SCP-3393
hodnocení: 0+x
blank.png

Žádost o složku: Vyhověno

Verze dokumentu: Pouze pro tvé oči

Tvá žádost byla zaznamenána.

Objekt #: SCP-3393

Třída Objektu: Euclid

Popis: Díky tvé schopnosti vstoupit do tohoto dokumentu a přečíst tuto větu, jsi ty SCP-3393. Existují pouze 3 osoby které mohou vstoupit do tohoto dokumentu, a memetická činidla vložená do tohoto dokumentu jim ukážou jiný text.

Moc toho o tobě nevíme, kvůli tvé anomálii. Všechny informace o tobě nemohou být zapsány nebo zapamatovány potom co vzniknou. Včetně toho jak vypadáš, dřívější záznamy a ostatní informace o tobě. Jediný známý způsob jak potlačit tento efekt je použitím silné mnestické drogy která byla podána Vedoucím Nadační divize Antimemetik, O5-█ a Výzkumníkovi ███████ █████.

Získal jsi přístup Úrovně 4. Pokusy odebrat tento přístup z tvého účtu selhaly, protože se nám nepodařilo najít tvůj účet. Nejsme si jisti jestli to má něco společného s tvou antimemetickou anomálií nebo jestli to je jiná vlastnost.

Přesto díky tvým antimemetickým vlastnostem, se Nadaci podařilo spekulovat o spoustě tvých vlastností. Níže je seznam vlastností které mají větší skóre utajení než 90%:

Vlastnost Důkaz
Jsi hmotná entita. Personál nahlásil otevírání dveří a pohyb vybavení samo od sebe.
Zajímají tě informace o tobě. Aktuálně čteš tenhle dokument. Ostatní složky1 pojednávající o tobě byly také autorizovány.
Hledáš informace o sobě abys je upravil nebo smazal. Tato složka prodělala několik neautorizovaných změn (Více v Dodatku SCP-3393-1) a vymazání.
Tvoje antimemetické vlastnosti se dají přenést. Vědci v Oblasti-31 nahlásili že zmizely složky z jejich databáze. Šetření vedenené Vědcem ███████ █████ objevilo, že to nebyla pravda. Ty složky se nepřesunuly ani nezmizely. Historie databáze ukázala, že jsi ty viděl tyto složky jako poslední.
Jsi odolný vůči memetickým činidlům. Pokus použít proti tobě memetická činidla selhaly (Více v Dodatku SCP-3393-2).
Jsi ohraničený pro Oblast-31. Jevy které ti mohou být připsány se objevily pouze v Oblasti-31 a to nedávno. To je podpořené tím že všechny pokusy vstoupit do této složky byly z Oblasti-31.
Jsi Dr. Mackey a nebo výsledek experimentů Dr. Mackeyho. Více v záznamu objevení.

Záznam objevení: Poprvé jsme tě objevili 13/4/2018 když byly záznamy o Dr. Mackeyovi objeveny personálem Oblasti-31, i přesto, že si nikdo nepamatoval, že Dr. Mackey pracoval v Oblasti-31. Aktuálně se věří, že cokoliv co se stalo 12/4/2018 mělo za následek zapomenutí všeho od Dr. Mackeyovi a jeho výzkumu. Je neznámo kde se tyto experimenty odehrály a veškeré informace o nich byly zničeny nejspíše tebou.

Dodatek SCP-3393-1: Následuje jedna z tebou modifikovaných verzí složky:

Objekt #: SCP-3393

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: Nebojte se, já to zvládnu.

Popis: Neměl jsem se stát. Neměl jsem existovat. Alespoň ne takhle. Ale, já to zvládnu. Ta věc co teďka jsem bude nejlepší to držet od vás. Nezkoušejte mě analyzovat, nebo mě testovat, nebo…cokoliv. Nechci aby se z vás stalo to co se stalo ze mě.

Prostě mě napište jako samozadržovací a všechno bude v pohodě.

Dodatek SCP-3393-2: Následuje seznam pokusů tě zadržet.

Název operace Popis Poznámky Výsledek
Průzkum Oblasti-31 Oblast-31 byla evakuována a mezitím MTF Éta-10 ("See No Evil") vstoupila do zařízení při pokusu tě zadržet. Bylo určeno že tvá neschopnost být vnímán není atribut kognitivního hazardu. Je stále neznámé jak se ti podařilo vyhnout se Éta-10; ale spekuluje se, že jsi vstoupil do nezdokumentovaných částí Oblasti-31. Probíhá druhý průzkum těchto částí. Selhání
Memetická neschopnost Memetická činidla byla nainstalována do složek o tobě které znehybní vnímající a hmotné entity. Poté co byla složka otevřena se aktivovalo memetické činidlo. Toto naznačuje, že jsi entita citlivá na memetické útoky. Složka zůstala otevřena dalších 10 minut, následně byla smazána. Toto postačilo jako důkaz o tvé memetické odolnosti. Následující průzkum zařízení tě neobjevil. Selhání
Sežrat to i s navijákem Více v speciálních zadržovacích procedurách. Nevyřízené Nevyřízené

Spekuluje se že předchozí pokusy o zadržení neuspěly kvůli úniku informací. Během po-operačních revizí, se objevilo že detaily pro Průzkum Oblasti-31 a Memetická neschopnost byly tebou zpřístupněny před jejich provedením. Jak se ti podařilo neustále najít a zpřístupnit tyto složky je stále předmětem vyšetřování.

Speciální Zadržovací Procedury: Následující procedury zde zdokumentovány jsou pro benefit Vedoucích Nadační Divize Antimemetik, O5-█ a Výzkumníka ███████ █████.

Personál MTF Éta-10 bude rozmístěn po Oblasti-31 v převleku za vědce z Oblasti-31. Přístup do této složky bude možný pouze z 5 terminálů rozmístěných po Oblasti-31. Pokud bude tato složka zpřístupněna bez upozornění 72 hodin předem zaměstnanci Éta-10 zablokují všechny fyzické vstupy do místnosti s terminálem ze kterého je složka zpřístupněna. Tato místnost bude pod karanténou a bude fungovat jako tvoje cela.
Tyto Speciální Zadržovací Procedury budou zapsány na konec tvé složky, aby měla Éta-10 čas tě zadržet předtím než si uvědomíš co se děje aby se snížila šance tvého útěku.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License