SCP-3265
hodnocení: 0+x
blank.png

Objekt #: SCP-3265

Třída Objektu: Můžeš si vybrat. Je to jen na tobě.

Speciální Zadržovací Procedury: Můžeš o nich později popřemýšlet. Víš, že všichni, kdo čtou tyto zkrácené zprávy, je stejně přeskakují. Ty jsi ten, kdo to tady řídí, zlato! Nikdo si toho ani nevšimne. Víš, co dělat s SCP-3265, že? SCP-3265 je jen tvoje. Je to tvoje panenka. Je to bezva, že?

Popis: SCP-3265 je… jak bys popsal SCP-3265? Opravdu to není snadné. Ne každý to dokáže. Tedy chci říct, každý by to mohl dokázat a v podstatě už to každý jednou udělal, ale pouhé popisování SCP-3265 není stejné jako popisování samotné, rozumíš? Proto je to na tobě, jasné? Můžeš to udělat jako nikdo jiný.

Takže, jak bys popsal SCP-3265? Do toho, nestyď se. No tak zlato, určitě tě to už někdy napadlo? Co bys chtěl, aby SCP-3265 bylo?

Možná něco vysokého? Kamenné monstrum velikosti domu, mrakodrapu, kontinentu nebo tří? Možná kámen není pro tebe? Trochu nudný? Aha, jsi jeden z těch lidí, co má radši maso, viď? Kroutící se pulsující maso končetin, jež dosahují na každé místo, které si jen dokážeš představit? SCP-3265, tu může být pro tebe, kamaráde. Může to být tohle, nebo stovky jiných věcí, pokud to zkusíš.

Možná bys radši něco víc… metafyzického? Je SCP-3265 myšlenka odpoledního šlofíku fyzicky zjevná? Personifikace ideologického zmatení? Dávno mrtvý jazyk, který se vrátil, aby vykonal pomstu rasy, na kterou se už dávno zapomnělo? Tohle zní jako bezva nápady, ale určitě to dokážeš líp, co? Dej do SCP-3265 všechno, co můžeš. Může být čímkoli chceš.

A co takhle… osoba? Chápeš, jeden z těch opravdu zajímavých lidí, kteří tě vždycky zaujmou? Chápeš, o čem mluvím, viď? Je na nich něco zvláštního, ta jizva, která jim zůstala po bitvě s tou věcí se světly, nebo se do někoho nebo něčeho zamilovali. Něčeho jiného a krásného. Možná jsou mrtví a ještě si toho nevšimli. Možná sem nepatři, ale jsou tu. SCP-3265 může být jedno z nich, pokud budeš chtít. Může to být tak zajímavý člověk, že tě nikdy nebude nudit. Budeš ho chtít vidět znova a znova ve všech možných scénářích a dobrodružstvích, ze kterých ti naskakuje husí kůže. Můžeš zařídit, aby SCP-3265 znal každý. Udělá tě větším než velkým. Jen to udělej velkým. Udělej to tím nejlepším, co kdy existovalo.

Času máš, kolik chceš. Dej si na čas. Čím může být SCP-3265 pro tebe? Čím chceš, aby bylo? Jak ho uděláš svým vlastním? SCP-3265 může být tím, co svět ještě nikdy nespatřil. A ty to uděláš.

Už určitě víš, co je SCP-3265, že? Někde to tam je, v té tvé hlavičce, že jo? Ano, už to vidím. Je to na dosah, jen se toho dotknout. Není podobné ničemu, co jsem tu popsala, ale to nikdy nebyl účel. Přišla jsem se všemi těmi věci, ale stejně nejsou tak úchvatné, jako to, co tu máš ty. Hmm, ano. Už to slyším. Tvoje SCP-3265. Nic takového jsem nikdy neviděla, nikdo z nás nic takového neviděl. Slyším jeho barvy, cítím tu sladkou hudbu. Jak to můžeš stále držet v sobě? Chce se to dostat ven. To je ono zlato. Vypusť to. Chceme to vidět.

Ještě malý kousek. Trochu víc světla. Otevři se. Ukaž nám to.

Ať to můžeme vidět.

Ať to můžeme slyšet.

Ať to můžeme cítit.

Nech nás to ochutnat.

.

.

.

Ah. Ano..

.

.

.

Užil sis to jako my?

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License