SCP-4235
hodnocení: 0+x
blank.png
Rose

SCP-4235 v zadržovacích prostorách.

Objekt #: SCP-4235

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-4235 je uloženo v žulové schránce ve venkovních prostorách Oblasti 34. Váza držící předmět musí být napojena a zkontrolována každý týden kvůli strukturálnímu poškození. Jakékoli známky strukturálního poškození musí být neprodleně oznámeny příslušnému personálu.

Personál nesmí zůstat v okruhu 10 metrů od SCP-4235 déle než 30 minut týdně. .

Popis: SCP-4235 je vzorek odrůdy Rosa chinensis. Na rozdíl od jiných vzorků této odrůdy vykazuje objekt nepřiměřenou odolnost vůči vysychání, či rozkladu. Histologické a genetické testy provedené na objektu neodhalily žádné notoricky odlišné vlastnosti od jiných vzorků tohoto druhu.

SCP-4235 indukuje stav entropického zhoršení v organismech a objektech v okruhu 10 metrů od svojí pozice. Míra, při které se subjekty zhoršují, přímo koreluje s mírou uschnutí pozorovanou u neanomálních vzorků Rosa chinensis.

Objekt byl objeven mezi troskami květinářství zasaženého strukturálním kolapsem dne 21/12/2012. Kromě toho byly z trosek získány ostatky Huga Galinda, majitele obchodu, jehož zmizení bylo ohlášeno před dvěma měsíci.

Dodatek: Zpráva byla nalezená v e-mailu H. Galinda.

Od: moc.liamtoh|odnilaGH#moc.liamtoh|odnilaGH

Komu: moc.DCM|srewolfDCM#moc.DCM|srewolfDCM

Předmět: Rosa aeternum

Vážený pane Marshalle,

To, co jste mi prodal, je vše, co jste slíbil a mnohem víc. Uplynul měsíc, co jste mi dal vzorek Rosa aeternum a stále nevykazuje známky zvadnutí nebo vysychání. Je stále stejně svěží jako první den, což je prakticky zázrak, zejména s ohledem na vlny veder, které na mých ostatních květinách způsobilo velké škody.

Proto, navzdory vysoké ceně, bych si rád objednal tucet dalších vašich „nesmrtelných růží“, již mám potenciální kupce. Kromě toho mi pošlete rozpočet Tulipa vitae.

Ale musím vás požádat, abyste mi poslali květiny za pár dní, zdá se, že mám chřipku a nevím, jestli budu zítra moci otevřít květinářství.

S pozdravem,

Hugo Galindo1

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License