SCP-3344
hodnocení: 0+x
blank.png

Poznámka Ředitele: Pro toho, kdo neustále zadává ten bordel do databáze: dříve či později zjistíme, jak to zablokovat. Ztrácíš čas a není to legrační.

Objekt #: SCP-3344

Třída Objektu: Asi Safe nebo Euclid. Necháme Euclid, nejsem si jistej.

Speciální Zadržovací Procedury: Zbytečné, protože subjekt je stěží nakažlivý, spíše je to příznak něčeho jiného. SCP-3344 může spát kdekoli v Oblasti-24 - prázdné jídelny, kasárna, na podlaze, kdekoli. Je nepravděpodobné, že se někde v blízké budoucnosti dostane pryč, takže to můžete považovat za samozadržující.

Popis: SCP-3344 je muž, humanoid, běloch, 36 let. Hlavním neobvyklým účinkem objektu je zjevně to, že každý, kdo kdy kontaktoval přímo s jeho otcem, považuje objekt za mrtvý a žádným způsobem s ním nekomunikuje. Objekt nemá schopnost fyzicky ovlivňovat takové jedince, a všechny změny v okolí kolem tohoto objektu zůstávají bez povšimnutí. Osoby, které považují objekt za zesnulý, mají poměrně jednotnou představu o okolnostech úmrtí subjektu (zjevně nehoda, ke které došlo v důsledku řízení vozidla pod vlivem omamných látek). Stojí za zmínku, že subjekt pije alkohol zřídka a nikdy ve svém životě neřídil opilý.

Není známo, která anomálie vedla k neobvyklé vlastnosti SCP-3344, ale čas jejího ´prvního výskytu lze datovat na září 2008. Pravděpodobně neznámý katalyzátor nezačal plně působit fungovat až do listopadu 2008. Podle dosavadní hypotézy účinek na paměť začal u otce objektu a rozšířil se na lidi, kteří byli k němu geograficky blíže, včetně většiny jeho pracovních kolegů.

K 26. dubnu 2015 SCP-3344 napadlo Oblast 241. Pokusy subjektu informovat zaměstnance Nadace o této situaci byly neúspěšné, protože vyšetřování je obvykle přivedla k otci subjektu a v důsledku toho se účinek rozšířil i na ně. Většina nevystavených pracovníků jsou pracovníci s nízkou prověrkou, kteří nemají přístup k ochrannému vybavení. Ti, kteří se pokusili bránit proti účinku pomocí špičkových technologií nebo jiných artefaktů SCP, byli také neúspěšní.

Dodatek 1: No, snažil jsem se, abych se dostal na základnu. Tyto „přísný vědecký“ kecy na mě nefunguji a unavuje mě to. Po dobu 8 let se moje žena a děti, všichni moji příbuzní, začali ke mně chovat jako k duchovi. Sakra, i duchovi by věnovali více pozornosti. Všichni si pamatují pohřeb, který se nikdy nestal. Vzpomínají na projevy, které nebyly proneseny při pohřebním obřadu, které se neuskutečnily. Pamatují si a já na ně křičím, že jsem tady. Nejprve jsem se je pokusil oslovit lidi, kteří neznali mého otce, sdělit jim, co se stalo, ale všechno ignorují. Zpočátku bylo dokonce docela příjemné dívat se na jejich zmatené tváře, když mí přátelé a příbuzní úplně ignorovali všechno, co o mně bylo řečeno, jako by to byli roboti, kteří nebyli schopni zpracovat příchozí data. Výsledek je však stále stejný.

Můj přítel, když překonal svou nedůvěru, se mě zeptal, proč jsem se nepřesunul na nové místo, kde by nikdo nemohl znát mého otce. Ano, víte, můžu, ale pak se ukáže, že jsem odmítl nejen svou rodinu, ale i sebe. Všichni si myslí, že jsem mrtvý, ale ve skutečnosti jsou to duchové. Ztratil jsem svou manželku, tři děti, bratry, sestry, matku, otce, strýce a tetu, prarodiče, sestřenice, staré a blízké přátele. A to vše kvůli tomuto místu. Kvůli otcově práci. Ale nemohu ho vinit. Neví a nemohl to vědět. Ale pro mě je realita taková, že kdyby pracoval na nějakém normálním místě, nic by se tak nestalo. Na nějakém místě, kde nesedí za mřížemi takové ohavnosti.

Není to jeho chyba, ale moje vyšetřování nakonec vychladlo. V práci byl v kontaktu s bezpočtem … se vším. S lidmi. Jinými organizacemi. Mohlo by to způsobit cokoli a je nemožné přesně zjistit co. Nějaká anomálie, která se sama skrývá, ale v dokumentaci není nic ,co by to mohlo být. A vzhledem k tomu, že nyní vede tuto Oblast, nezůstal ani jediný zaměstnanec, který by nebyl ovlivněn. Chápu, že je čas, abych všechno opustil a pokračoval, ale já jsem šel tak daleko a … prostě nemůžu skončit. Promiň. Měl bych, ale nejsem dost silný.

Promiň tati. Pro vaše vlastní dobro doufám, že to, co jsem chtěl udělat, nebude fungovat. Nezasloužíte si to, ale ani já. Chci svůj život zpátky. Pokud všechno vyjde, postarám se o svou matku. Slibuji.

S láskou

Nicklas Carver, SCP-3344.

Dodatek 2: Beru na vědomí, že toto nemůžete číst nebo alespoň rozumět tomu, co čtete, ale musel jsem to sem připsat. Můžete to zkoušet vymazat, jak chcete. Pokaždé to sem znova napíšu. Znovu, a znovu. Dokud nezemřu, nebo dokud nepřestanu být anomálií. A nezastavíš mě, protože teď mám pravděpodobně úroveň prověrky vyšší, než ty. Nemůžu být smazán.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License