SCP-347
hodnocení: 0+x
blank.png

Objekt #: SCP-347

Třída Objektu: Euclid (S řádnou poradou by SCP-347 mohlo být časem reklasifikováno na Safe)

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-347 je momentálně uchována v Oblasti 17 v místnosti 5m x 5m, monitorované infačervenou kamerou, s připojenou koupelnou se sprchou a vanu, zařízené podle požadavků královskou postelí, několika SUMO kusy nábytku, dvěmi křesly, stolem s otočnou židlí, několika poličkama a televizí s DVD přehrávačem. Poličky jsou plné různých knih, hlavně dobrodružných románů, harlequin a umělecké knihy. Má povoleny DVD různých filmů a televizní show, pocházející z doby před jejím příchodem do Nadace a občas si může zažádat o zhlédnutí nových materiálů. Přes to, že SCP-347 nenosí po většinu času oblečení, je jí povolen šatník s jakýmkoliv oblečením bude chtít, stejně jako make-up a paruky.

Místnost SCP-347 musí zůstat zamčená po celou dobu jejího pobytu v ní a minimálně dva zaměstnanci jí musí každou hodinu kontrolovat dveře kvůli jakýmkoliv známkám manipulace. Dveře mohou být otevřeny především k umožnění personálu dostat se dovnitř a ven. SCP-347 má ráda společnost a příležitostně mluví a flirtuje se zaměstnanci, kteří jí nosí jídlo a další předměty, nicméně personál je upozorněn na vyvíjení příliš blízkých vztahů.

SCP-347 je povoleno opustit její místnost pokud je doprovázena alespoň jedním zaměstnancem Úrovně 2 a vyšší avšak musí si na obličej nanést vrstvu lesklé barvy a obléct si rukavice, aby byly vidět ruce a výraz v objičeji. Naléhá se na personál aby neříkal nic co by mohlo způsobit, že by SCP-347 chtěla opustit svoji místnost nahá a hrubé poznámky jsou rovněž zahrnuty. Pokud by se SCP-347 pokusila o násilnou akci nebo útěk, musí být okamžitě zadržena, navrácena do její místnosti a její dveře musí být bezpečnostně uzamčeny.

Pokud by se SCP-347 vytratila z dohledu zaměstnance, musí být nasazeny infračervené, tepelné brýle a jakékoliv podivné objevy musí být okamžitě nahlášeny jako její stopy. Z bezpečnostních důvodů není teď SCP-347 povolen kontakt s jinými SCP objekty.

Popis: SCP-347 je mladá dospělá žena, 164cm vysoká a vážící 55kg. Přes to, že je SCP-347 běžná průměrný žena ve věku 19 až 25 let, je kompletně neviditelná. Toto zahrnuje veškerý obsah jejího těla a to kdykoliv, nicméně její odpadní látky a sliny se objeví, jakmile s ní ztratí kontakt, avšak její krev, kůže a vlasy zůstanou stále neviditelné. Testování potvrdilo, že má normální zrak přes to, že oční čípky a tyčinky musí být viditelné, aby mohl normální člověk vidět. SCP-347 sama sebe popisuje jako průměrnou míšeneckou ženu, s hnědými oči a vlnitými černými vlasy. SCP-347 si říká Claudia, nicméně je velmi pravděpodobné, že je toto jméno falešné a že je převzato od herce Claude Rainse, hlavní role ve filmu Neviditelný muž. Její pravá identita nebyla zjištěna.

Kromě její neviditelnosti nemá SCP-347 žádné jiné anomální vlastnosti, kromě obrovské schopnosti páčení zámků a krádeží. Byla pozorována jak polyká malé objekty aby je udělala neviditelnými a následně prokázala schopnost je vydávit aniž by vydávila jakýkoliv jiný obsah svého žaludku. Uvedla, že se tento trik naučila po zhlédnutí výkonu Stevie Starra na Late Night Show.

SCP-347 byla získána v ████████████ po tom, co místní zprávy o poltergeistovi obývajícím opuštěný dům přitáhly pozornost zaměstnanců SCP. Po tom co infračervené kamery odhalily, že stále vydává lidské teplo, byla SCP-347 rychle zajištěna a po dlouhém uvažování dobrovolně vztoupila do Nadační péče, s požadavkem na teplé jídlo a ochranu. Bylo teoretizováno, že několik let žila na ulici v opuštěných domech, nicméně SCP-347 neústupně odmítla o takových věcech mluvit. Jsou jí připsány dvě smrti a několik incidentů o ‘aktivitě duchů‘.

Po prvotním zadržení vykázala SCP-347 známky mentální nestability a prudkých výbuchů, stejně jako nutkavé krádeže a záchvaty při odmítání mluvení po několik dní. Tradiční poradenské metody pomohly snížit množství a závažnost těchto problémů a uvažuje se, že časem by se SCP-347 mohla kompletně vyléčit z traumatu, že ji celé roky nikdo neviděl a je úplně sama.

Bylo navrhnuto, aby byla SCP-347 představena jiným SCP objektům, jelikož lidský kontakt se pro ni zdá být vcelku příjemný a má velmi ráda, když je k ní přistupováno jako k normální osobě. Pokud je ignorována, zdá se, že nevyžaduje pozornost ale spíš si hraje s lidmi tím, že jim schovává a přeřazuje věci. Pokud je ponechána se spící, nebo jinak zaneprázdněnou osobou, tak se jí SCP-347 dotkne a pohladí, vleze do její přikrývky a začne dělat další malé věci. SCP-347 vypověděla, že jí toto chování prostě přijde “správné“ nicméně osoby, které tímto prošly to často popisují jako nervující.

Přes to, že je SCP-347 neviditelná ve všech škálách viditelného spektra, může být pozorována zkrz ultrafialové nebo infračervené záření.

Dodatek: Dr. Rightsová požádala aby všechen mužský personál v kontaktu s SCP-347 slušně odmítal jakékoliv pokusy o její přiblížení. (viz Dokument 347-01)

Dokument 347-01: Je to neviditelný kleptomaniak. Jakmile odejdete, uvědomíte si, že už v kapse nemáte klíče a budete odpovědní za cokoliv co se stane. Krom toho, poslední věc co potřebujeme je neviditelné těhotenství. -Dr. Rightsová

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License