SCP-3377
hodnocení: 0+x
blank.png
vineyard.jpg

Sekce Prozatímní Oblasti-386

Objekt #: SCP-3377

Třída Objektu: Thaumiel

Speciální Zadržovací Procedury: Protokol Bacchus1 se má provádět v každém skladovacím zařízení Nadace a administračních odděleních, pokud vedení některého z nich2 neurčí jinak. Prozatímní Oblast-386 byla postavena v oblasti Loiry ve Francii za účelem výroby vína pro zavedení protokolu Bacchus.

Není nutné žádné další omezení.

Popis: SCP-3377 je označení pro hypotetickou entitu (nebo skupinu entit), která má schopnosti ohýbače reality úrovně IV. Přestože nebylo možné dosáhnout přímého kontaktu s SCP-3377, existují důkazy, že tato stvoření jsou (pokud jich je více) obdařena neuvěřitelnou silou a žijí v paralelním vesmíru sousedícím s naším. Můžou ovlivnit náš vesmír, pokud jsou splněny určité podmínky. SCP-3377 se chová přátelsky a zdá se, že se snaží omezit pravděpodobnost vzniku anomálií v oblastech, kde jsou splněny podmínky protokolu Bacchus. SCP-3377 také ponechává "dary" výměnou za víno při provádění protokolu Bacchus. Takové dary jsou zpravidla velmi podobné, mají vysokou hodnotu a jsou do jisté míry spojené s hrozny nebo vínem. Například v Oblasti-17 se zhmotnila živá réva vyrobená z čistého zlata (následně byla uložena v Oblasti-17 pro další výzkum). Pokračují pokusy o kontakt s SCP-3377.

SCP-3377 bylo poprvé objeveno, když rutinní vyšetření vzorků anomálních událostí odhalilo statisticky významný (avšak nízký) počet událostí ve střední Francii, zejména v oblasti údolí Loiry. Po vyslání vyšetřovacích agentů bylo zjištěno, že tyto oblasti byly zaměřeny na vinice, což vedlo k výzkumu a vývoji protokolu Bacchus.

Dodatek 1 – Protokol Bacchus: Protokol Bacchus byl poprvé vyvinut v roce 1978 průzkumníkem Touraym poté, co objevil inhibiční účinek na anomální činnost kolem francouzských vinic, zejména v povodí Loiry. Ačkoli první verze protokolu Bacchus byla velmi jednoduchá, nakonec se stala propracovanější a účinnější. V současné době platí 17. vydání protokolu Bacchus. Jeho revize je naplánována na 28. června 2019.

Protokol Bacchus se skládá z následujících kroků:

  • Všechna skladiště nadace musí být vybavena vinným sklepem složeným z kamene, pokud možno pod zemí.
  • Vinné sklepy musí obsahovat nejméně 200 lahví vína v celkové hodnotě nejméně 8000 amerických dolarů.
  • Nejméně 50% vína v každém sklepě musí pocházet z Francie s 20% celkového objemu vína získaného z údolí Loiry.
  • Vlhkost vinných sklepů musí být udržována přibližně na 75% při teplotě přibližně 13 ° C a intenzitě světla menší než 120 lx.
  • Nejméně jednou za měsíc musí být jedna láhev vína v každém sklepě odstraněna a spotřebována dvěma členy personálu nadace spolu s požitím vzácného steaku v omáčce Bearnaise s čerstvě upečenými bramborami. Láhev by měla být vyměněna do 4 dnů.
Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License