SCP-4337
hodnocení: 0+x
blank.png
bowieknife

SCP-4337

Objekt #: SCP-4337

Třída Objektu: Thaumiel Safe

Speciální Zadržovací Procedury:SCP-4337 musí být uložen ve standardní skříňce v Oblasti 59. Zkoušky zahrnující 10-Inti proceduru mohou být prováděny na základě žádosti ředitele pracoviště Dr. Lisle Naismith. Žádosti k vyplnění jsou k dispozici v zabezpečeném křídle Oblasti-59. Testované subjekty mohou být vybírány pouze z personálu třídy D, který je k dispozici pro likvidaci.

Popis: SCP-4337 je bojový nůž o délce 38 centimetrů. Na obou stranách čepele jsou vyryty tři srpky měsíce.

Prostřednictvím procedury 10-Inti může SCP-4337 způsobit, že po dvou hodinách se e-mailové formuláře objeví ve složce Doručená pošta přeživšího účastníka. Motiv tří srpků na čepeli se objevuje i na jiných objektech ve vlastnictví nadace (včetně SCP-3319 a SCP-3922), to naznačuje, že zpráva je extradimenzionálního původu.

Obnovení záznamu: Dne 12/21/2018 byla pozice původní instance SCP-4337 doručena nadaci emailem od SCP-2578-D, vzhledem k tomu, že původní držitelé objektu byli "senilní kultisté", kteří "používali objekt k žalobám".

SCP-4337 bylo objeveno Agenty Nadace v domě v ██████████ v Missouri. Všichni tři obyvatelé byli zastřeleni z oběžné dráhy pomocí SCP-2578-D deset hodin před získáním objektu. Jejich těla dosud nebyla nalezena místními úřady. Sedm mrtvol dospělých osob bylo objeveno v suterénu. Příčinou smrti byla bodná rána do srdce.

Dokumenty načtené pomocí SCP-4337 vedly k vytvoření Procedury 10-Inti :

  1. Jeden předmět třídy D („Držitel) má být dotázán druhou stranou („Oběť")
  2. Následně, je Držitel bodne Oběť do srdce.

Výsledná zpráva se pokusí odpovědět na otázku.

Testovací protokol (položka 1 z 1):

Host: D-59932

Oslavenec: Výzkumník Paulsen

Otázka: "Jak neutralizujeme SCP-████?"

Odpověď:

☽☽☽

Vážený [PAULSEN/CATHERINE_KENT] ze [ZEMĚ_2N]

Dobrý den, mé jméno je [% fieldvarC], a budu se starat o podporu. Číslo vstupenky j [HHF_581375AAJ_Ø]. Pokud nejste majitelem Podpůrného Lístku pro majitele vstupenek, požádejte ho něj.

Váš požadavek byl zpracován ze vzpomínek [███████ / ████████_██████]. Tady v ☽☽☽, dostáváme více než 50.000 žádostí za hodinu, ale Velký Tkadlec nás nutí na našich prstech odpovědět na každého. Sláva JALAKÅROVI!

Jsme [OTRÁVENÍ] jak musíme furt o tomto problému, který můžete [NE_A_NEMĚLI_BYCHOM] vyřešit sami, takže budeme[ZVAŽTE_DALŠÍ_OPATŘENÍ].

Doporučená opatření :

[%fieldvarI]
[OČEKÁVEJTE_DALŠÍ_INSTRUKCE/EST_DOBA=400y5mo13d5h10m]
[%fieldvarK]
[%fieldvarL]

Další přezkoumání této podpory může mít za následek [% fieldvarM].

Zemřelý obětní host, [███████ / ████████_██████], byl zařazen do podmínek po ukončení života Třídy-[H] s možností [ODVOLÁNÍ] do [%fieldvarQ] let.

Jste Sledováni • Jste Chráněni • Jste Milováni

Dodatek - Třída objektu: Klasifikace Thaumiel byla bohužel zrušena. 10-Inti testy jsou nyní povoleny pouze pro otázky s nízkou prioritou. - Ředitel Naismith

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License