SCP-458
hodnocení: +1+x
blank.png

Objekt: SCP-458

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-458 je považováno za bezpečné a proto je uskladněno v zaměstnanecké kantýně v Oblasti-17 s volným přístupem.

Popis: SCP-458 je velká krabice od Pizzy z restaurace Little Caesar. Je vyrobená z obyčejného kartónu, měří 25.4 cm x 25.4 cm x 25.4 cm a váží mezi 20 až 20.49 gramy podle druhu pizzy. Jako výsledek anomální povahy SCP-458 je však měření váhy nekonzistentní.

Co dělá SCP-458 zvláštním je fakt, že i přes vzhled obyčejné krabice od pizzy, se po kontaktu s člověkem instantně naplní podle podvědomého výběru, a to včetně oblíbené omáčky, sýra, okrajů a posypů. To není limitované na značku Little Caesar, neboť byly pozorovány pizzy ze všech větších řetězců pizzerií, spolu s lokálními a ručně dělanými pizzami. Nezdá se, že by existoval limit schopností SCP-458, kromě toho, že nedokáže vytvořit nic jiného, než pizzu a ta musí být poživatelná normální lidskou bytostí (viz Dodatek 1a). Krabice je rovněž prakticky nezničitelná, neboť všechny pokusy rozebrat krabici se ukázaly jako marné.

Předpokládá se, že krabice je semi-inteligentní a má alespoň dostatečné telepatické či empatické schopnosti, aby dokázala vycítit držitelovi volby ohledně pizzy.

Po neustálém testování s SCP-458 bylo zjištěno, že má potenciál generovat pizzu do nekonečna (ale nic jiného), načež bylo umístěno do kantýny v Oblasti-17 pro všechny zaměstnance. Po povolení volného užití stoupla morálka personálu na nebývalou hodnotu.

Dodatek 1a: Při testování SCP-458 s SCP-███ si subjekt ukousl ze vzorku, který se objevil jako salámová pizza s olivami vyrobená z pšeničné mouky, bez česneku. To bylo doprovázeno větou "Chutná dobře, ale radši bych jinou omáčku." Bylo zjištěno, že krabice není schopna vytváření látek jež lidské tělo není schopno strávit. Další testování to potvrdilo.

Dodatek 1b: Viz Dokument #458-1a

Dokument #458-1a: Rád bych všem připomněl, že jenom proto, že máme krabici od pizzy, co vytváří pořád dokola pizzu neznamená, že můžete jíst od rána do večera pizzu. Pokud bude zneužívání krabice pokračovat a nepřestanou mi chodit hlášení o tom jak tloustnete, budu nucen po obědě zavést povinný fyzický trénink.

-Dr. del Morrino

Dokument #458-1b: Z čiré zvědavosti a možná i kvůli lepšímu pochopení některých SCP objektů, jsem sestavil seznam reakcí SCP-458 s některými z uvědomělých SCP.

SCP Výsledek
SCP-040 Malá, extra sýr, sýrem pokryté okraje.
SCP-056 Střední, paprika, tenké okraje, omáčka alfredo.
SCP-073 Střední, sýry feta a jack, bez omáčky, tenké okraje.1
SCP-076-2 Velká, masové koule, pepperoni, slanina, Kanadská slanina, salám, hamburger, tlusté okraje.
SCP-105 Malá, olivy, pšeničné těsto, tenké okraje.
SCP-108-1 Velká, pepperoni, tlusté okraje.
SCP-134 Malá, cibule, ančovičky, olivy, tenké okraje.
SCP-181 Velká, pepperoni, salám, okraje vyplněné omáčkou marinara.2
SCP-182 Střední, olivy, houby, preclíkové těsto.
SCP-343 Velká, téměř všechny možné přísady. Bylo identifikováno přes 100 různých typů.
SCP-3300-1 Velká, Extra sýr, pepperoni, vlhká při odstranění z krabice.
SCP-3477 Střední, ančovičky. Všechny instance dostaly identickou pizzu se stejně naaranžovaným sypáním.
SCP-4999 Extra velká, polovina se vším, polovina s pepperoni.3

Další testování s SCP objekty může pomoct odhalit něco o těchto objektech a je tedy doporučeno.
- Dr. Kreign

Aktualizace:
Další testování je povoleno, ale vyžaduje povolení a dohled kvůli bezpečnosti.
- Dr. ███████

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License