SCP-2915
hodnocení: 0+x
blank.png

Objekt #: SCP-2915

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-2915 je vlastněno a provozováno agenty Nadace jako typická restaurace Wendy's a je pod dohledem MTF Psi-25 "Uvězněni v drive-thru". Personál musí dodržovat profesionální standardy společnosti Wendy's. Noční hlídači musí mít UV baterku a nasazenou plynovou masku.

Mrazák musí zůstat uzamčen na petlici.

Zaměstnancům je doporučováno ignorovat všechny zvuky vycházející z mrazáku.

Popis: SCP-2915 je restaurace Wendy's nacházející se v ██████, Ohio. Zařízení má dvě anomální vlastnosti.

  1. Menu se v době zadržení neschodovalo s normálními produkty Wendy's, vhodnými hygienickými normami a typickou pozemskou biochemií. Všechny potraviny byly odstraněny a odeslány pro laboratorní studii.
  2. Mrazák nemá žádnou podlahu. Hloubka vzniklé šachty je neznámá - průzkumné mise byly bezvýsledné. Ke stropu je připnuto šest navijáků. Tyto navijáky se skládají z řetězu a velkého háku. Navijáky jsou ovládány koly nacházejících se u dveří. Jeden řetěz je stažený dolů do šachty.

Pokusy dostat se na dno mrazáku byly neúspěšné - sonda které vydržela nejdéle vysílala 4 měsíce před ztrátou komunikace. Úprava výšky navijáků nebyla pokoušena bez použití kol.

Žlutý plyn aktuálně neurčitého chemického složení utíká z mrazáku přibližně okolo 02:00 a 04:45 hodin. Tento plyn je těžší než vzduch. Je lehce toxický (dlouhodobé vystavení způsobí poškození plic a ledvin) a rozptyluje se pod UV zářením.

Z mrazáku občas vychází zvuky jako např. mlácení uvnitř šachty, chrastění řetězů, skřípání kovu o dveře a vzdálená ozvěna "I’ve Got You Under My Skin" od Franka Sinatra.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License