SCP-4182
hodnocení: +1+x
blank.png

POZNÁMKA: Prohlížíte si předchozí verzi tohoto dokumentu (15/07/2002). Tyto informace mohou být nepřesné, nebo zastaralé. Prosím kontaktujte administrátora serveru (jdavis@scp.foundation.int) pro více detailů.

3/4182 ÚROVEŇ 3/4182

KLASIFIKOVÁNO

classified-lv3.png

Objekt #: SCP-4182

Třída Objektu: Euclid


site5B.png

Obr. 1.1: SCP-4182.


Speciální Zadržovací Procedury: Personál spolupracuje s JMSDF1 a dalšími námořními a leteckými autoritami na udržení perimetru dvaceti pěti kilometrů kolem SCP-4182. Veškeré vstupy a okna byly zapečetěny akrylovými panely vyztuženými ocelí a vrstvou laminátu třídy Z. Přístup do zóny je přísně zakázán.

Nadační bot (I/O-SILVER) má za úkol prohledávat servery IntSCPFN kvůli složkám ovlivněným SCP-4182. Tyto složky musejí být izolovány a nahlášeny serverovým administrátorům, kteří provedou sterilizaci. Personálu musí být připomínáno, že Oblast-5 neexistuje.

blank.png

Chybná cesta k souboru ('CAM-5.ogg')

Popis: SCP-4182 je umělý ostrov o rozloze 6.4 hektarů nacházející se 75 kilometrů jižně od Ipponsugi v Japonsku. Přestože neexistují záznamy o výstavbě, způsob, jakým jsou budovy na ostrově postaveny naznačuje, že se někdy na začátku 20. století jednalo o skládku odpadu.

Nadační dokumenty jsou neustále pozměňovány tak, aby SCP-4182 označovaly jako neexistující oblast ("Oblast-5"). Způsobu, jakým k těmto změnám dochází, není plně porozuměno.

Několik (nyní zapečetěných) struktur SCP-4182 obsahovalo schodiště zaplněné betonem. Výkopy těchto schodišť vedly k objevení masivního podzemního komplexu pod SCP-4182, kde bylo zadrženo ████ ██ █████ ███████. Nejsou povoleny žádné další pokusy o výkop.

Od svého objevení roku 2001 se počet případů SCP-4182 neustále zvyšuje.

404 Chyba Serveru

Systém narazil na neočekávaný problém při plnění úkolu:

Stopuji (nejnovější jako poslední):
Soubor "/SCP/4182/files/_display.py", line 551, in respond
table.open.body = self.handler()
Soubor "/SCP/4182/files/_display.py", line 24, in __call__
return self.callable(*self.args, **self.kwargs)
Soubor "error_classic.py", line 6 in index
raise FileNotFoundError(obj)
Soubor nenalezen: [Errno 2] Neexistuje cesta k souboru: 'CAM-5.ogg'

POZNÁMKA: Při otevírání tohoto dokumentu nastala neočekávaná chyba. Klikněte sem pro obnovení předchozí verze nebo kontaktujte administrátora serveru (jdavis@scp.foundation.int) pro více detailů.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License