SCP-3043
hodnocení: +1+x
blank.png

DATUM: 15. 12. 2005
OD: Oblastní Ředitel August <noitadnuof.pcs|tsugua#noitadnuof.pcs|tsugua>
PRO: Sekretariát O5-5 <noitadnuof.pcs|ces55o#noitadnuof.pcs|ces55o>
SUBJEKT: Re: Únik ze zadržení


Pořád si nejsem úplně jistý co se přesně stalo.

Včera nahlásili naši boti neautorizované úpravy dokumentů na našich interních serverech. O dvě minuty později veškerý oblastní personál, včetně mě, na tři hodiny upadl do bezvědomí. Všechny kamery přestaly během této doby fungovat.

Když jsme se probrali, bolela nás všechny hlava, celá oblast byla cítit po cigaretách alevném alkoholu, dva členové ochranky byli zranění, v mém stole byly tři díry po kulkách a někdo zastřelil SCP-3043. Jediné vodítko ohledně toho, co se ty tři hodiny dělo, byla stará dokumentace SCP-3043, kterou někdo… no, řekněme, že jí někdo 'pozměnil'. Připnul jsem všechno k tomuto emailu, spolu s aktualizovanou dokumentací SCP-3043.

Nemáme nejmenší ponětí, kdo tenhle 'Murphy Law' je. Doporučuji, abychom mu okamžitě dali označení SCP a začali s vyšetřováním. Všechny důkazy zatím ukazují na to, že on a SCP-3043 jsou odlišné anomálie. Kromě toho si ho nikdo z nás nepamatuje, přestože někteří z nás 'hráli' v… no, ať už to bylo cokoliv.

Každopádně jde o to, že nás buď zachránil před hodně nepříjemným únikem ze zadržení… nebo jen chce, abychom si to mysleli. Každopádně se musíme dozvědět kdo je a co dovede.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License