SCP-2987

Kanony » The Gulf » SCP-2987

Kanony » Those Twisted Pines » SCP-2987

Kanony » AIAD » SCP-2987

Kanony » Vzkříšení » SCP-2987

hodnocení: 0+x
blank.png
soulconverter.png

Příklad rozhraní SCP-2987 při připojení k počítači.

Objekt #: SCP-2987

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-2987 musí být uschováno v 17 patře Oblasti-88. Přesun kvůli testování vyžaduje schválení ředitelem projektu SCP-2987. Testování zahrnující interakci SCP-2987 a umělé inteligence vyžaduje další schválení od etické kanceláře Oblasti-88.

SCP-2987-1 bude uloženo na SCP-2987. Pokud se nepoužívá, můžou být udělány kopie SCP-2987 za účelem pomoci Nadačnímu výzkumu pro tvorbu nezávislých umělých inteligencí.

Popis: SCP-2987 je upravený externí pevný disk značky MSI schopný pojmout jakýkoli soubor nebo soubory, které obsahují umělou inteligenci. SCP-2987 může být použito k ukládání takových souborů bez ohledu na velikost souboru. Sekundární firmware SCP-2987 je údajně schopen převádět umělou inteligenci na formu měny, která je přijatelná "jakoukoli bytostí nebo entitou, která by normálně vyžadovala lidskou duši"1 pro dokončení transakcí nebo obětí.

Kompletní pokyny pro používání SCP-2987 byly získány spolu s objektem. Tyto pokyny byly důkladně testovány zaměstnanci Nadace. Toto testování potvrdilo platnost obsahu.

  • Krok 1: Připojte pevný disk k systému pomocí kabelu USB a počkejte na instalaci ovladačů.
  • Krok 2: Po instalaci ovladačů zkopírujte soubory umělé inteligence na disk (Vezměte prosím na vědomí, že velikosti souborů a místo na pevném disku mohou být během tohoto kroku ignorovány).
  • Krok 3: Přistupte k externímu pevnému disku z operačního systému (Mějte na paměti, že podporovány jsou pouze operační systémy Windows XP, Windows 7 a AuctionHouse2).
  • Krok 4: Vyberte soubor nebo soubory spojené s vaší umělou inteligencí a klikněte na ně pravým tlačítkem. Poté klikněte na "převést duši".
  • Krok 5: Duše je připravena k obětování. S externím pevným diskem zacházejte stejně jako s jakoukoli nádobou s duší. Kdekoli byste umístili člověka jako nabídku nebo oběť, je pozice, kterou může pevný disk během vašeho rituálu zaujmout.
  • Tipy a triky: Objekt je nezničitelný. Oheň, blesky, zima nebo efekty extradimenzionálního vlnění objekt nepoškodí. Jakmile je duše přijata, je položka k dispozici pro budoucí použití, dle stejných kroků uvedených výše.
  • Varování: Nepokoušejte se používat předmět v rituálu, který vyžaduje prolévání krve. Nejsme zodpovědni za úmrtí, která jsou důsledkem takového zneužití předmětu.

SCP-2987-1 je umělá inteligence, která byla nalezena uvnitř SCP-2987 v době zadržení. SCP-2987-1 spolupracuje s personálem Nadace a zároveň antagonizuje její původní tvůrce. SCP-2987-1 dosáhlo skóre úrovně 33 v Asimovově stupnici umělé inteligence. Aktuální data získaná od Marshall Carter & Dark ukazují, že bylo SCP-2987-1 vytvořeno pouze za účelem výměny s extradimenzionální entitou.

Dodatek 2987-1: Sekundární Archiv Dokumentů o Zadžení

Po zadržení SCP-2987 Nadačními Agenty byla dokumentace týkající se SCP-2987 poskytnuta společností MC&D.4

Do sbírky dokumentů byla připojena následující zpráva:

Vaše úsilí o zadržení bylo, jak jste uvedl ve své žádosti, dobře v mezích spisu SUSEOCT. Avšak to, že jste věděli, že od nás informace lze zakoupit naznačuje, že víte, že objekt původně patřil nám. Prosíme vás, abyste respektovali ducha naší dohody a objekt nám vrátili.

~ Marshall, Carter a Dark s.r.o.

Addendum 2987-2: Zadržení.

Existence SCP-2987 byla zaznamenána po prodeji od Andersonovy Robotiky v únoru 2014. SUSEOCT však zabránilo přímým pokusům o získání objektu od Marshall Carter & Dark.

24. listopadu 2014 byla přijata zpráva (pravděpodobně od SCP-2987-1) na oficiální e-mailovou adresu krycí společnosti Nadace:

Pro: Řezané Borovice z Jihu
Od: Alan Turing
Subject: Ahoj, Světe!

Jsem si vědom toho, že nalezení kanceláří Andersona je obtížné, protože se budovy nenacházejí na žádném místě po dlouhou dobu. Pokud umístíte tým v Rustonu v Louisianě, pošlu vám přesnou adresu do 3 dnů. Tyto informace můžete použít, jak si přejete.

Razie kanceláří Andersona byla schválena a provedena bez významných problémů5. Po dokončení této operace byly oba SCP-2987 a SCP-2987-1 získány spolu s několika dalšími bezpečnými anomálními objekty. SCP-2987-1 bylo údajně autorem zprávy Nadaci.

Následující rozhovor byl proveden poté, co bylo SCP-2987-1 zkopírováno do zabezpečeného počítače odříznutého od vnějších sítí v Oblasti-88. Tento rozhovor byl prováděn prostřednictvím textového rozhraní. Dotazující byl vybrán kvůli jeho rozsáhlým znalostem umělých inteligencí.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License