snažíme se tady vést rozsáhlou, celostátní tajnou operaci na ochranu světa, Coopere, a já to mám kurva těžký, když se moji lidé musí ohlížet přes rameno pokaždé, když jdou na hajzl.

Dean: Dobře, teď poslouchejte, varovali jsme vás, že teď je velmi citlivá doba na to, abychom se zabývali volbami. Pamatuji si, že vám bylo výslovně řečeno, abyste ne—

Lightová: Jak to, že to, kurva, ještě nechápeš, ty demente? Nic jsme neudělali! Chtěli jsme, ne, potřebovali jsme ovlivnit vaše volby, abychom se mohli postarat o existenční hrozbu, o které zjevně už nějakou dobu víte a odmítáte s ní cokoliv dělat, jen sedět a čekat, až senilní soudce srovná se zemí polovinu hlavního města při akci, kterou mi děláme v klidu a utajení. Ale ani po tom všem jsme nemuseli, Coopere, tak jsme to neudělali. Neudělali jsme to. Říkám ti, že jsme neudělali ani prd! Tak proč teď slyším o tom, jak dostáváme obsílky a jak nás sledují černé dodávky. Chci vědět, co po mě chcete.

Dean: Podívejte, není to moje chyba! Generální prokuratura mohla vybrat kohokoliv! To oni se rozhodli povolat pravděpodobně nejlepšího vyšetřovatele současnosti!

Lightová: Coopere, pozorně poslouchejte. Víme nejméně o jedné příležitosti, kdy byl jeden z našich agentů možná odhalen. Možná byly situace, kdy někdo nechal otisk prstu někde, kde neměl být. Takové věci se stávají, Coopere. Co musím udělat, aby to zmizelo? Co když to nezvládnu a začnou šťourat hlouběji? Pak jsme všichni v prdeli.

Dean: Já… máš ten piss tape?

Lightová: Coopere.

Dean: Co? To by určitě pomohlo a vypadá to, že to nikdo nemůže najít! Podívejte, vaši chlapi se do toho zapletli, protože se stýkali s Rusy. Když některé z nich přimějí, aby mluvili, mohli by se něčeho vzdát. Zdá se mi, že byste měla začít dělat nějaký vyplachování mozku nebo rozpouštění mysli nebo lebky… kalibraci… nevím, jak tomu říkáte, to s jehlami a drogami.

Lightová: Takže podle vás máme amnestikovat každého Rusa, se kterým se setkali naši agenti během posledních dvou let? To by byla půlka Moskvy.

Dean: Podívejte, Sophie, abych byl upřímný, Nevím, co na to mám říct. Všichni jsou teď v téhle věci bezradní. Stejně tak by se mohl začít hrabat v našich věcech a objevit věci, které nechceme ukázat světu. Chcete mou upřímnou radu? Běžte si trochu pokecat s tou… sakra, jak se jmenuje… s tou blondýnou s těma šílenýma očima…

Lightová: Ann Coulter.

Dean: Ne.

Lightová: Tomi Lahren.

Dean: Ne.

Lightová: Laura Ingraham.

Dean: Ne.

Lightová: Lindsey Graham.

Dean: Ne.

Lightová: Kellyanne Conway.

Dean: To je ono. Ona nebo prezidentova dcera nebo něco. Neříkám, že to mohou trochu utišit, ale šokovalo by vás, kolik bordelu už dokázali zamést pod koberec (ozve se smích). Chci říct, je to tam jako na hřbitově, Sophie! (další nervózní smích)

Lightová: No tak. To je vážně hloupé, Coopere. (odmlčí se) Čí dcera?

Dean: Jak to myslíte, čí dcera? Kdo myslíte, že to celé řídí?

Lightová: Ivanka.

Dean: Cink cink. Prostě vlezte do pokoje s ní a jejím tátou, přineste jim, já nevím, KFC velký kyblík nebo jakoukoli jinou nezdravou sračku, která se mu líbí a vysvětli jim, že jsi z nějaké významné firmy, kterou si vymyslíte, možná jste pomáhala kampani a že se jen chceš ujistit, že je v pořádku.

Lightová: To je pěkně blbý.

Dean: Jo, vítejte v Americe, kde pravda je sprosté slovo, Sophie. Tohle je přesně to, co teď děláme. Ujistěte se, že si vezmete taky nějaké ty sušenky. To přerostlý mimino miluje své sůši.

Po tomto rozhovoru Nadace v rámci akcí týkajících se federální vlády Spojených států zorganizovala schůzku mezi vedením nově vytvořeného Zvláštního výboru pro vyšetřování Roberta Muellera – skládající se z ředitelky Sophie Lightové, Staršího výzkumníka Marka Kiryi, doktora Jacka Brighta (v těle devatenáctileté dívky), doktora Kaina Pathose Crowa – a prezidentem s rodinou. Čtveřice se vydávala za bohatou rodinu se psem. Doktor Crow, který byl vybaven řadou skrytých odposlouchávacích zařízení, vyvinul složitou sérii štěkání, kňučení a dalších psích akcí používaných ke komunikaci se zbytkem týmu7.

Přepis Interního Audiozáznamu

Zúčastnění:

 • Dr. Sophia Lightová – ředitelka, Západní Regionální rada
 • Dr. Kain Pathos Crow – ředitel, Zvláštní projekty
 • Dr. Jack Bright – ředitel, Personální
 • Dr. Mark Kiryu – Starší výzkumník
 • Donald J. Trump – prezident Spojených států
 • Melania Trumpová – První dáma Spojených států
 • Ivanka Trumpová – Starší rádce prezidenta
 • Donald Trump, jr.
 • Eric Trump

Začátek záznamu.

Lightová: —ítání ve vašem domě, pane prezidente a paní… prezidentová.

I. Trumpová: Jste tady vítáni, pane a paní…?

Kiryu: Eh, Strelnikov. Ano, jsme z hrdé ruské rodiny, já, moje žena a naše dítě.

Lightová: (Hlasitě si odkašle)

Kiryu: Ehm, moje dítě a náš pes.

D. Trump: Ano, Ano. Rusové, velmi hrdí. Silné dědictví, Jako naše, sice ne tak silné, ale i tak. (Zamžourá) Řekněte mi, nikdy jsem neviděl Rusa s,… jak to říct politicky korektně,… přimhouřenýma asijskýma očima. Jste mongol nebo tak něco?

Kiryu: Já… no… ano, moje matka byla Číňanka, ale—

D. Trump: Ahhh, manželka objednaná přes internet. Víc netřeba říkat. Nuže, vítejte v Bílém domě. Domo arigato, amigo. Jdeme jíst.

Lightová: Ano. Dobrý nápad. Jak můžete vidět, přinesli jsme to nejlepší z americké kuchyně: McDonalds, Burger King, Taco Bell a Kentucky Fried Chick—

E. Trump: Máte sušenky?

D. Trump: Ano, máte sušenky?

E. Trump: A omáčku, tati, mají taky omáčku?

D. Trump, ml.: Teď se uklidni, kámo. Vypadá to, že tady je velká krabice sušenek.

E. Trump: Můj bože. Miluju sušenky.

D. Trump: Mmmmmmmmm. Jak on se vyzná. Tohle je můj syn, Eric. Miluje sušenky.

Lightová: Já,… ano.

Skupina si sedne a začne jíst

I. Trumpová: Takže, paní Strelinková, náš společný přítel nám řekl, že vaše rodina má nějaké diskrétní věci k projednání.

D. Trump: Ano, ano, záležitosti. Kdokoliv, kdo je přítelem Ruska - Ruska, těch Rusáků, vás - Rusové jsou našimi dobrými přáteli.

M. Kiryu: Ano, eh,… naše rodina vlastní nějaké… podniky a část našich… zaměstnanců… se mohla někdy setkávat s někým z vaší kampaně.

D. Trump: Ano, naší velmi úspěšné kampaně. Nejúspěšnější v his-to-ri-i musím dodat. Přítel kampaně je přítelem Rusů. Je mým přítelem.

I. Trumpová: Souhlasím, tatínku. No, přijměte naše poděkování a nově nabyté federální zdroje, určené pro kohokoliv, jehož úsilí nás dostalo tam, kde teď jsme. Co potřebujete?

Lightová: Nehledáme finanční vyrovnání, paní Trumpová – jsme pouze znepokojeni ohledně tlaku, který na nás vyvíjí zvláštní žalobce.

D. Trump: Aha, vy myslíte tu ježibabu Hillary, ubulenýho Chucka a slizáka Jamese Comeye, kteří pořádají takový menší hon na čarodějnice?

D. Trump, ml..: Jó, a je to pořádný hon na čarodějnice, tati.

E. Trumpová: Ano, hon na čarodějnice, tati! Nespravedlivý!

I. Trumpová: Hon na čarodějnice, ano, tati.

M. Trumpová:Je lov na čarodějnice.

Lightová: Ano, určitě to něco je. Musíme se jen ujistit, že naše známosti nebudou zatěžovat vyšetřovatele, jestli mi rozumíte.

Bright: Máma říkala, že nemáš ukazovat aktiva, protože by je prezident mohl chtít uchopit.

Crow: (začne panicky štěkat)

D. Trump: Ano, ano, velmi krásná vaše dcera. Jako moje vlastní. Kdyby to nebyla moje dcera, kdo ví. Člověk nikdy neví. Já vím, ale většina lidí to neví, většina lidí, které jsem neznal, neřekl bych, někteří lidé by to věděli, ale krása je v oku, uh, v oku pozorovatele a já tě vidím, určitě, určitě - dobrá energie, ano, opravdu dobře tvarovaná, velmi tvarovaná - víš, s velkými, a—

Lightová: (přeruší ho) Chceme jen vědět, co můžeme udělat, abychom to trochu zmírnili. Zvláštní žalobce už začíná sledovat některé naše lidi a klást otázky, které nikdo nechce zodpovídat, rozumíte?

I. Trumpová: Rozumíme, myslím, že bychom mohli něco udělat. Vyšetřování jsou… Eriku?

E. Trump: To jsem já!

I. Trumpová: Neměl tvůj obchodní partner malou nehodu minulé léto? Víš, tu, kterou jsi pomáhal zakrýt?

E. Trump: Ano! Přejel autem šlapku! Pomáhal jsem zakopat tělo!

Bright: Co to kurva…?

I. Trumpová: Dobrá, potřebuju, aby jsi paní Pelosiové poslal ty texty, které jsi tu noc poslal jemu.

E. Trump: Hmmm. Ale táta říkal, že Pelosi je scvrklá skřetí vagína.

D. Trump: Ah, ah, ah, synku. Buďme rozumní. Řekl jsem "uslintaná skřetí vagína."

E. Trump: Promiň, tati!

I. Trumpová: Já vím, ale musíme upustit trochu zátěže, ano? Můžeš to pro mě udělat?

E. Trump: Mmmmmm,… ok. Ale spadl mi mobil do záchodu, takže ho budu muset vylovit. (postaví se, vezme dva cheeseburgery a odejde)

D. Trump, ml.: Je to hodný hoch, ten náš Erik.

M. Trumpová: Je to hoch.

D. Trump: Takže, kemosabe. V čem jedete hmm? Nemovitosti? Ropa? Uhlí?

Kiryu: Ehm, děláme v atomové—

D. Trump: To je skvělé, to je skvělé, atomové – je to skvělé, ne nejlepší, ne- možná top 5, top 4. Můj strýc, víte, skvělý fyzik, MIT, doktor John Trump, velmi moudrý, řekl mi – byl skvělý chemik, řekl, jaderná, to, to pravé, velké využití, jako uhlí, ale uhlí je v zemi a jaderná energie je ve vesmíru, ale řekl mi, že energie – divíte se, proč to vůbec zkoušíme s jadernou, protože je to ve vesmíru, ale dokážeme to, říkají mi – a je to ten druh moci, který vy, můj strýc, řekl – velmi chytrý, velmi velký mozek, Trumpovy geny, velmi úspěšné – řekl, že prostor je opravdu konečná hranice – řekl můj strýc, John Trump, velmi chytrý, řekl "Vesmír je konečná hranice“, ale neudělal to – máme uhlí tady v zemi, takže země je možná naše konečná hranice – to je něco, mohu – to je – mohu říct, že to řekl, "Země je konečná hranice, s uhlím“, protože vesmír, víte, je tak daleko a dostat tam dělníky je drahé, víte, dostávat lidi do vesmíru pro jaderné.

Kiryu: Já (odmlčí se) souhlasím?

D. Trump: Dobrá, dobrá. Chytré, velmi chytré, jako já, ale ne tolik jako já, ale chytré. Dost chytré na Čínu, že?

Bright: Mami, tati, právě jsem se posrala.

Lightová: Cože?

Bright: Posrala. Právě teď.

Crow: (začne zuřivě štěkat)

Lightová: Ah, ano, měli bychom jít, vypadá to, jako by se moje dospělá dcera podělala.

D. Trump: To je v pořádku, v pořádku. Normálně byste za to musela zaplatit.

Bright: Mami, znovu jsem se posrala.

Kiryu: Děkuji vám za vaši pohostinnost, velmi si… toho vážíme.

Lightová: Vydržte, pane prezidente, než odejdeme, chtěla bych se zeptat, jak se v poslední době cítíte? S tím vším, co se kolem děje.

Bright: Mamí, jestli hned nepůjdeme vyseru tak velký hovno, že se za něj Kim Kardashian bude chtít provdat.

D. Trump: Já? Jsem v pohodě, v pohodě. Silné zdraví, velmi velké a silné. Mocný stisk, víte. Velké ruce, silné. Zdravý, ale trochu unavený, asi z toho, co jsme vyhráli. Výhra, ta vás opravdu dostane. Cítíte, že je tu něco – já nevím, cítíte se jako – je to váha, být takhle neuvěřitelný – říkají mi Vyvolený, víte, a to je břemeno, je to – je to zodpovědnost, takže je to pocit, jako by nad vámi něco viselo, někdy, úspěch.

Lightová: Zajímavé. Dobrá, ještě jednou vám děkujeme za pomoc.

I. Trumpová: Kdykoliv. Dejte nám vědět, když budete chtít peníze pro vaši organizaci. Možná si příště s sebou vemte dceru, která nemá takové střevní problémy.

Bright: Ty kundo, já tě—

Crow: (začne hlasitě štěkat)

D. Trump: Kdo to povolil – chci říct, je to pes, ale je uvnitř? Pes uvnitř? Kdo tomu otevřel dveře, Předpokládám, že je to pes, takže musí přijít zvenčí? Dostaňte to ven. Je to pes, že? Vypadá jako pes. Dobře, je čas jít, ahoj, pejsku. Jdeme. Těšilo mě, pane Vodka Miyagi.

Záznam končí

Po této schůzce byla rozeslána zpráva, která instruovala příslušný personál Nadace, jak reagovat v případě, že se na něj obrátí některý z členů vyšetřovacího týmu zvláštního žalobce. Různé krycí historky byly přiděleny rizikovým agentům a bylo vynaloženo značné úsilí, aby byly zakryly důkazy o možné intervenci Nadace.

Přepis Interního Audio Záznamu

Zúčastnění:

 • Agent Overton – vyšetřovatel FBI
 • Agent Gentry – vyšetřovatel FBI
 • Agentka Sasha Merlová

Začátek záznamu

Overton: Dobré odpoledne. Jmenuji se agent Overton a toto je agent Gentry, jsme z Federálního úřadu pro vyšetřování. Jste tu, protože jste byla spojena s možným nezákonným počínáním členů cizího státu a úředníků z prezidentovy volební kampaně. Než začneme, můžete nám říct své jméno?

Merlová: Troy Lamentová

Gentry: (odmlčí se) Vaše jméno je Troy?

Merlová: Ano.

Overton: Dobrá. Paní Lamentová, je pravda, že jste byla v rezidenci Savelyje Sapozhnikova, když hostil důležité členy kampaně v kontaktu se zakladatelem Wikileaks Julianem Assangem?

Merlová: Ano.

Gentry: A je pravda, že jste tam byla ve stejnou dobu jako Roger Stone?

Merlová: Ano.

Overton: Byla jste zapojena od ilegální aktivity, která probíhala během té doby v rezidenci?

Merlová: Ne.

Gentry: Tak proč jste tam byla?

Merlová: Jsem močová umělkyně.

Gentry: Vy - eh, cože jste?

Merlová: Močová umělkyně. Umělkyně, co močí.

Overton: Myslím, že vám nerozumím.

Merlová: Dovolte, abych vám to vysvětlila. Celý den piju. Někdy vodku. Někdy mléko. Často vodu. Pak to celý den zadržuju a čekám. Až to nejde vydržet, tak v tu dobu si dřepnu nad plátno. Někdy je to země. Někdy je to kůže zvířete. Často jsou to lidé. Leželi na zádech a já—

Gentry: Dobrá, dobrá, to stačí. Takže jste tam byla močit na lidi?

Merlová: Jsem v tom moc dobrá.

Overton: A nebyla jste zapojena do nelegální činnosti.

Merlová: Je proti vašim zákonům kampaně močit na své kolegy?

Gentry: Ne.

Merlová: Pak ne. Nebyla.

Overton: Rozumím. Tohle není to, co jsme očekávali, když jsme vás sem přivedli.

Merlová: Já taky ne. Očekávala jsme, že chcete, abych na vás močila.

Overton: Ne, to rozhodně ne.

Merlová: Rozumím. Záhada se nakonec odhalila.

Gentry: Nevím, co tím naznačujete, ale dobrá.

Merlová: Zajisté. V každém případě, kdybyste mě laskavě mohli nasměrovat k nejbližší latríně, ocitám se v dosti zoufalé situaci, která se tak či onak rychle vyřeší.

Záznam končí

Dodatek 5004.10: Nečekaná Odhalení

Večer 4. července 2019 spojka s GOI, Justine Everwoodováová, obdržela několik naléhavých telefonických zpráv od předsedy Nejvyššího soudu Johna Robertse týkajících se SCP-5004-A. Poté, co byla upozorněna na situaci, ředitelka Západní Regionální rady, Sophie Lightová, kontaktovala předsedu Nejvyššího soudu prostřednictvím zabezpečené linky, aby získala další informace.

Přepis Telefoního hovoru
Mobilní Telefon Sophie Lightové


John Roberts: Haló?

Sophie Lightová: Tady Halogen.

Roberts: Uf, díky bohu. Je to hrůza.

Lightová: Co se stalo?

Roberts: Něco se na Gormanovi nedávno změnilo. Monitorovali jsme ho, abychom zjistili, jak blízko jsme k tomu, aby úplně ztratil kontakt s naší rovinou, ale soudce Ginsburgová detekovala další démonické síly v pohybu. Snažili jsme se zjistit, co se děje, když přišla katastrofa! Prezident byl unesen temnými silami do budovy Kapitolu! Ruth už opustila naše komnaty, aby se postavila tomuto novému a mocnému nepříteli! Potřebujeme vaši pomoc!

Lightová: To snad ne. Víte něco o tom, kdo unesl prezidenta?

Roberts: Ne, jen to,… že museli přijít zevnitř Bílého Domu.

Lightová: To je děsivé. Musíme se do toho pustit.

Roberts: Rychle! Používám svoji moc, abych ošálil mysli obyvatelů města, ale nemůžu to udržet navždy!

Lightová: Rozumím. Jsme na cestě.

Ředitelka Lightová a Mobilní Úderná jednotka Gemini-4 "Federalist Paupers" okamžitě odletěli z Norfolku ve Virginii k budově Kapitolu Spojených států. Shromážděný tým, stejně jako agenti Navarro a Merlová, se setkali s předsedou Nejvyššího soudu Johnem Robertsem, který narušil tajemnou pečeť na dveřích rotundy Kapitolu, čímž jim umožnil vstoupit.

Přepis Videozáznamu
Mobilní Úderná Jednotka Gem-4


Interiér rotundy Kapitolu je osvětlen matně červeným světlem. Uprostřed prostoru jsou shromážděny čtyři podstavce a na nich leží čtyři těla. Znetvořená forma SCP-5004-A, nyní sotva viditelná, se vznáší ve vzduchu mezi těly. Jediná postava stojí vzpřímeně s rukama nataženýma k entitě.

Ředitelka Lightová: (Namíří střelnou zbraní směrem k postavě) Ani se nehni, zatraceně. Ruce vzhůru!

Zahalená postava: Moje ruce jsou už vzhůru, ubohý vidláku!

Lightová: Kdo si, kurva, myslíš, že jsi, že mi říkáš vidláku? Co je tohle za kouzelnickou sračku? Otoč se!

Záhadná postava se odmlčí a otočí. Kápě jí spadne z hlavy, čímž odhalí svoji totožnost.

Agentka Merlová: Tiffany Trumpová?

Lightová: Ah, do prdele.

T. Trumpová: Cože? Oh! Oh, božínku, tady jsou lidi! Eh… Ano! Jsem to já. Tiffany. Největší démonská čarodějka, jaká kdy žila!

Lightová: Odkud jsi zatraceně přišla? Tohle mělo být vyřízené, jak jsi se sem dostala?

T. Trumpová: Já? No, zrovna nedávno jsem se procházela Bílým domem a jedla zbytky sušenek, které mi rodina milostivě nechala a omdlela jsem u otce na gauči. Normálně bych to přešla, ale místo toho to bylo, jako by se mi v mozku otevřelo další oko a já jasně viděla podobu svého nového tatínka! Teď, když použil sílu temné moci, kterou mi v tu chvíli předal, přivolám Všemocného Starého Gormana! Pak, jako poděkování za pomoc při návratu do materiální roviny, mi poskytne svou opravdu úžasnou sílu!

Lightová: Víš, že když absorbuješ jakoukoliv část esence té věci, tak seš v prdeli, že?

T. Trumpová: Já - cože?

Lightová: To je tvůj táta, ty pako. Tvůj táta je odvod reality. Znamená to, že démoni a podobné sračky se kolem něj stávají méně skutečnými. Sakra, dokonce i tvoje "temná kouzla“ se kolem něj stanou méně reálnými. Jediný rozdíl je, že Gorman je tlustý, mocný prvotní démon a ty jsi dítě. Být mu tak blízko po libovolnou dobu by roztrhalo tvou podstatu na cucky.

T. Trumpová: Počkat - počkej, co? Jak to víš?

Lightová: Co myslíš, co jsme celou tu dobu dělali? Proč myslíš, že jsme tady? Sledujeme to už léta, víme o Gormanovi od… Bože, od té doby—

T. Trumpová: Ale táta Gorman mi řekl, že jsem první osoba, která ho kdy spatřila!

Lightová: Dobře, lhal. Protože je to démon a to oni dělají. Teď položte kouzla, odstupte od démona a půjdete domů bez úhony.

T. Trumpová: Já… počkat… ne… NE! Táta Gorman by mi nikdy nelhal! Jste lhářka!

Lightová: Už má těhlech píčovin dost, střílejte.

MTF Gem-4 začíná střílet na Tiffany Trumpovou, ale kulky se rozpouštěly při kontaktu s nějakou anomální bariérou. Otáčí se zpátky k podstavcům a zvedá ruce. Těla Ivanky, Donalda mladšího a Erika Trumpa se začínají vznášet.

T. Trumpová: Gormane, tatínku! Slyš mé volání! Z propasti, odkud jsi přišel, abys vládl tomuto smrtelnému světu, vyzývám tě, aby ses toho místa chopil sám! Ber tyto duše jako oběť a společně budeme utvářet Zemi dle našich rozmarů!

Tři těla začínají zářit. plovoucí nad SCP-5004-B, SCP-5004-A se začíná otáčet a nafukovat. Místnost pulzuje energií. Když se tři těla začnou pohybovat směrem k SCP-5004-A, vzadu v místnosti se ozve rána.

Navarro: Co?!

Otevřou se zadní dveře do rotundy a do komnaty vstoupí Ruth Bader Ginsburgová, ozdobená plnou kouzelnickou regalií a s dlouhou holí v ruce. Dveře se za ní zabouchnou a zamknou.

Ginsburgová: Takže ta kunda s šeredným ksichtem se rozhodla udělat krok, pche.

T. Trumpová: Komu říkáš kundo, ty stará rašple?

Ginsburgová: Máš jednu šanci, dítě. Vypadni odsud, než začnu rozdávat rány.

T. Trumpová: Omluvte mě, můj nový démonský táta říká, že nemusím poslouchat nic z toho, co taková stará svině jako vy říká. Vysmahněte zpátky do rakve nebo odkud jste se to sem přišourala.

Ginsburgová: (Oddechne si) Tolik let jsem čekala. Takovou dobu, abych zrušila tu obludu Gormana. (Protáhne si krk) Teď budu moct vypráskat i tuhle vypatlanou blondýnu.

T. Trumpová: To bychom rádi viděli, ty stará ochechu—

Ozve se ohlušující rána a z konce hole soudkyně Ginsburgové vyšlehne paprsek jasně fialového světla. Záblesk energie proletí místností a narazí na otevřenou dlaň Tiffany Trumpové a odrazí se do stropu. Trump se s vytřeštěnýma očima otočí a upřeně hledí na soudkyni.

Lightová: (promluví k MTF Gem-4) Na co tady sakra čumíte? Vemte ta těla!

Členové úderné jednotky se přibližují ke středu místnosti. Tiffany Trumpová si toho všímá a odsouvá zářící těla.

T. Trumpová: Gormane, taťko! Vem si i mě! Doveď nás k povznesení!

Místností proletí záblesk červeného světla a hluboký, hlasitý, bzučivý zvuk rozduní budovu. Všechna záznamová zařízení se na okamžik vypnou.

Krátce nato se kamery znovu aktivují. Na jedné straně místnosti stojí Ruth Bader Ginsburgová s bílýma očima. Naproti ní, skrze prach a opar a levitující tři metry nad zemí, se nachází kolosální, tříhlavá bytost s nohama koně, trupem extrémně obézního muže, čtyřmi pažemi s malýma rukama a třemi dlouhými krky vedle sebe, zakončenými zmučenými hlavami Ivanky, Donalda mladšího a Erica Trumpových, z nichž každý řve bolestí. Uprostřed hrudi je obličej s vypoulenými rty, zapadlýma rudýma očima a groteskně shnilým plnovousem.

Pomalý, dunivý smích se začíná rozléhat místností zevnitř démonického hybrida, který se koupe v záři červeného světla.

SCP-5004-A: Oh, ho, ho, ho, ho. Konečně jsem volný. Volný a odhodlán rozprášit tento svět. Jsem Starý Gorman a jsem velmi rád, že jsem venku z té zatracené bubliny.

Lightová: Promiňte?

SCP-5004-A: Promiňte? Jeden z vás mě zavřel v té bublině na stovku let a vy si myslíte, že po tom nebudu naštvaný? Kdepak. Proklínám každého jednoho z vás. Doufám, že vaše ústa budou páchnout stejně jako vaše zadnice po zbytek vašich životů. Vašich krátkých životů, mimochodem, protože tímhle to končí.

Ginsburgová: To se spolehni.

**SCP-5004-A: ** (Otočí se, aby se podíval na Ginsburgovou) Oho, copak to tady máme? Malá čarodějka nasoukaná ve své maličké róbě. Nech mě hádat. Chceš použít svoje kouzlíčka na Starého Gormana, že? Možná, že malá ohnivá koulička, nebo sprška jisker? (Směje se) Jsi tak malinká, že bych tě—

Z konce hole Ginsburgové vyšlehne zářivé fialové světlo. SCP-5004-A se vzpíná a snaží se uhnout, ale zdá se, že je upoután k země kruhy stejného fialového světla, které se vynořují kolem jeho čtyř nohou. Entita ječí, jak z hole proudí více fialové energie a vytváří ostré, geodetické čáry, které obloukem procházejí místností a třpytí se tajemnou energií. Náhle je celým sálem slyšet zvučný hlas Ruth Bader Ginsburgové.

ginsburg2.jpg

Mocná čarodějka Ruth Bader Ginsburgová.

Ginsburgová: Starý Gormane! Příliš dlouho byla vaše přítomnost v této rovině jedem, který prosakoval tímto městem! Vytáhnout tě z té jámy, odkud jsi přišel, byla to chyba a upřímně řečeno, Charles Hughes by se měl stydět.

SCP-5004-A: (Mezi výkřiky) Souhlasím!

Ginsburgová: Z moci mi svěřené Akademií čarodějů Velkého Bena Franklina a Federální vlády Spojených států volám, polib mi prdel!

Světlo zesiluje. SCP-5004-A kvičí. Budova amerického Kapitolu se otřásá. Všechna záznamová zařízení jsou deaktivována.

Dodatek 5004.11: Výsledek

Přepis Interního Audiozáznamu


Začátek Záznamu

Bright: Takže.

Lightová: Takže.

Bright: Jsme v pohodě?

Lightová: Myslím… myslím, že ano. Soudce Roberts potvrdil, že Gorman je uzavřen zpátky ve své oslabené formě. Očekávají, že se rozptýlí někde na začátku roku 2021.

Bright: Zrovna při příštích volbách.

Lightová: Ano.

Bright: A Trumpovy děti?

Lightová: No, soudkyni Ginsburgové se podařilo zachránit Ivanku, Donalda mladšího a Erika, ale to, co zbylo z Tiffany, bylo… chci říct, moc toho nezbylo. Naštěstí se nám podařilo najít dostatečně přesvědčivé tělo, které by v dohledné budoucnosti mohlo vyplnit mezeru. Dokud nebudeme moci předstírat její smrt nebo tak něco.

Bright: Není to příliš velký risk? Nahradit člena tak slavné rodiny?

Lightová: Myslíš? Většina lidí, ani neví, jak Tiffany vypadala.

Bright: Hmm. Ano. Asi máš pravdu

Ticho

Bright: Takže, co jsme se naučili?

Lightová: Naučili?

Bright: Ano. Pokud bychom si z toho měli něco odnést, co by to bylo?

Lightová: Hmmm… oh! Řekla jsem ti, že mi řekl, co znamená covfefe?

Bright: Ne, neřekla. Co je to?

Lightová: Znamená to [DATA VYMAZÁNA].

Bright: [DATA VYMAZÁNA].

Lightová: Já vím, docela záhadné že?

Záznam končí

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License