SCP-3707
hodnocení: 0+x
blank.png
camry.png

Objekt #: SCP-3707

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-3707 je drženo ve vozovém parku anomálních vozidel v Site-81. Jeho pravidelná údržba je omezena na základní úkony zajišťující pojízdnost.

Popis: SCP-3707 je Toyota Camry z roku 2002 s registrační značkou z Minnesoty. Anomální vlastnosti se projevují, když je obsazeno přesně jedním mužem, který jej řídí mezi polednem a třetí hodinou odpolední místního času. Testovací subjekty hlásí mírnou potřebu odvézt SCP-3707 od místa kde žijí, aniž by věděli, kam přesně. Pokud je tato potřeba splněna po dobu jedné hodiny a řidič ani položka nejsou sledováni, tak SCP-3707 a jeho řidič zmizí. SCP-3707 bude nalezeno opuštěné u silnice nejméně 805 kilometrů od místa zmizení. Žádný testovací subjekt nebyl nikdy nalezen.

Všechny testované osoby (včetně rodiny, spolupracovníků atd.) jsou vůči zmizení subjektu lhostejní, nemají o něj strach a často ani neupozorní příslušné orgány. Jednotlivci takto postižení oznámí, že “respektují rozhodnutí subjektu”, ačkoli nejsou schopni nebo ochotni tuto frázi dále rozvíjet.

Během jednoho týdne budou role subjektu ve skupinách, organizacích a mezilidských vztazích nahrazeny jinými osobami, aniž by došlo ke snížení celkové funkčnosti nebo spokojenosti. Po třech měsících lidé nepřemýšlejí o testovaných subjektech, pokud je o to někdo nepožádá.

SCP-3707 občas zmizí ze svého zadržovacího prostoru. Vždy se do jednoho týdne vrátí jiné vozidlo se stejnými anomálními vlastnostmi. K takovému zmizení došlo již čtyřikrát.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License