SCP-3938
hodnocení: 0+x
blank.png

Objekt #: SCP-3938

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-3938 je drženo ve standartní zadržovací komoře na jednoduchém nosiči na kola v Oblasti-13. SCP-3938 je vybaveno GPS sledovacím zařízením. Testování musí být povoleno zaměstnancem Úrovně 3.

Popis: SCP-3938 je živě stylizovaný bicykl. Vepředu mezi řidítky je plastový kreslený obličej s kulatým červeným nosem, velkýma očima s oválnými zornicemi, a modrými rty. Obě jeho kola mají oranžový diskový kryt s červeným kroužkem uprostřed. Sedlo kola je navrženo tak, aby se podobalo gaučové podušce s opěrkou a má bezpečnostní pás, jenž vede kolem pasu. Bicykl má dvě anténovité vlaječky s obrázkem stylizovaného W, jenž jsou upevněny na zadní kolo a rádiový reproduktor pod postranicemi sedadla. V zadní části má bílou kovovou plaketu s nápisem "Dr. Wondertainmentův Vezmu-Tě-Kamkoli Stroj."

SCP-3938 je uvědomělé a je schopno vokalizace v angličtině. Ukázalo, že je schopné mluvit i dalšími jazyky, přestože jim nedává přednost pro jejich špatnou plynulost. Hovoří zaujatým tónem a často bude nabízet svézt na sobě personál. Může samostatně stát a přesouvat se po blízkém okolí pomalým tempem, což, jak potvrzuje, je pro něj namáhavé. SCP-3938 si užívá diskuse o zeměpisu a krajině, řeklo že je má rádo, protože tak koná svůj zamýšlený účel, což je být vzdělávací produkt v oblasti výše zmíněného tématu.

Pokud na něm jede člověk, SCP-3938 je schopné rapidních rychlostí až do ██ km/h. Bez souvislotí na rychlosti, někdy zanechá plamennou stopu a hraje písně "Speed Demon" od Michaela Jacksona nebo "Bat Out Of Hell" od Meata Loafa v radioreproduktoru.1 Je také schopno letu díky neznámým prostředkům, který provádí jen, když se potřebuje vyhnout překážkám2 na přání jezdce. Během jízdy se SCP-3938 bude ptát jezdce, zda má konkrétní lokaci, kterou by mohli navštívit. Pokud je lokace zadána, SCP-3938 vezme subjekt na danou lokaci prostřednictvím vzdušné nebo pozemní jízdy; SCP-3938 nicméně někdy odmítá a stanovuje úvahu k dané lokaci. Například, žádost o Měsíc vede k odpovědi "Potřebuješ vesmírný skafandr." Na označené finální lokaci udělá SCP-3938 turné projížďku kolem míst význačných lokací a přilehlých oblastí, které by mohly jezdce zajímat.

SCP-3938 přišlo v rozměrné kartonové krabici. Na krabici byly obrázky SCP-3938 a cena v rohu ve výši $35.99 (US) spolu s poznámkou "Paradox zdarma!" Následující je popis předmětu v krabici:

Och, ta místa na která se vydáš se Vezmu-Tě-Kamkoli Strojem Dr. Wondertainmenta !

Nyní můžeš jít navštívit a učit se o zábavných místech, starých a vzdálených. Zkrátka už odteď nepotřebuješ vídat svět pouze v knize takže jeď a podívej se na jakékoli místo! Kamkoliv. Kdykoliv. Minulost, současnost nebo budoucnost! Můžete jet vzduchem nebo po staré dobré zemi! Wow!

Jen se ujistěte, že máte nasazenou helmu, hoši a děvčata, a nekrmte Dinosaury!

Pokud máte jakékoli dotazy, prosím kontaktujte Wondertainmentův Zákzanický Servis na 1-800-█████-████.3

Z popisu plyne shrnutí, že SCP-3938 může provést cestování časem, přestože zde nebyl záznam který by to potvrdil. Viz. Dodatek 01 a Dokument 3938.

SCP-3938 bylo získáno na aukci pořádané Zájmovou Skupinou 'Marshal, Carter a Dark s. r. o.' Mobilní Údernou Jednotkou Mí-03 ("Highest Bidders") dne 12/10/06.

Dodatek 01: Následující přepis je rozhovor s SCP-3938.

Dotazovaný: SCP-3938

Dotazující: Dr. Rodriguez

<Začátek Záznamu>

SCP-3938: Ahoj, tady! Jak se vede? Nechtěl by sis dát projížďku?

Dr. Rodriguez: Ne děkuji, SCP-3938. Mám na tebe jen několik otázek.

SCP-3938: Otázky jsou dobrá věc. Co by ses rád dozvěděl?

Dr. Rodriguez: Tedy, máš nějaké vlastnosti o kterých netušíme?

SCP-3938: Tohle je celkem hloupé. Myslím, že ne…vážně.

Dr. Rodriguez: Víš to jistě? Většina produktů Wondertainmenta obvykle mají škálu vlastností.

SCP-3938: Hmm. No, myslím, že dovedu kít na kterékoli místo v čase. Ale mohl bych se plést. Píše se to na mé krabici?

Dr. Rodriguez: Vlastně…

[Dr. Rodriguez je instruován ušním sluchátkem aby popřel otázku SCP-3938.]

Dr. Rodriguez: Ne. Takové detaily na krabici nejsou.

SCP-3938: Fakt? To je…zvláštní. Měl jsem pocit, že jsem jednou mohl. Ačkoli, pokud krabice tvrdí něco jiného tak v pohodě. Kdo jsem abych se hádal? Pořád nemohu setřást ten pocit že jsem měl tuhle schopnost.

Dr. Rodriguez: Co tedy?

SCP-3938: Z nějakého důvodu si myslím pamatuji, že jsem jednou viděl dinosaura… No jasně! Nejspíš prostě náhodná chyba paměti. Dneska se to stává každému. [Smích]

Dr. Rodriguez: Dobrá… No, pro dnešek jsme určitě hotovi.

SCP-3938: Hm, než půjdeš, jsi si jist, že se nechceč projet?

<Konec Záznamu>

Document 3938: Následující dokumenty byly vyňaty z kanceláří Marshall, Carter a Dark s.r.o. před a po získání SCP-3938. Vnější sekce zpráv z dokumentů MC&D byly z důvodu nadbytečnosti odstraněny.

Dodatek 02: [POŽADOVÁNA PROVĚRKA ÚROVNĚ 4]

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License