SCP-3922
hodnocení: +1+x
blank.png
theend.jpg

Koncová obrazovka snímku, ovlivněného SCP-3922.

Objekt #: SCP-3922

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-3922 musí být uskladněno ve standartní zadržovací skříňce v Oblasti-59. Požadavky na jeho použití na výzkum musí být odeslány Řediteli Naismithovi.

Popis: SCP-3922 je válcovitý objekt, 3 cm v průměru a 0,5 cm do výšky, složený ze slitiny niklu a hliníku. Na jedné straně objektu je vyrytá insignie tří půlměsíců v řadě. (Výzkum na potenciální spojitosti s SCP-2578 probíhá.) Na druhé straně je vyryté slovo “ÚTĚCHA“.

Byl koupen 7/21/17 v garážovém výprodeji v Kenoshe, WI, Nadačním teréním agentem mimo službu. Majitelem byl popsán jako “nějaký morální filter na TV.“ Po potvrzení anomálních vlastností objektu, předal agent objekt Nadaci kvůli zadržení a výzkumu.

Při umístění do vzdálenosti jednoho metru od televize nebo počítače, SCP-3922 znatelně upraví obsah jakýchkoliv fiktivních filmů, televizních show, online videí nebo reklam, obvykle přidáním herců v polstrovaných bojových uniformách a plynových maskách. Tyto dodatečné entity, klasifikované jako SCP-3922-A, zabrání a/nebo potrestají jakékoliv a všechny zločiny (které jsou takto vnímány instancema SCP-3922-A) vykonané štábem. Závažnost těchto trestů ve vždy odráží v MPAA nebo FCC hodnocení videa.

Instance SCP-3922-A jsou schopné objevit se jak v hraných, tak i animovaných dílech, kde jsou často ve stejném animačním stylu. Nicméně bez ohledu na dobu strávenou ve videu, instance SCP-3922-A mají vždy vysoce výkonné energetické zbraně, vozidla schopné mezihvězdných letů, bojové drony, a další futuristické prvky, z čehož všechny na sobě mají stejnou troj-měsícovou insignii.

Na konci každého videa ovlivněného SCP-3922, je namísto jakýchkoliv závěrečných titulků přehrána upravená závěrečná obrazovka, s troj-měsícovým symbolem a sloganem “JSTE SLEDOVÁNI - JSTE CHRÁNĚNI - JSTE MILOVÁNI“.
Video Hodnocení MPAA Bod Zásahu SCP-3922 Výsledek
Pinokio (1940) G Sekvence na “Ostrově Potěšení“, krátce před odhalením toho, že všichni chapci byli změněni na osly. Několik eskader SCP-3922-A zaútočilo na “Ostrov Potěšení“ z výsadkových lodí a navrátili dětem lidskost pomocí zvukových zařízení označených jako “TAKTICKÝ ODOSLOVACÍ PROCES“, přičemž Kočí byl instantně spálen po bombardaci z těžkých energetických zbraní. Film zkončil o deset minut později po tom, co byl Lampwick vzat do odvykačního centra, ostatní padouchové filmu byli v sestřihu zadrženi, velryba Monstro byla dezintegrována orbitální energetickou zbraní, Modrá Víla byla zadržena za “nelicensované oživování rostlinné tkáně“ a Pinokio byl informován “taktických dětským psychiatrickým pracovníkem“, že “skutečné“ dětství je subjektivní.
Temný rytíř PG-13 Během sekvence “triku s tužkou“, včetně Health Ledgerovy adaptace Jokera. Několik bojových dronů SCP-3922-A vniklo do místnosti a rychle dekapitovalo Jokera plazmovými zbraněmi. V další scéně byl Bruce Wayne vzat do péče SCP-3922-A za “39 různých vydírání.“ (Souvislost těchto trestů je neznámá.) Film zkončil když jednotky SCP-3922-A oznámily jejich vojskům okupujícím Gotham City prozatimní zákon a je navrácen pořádek.
Mechanický pomeranč (1971) R Během scény znásilnění, která zahrnuje charaktery Alex DeLarge a Adrienne Cori. Několik instancí SCP-3922-A vnikne do místnosti, kde se scéna odehrává. Alex a další tři členové gangu (Georgie, Dim a Pete) jsou zadrženi a násilně naloženi do lodi SCP-3922-A. Scéna se přepne na prázdnou planinu v nezmapované, pravděpodobně středozápadní lokaci. Za dohledu jeho přátel, je Dim popraven třemi jednotkami SCP-3922-A se samopaly. Střelba trvá přibližně 50 minut s tím, že si vojáci přebíjí zbraně, když je potřeba. Proces je opakován s Georgiem a Petem. Alex je poté přinucem zkonzumovat zbytky jeho přátel a pak je také popraven stejným způsobem. Po této sekvenci, která trvá přibližně 3 hodiny, film končí.
Saló aneb 120 dnů sodomy Nehodnoceno V půlce filmu [VYZAMÁNO] (viz dodatek)
Všech 12 palců!!! (1999) Nehodnoceno (pornografie) Začátek Video pokračuje normálně až na sedm instancí SCP-3922-A, které dávají pozor aby všechen sex zůstal dobrovolný. Zmíněné SCP-3922-A jsou vybaveny raketomety.

+ Dodatek – Rozšířené testovací záznamy s SCP-3922
Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License