SCP-2718
hodnocení: +4+x
blank.png
Objekt #: SCP-numerals.gif

Třída Objektu:

Katastrofální chyba D09E2AD9: SOUBOR_NENALEZEN
Speciální Zadržovací Procedury: SCP-numerals.gif je kognitohazard třídy DAMMERUNG. Veškerý personál, nehledě na úroveň prověření, má zakázáno se za jakýchkoliv podmínek vystavovat Popisu tohoto článku. Neupravujte toto upozornění bez prověření DAMMERUNG. Nemluvte o existenci tohoto článku. Pokud toto okno zavřete a vymažete historii svého prohlížeče, nebude nutná žádná disciplinární akce.

Byly využity atypické softwarové postupy ke snížení rizika vystavení. Je tedy pouhou nešťastnou náhodou, že jste tento článek vůbec našli. Pokud toto okno zavřete a vymažete historii svého prohlížeče, nebude nutná žádná disciplinární akce.

Od vzniku tohoto záznamu je pouze sekce Speciálních Zadržovacích Procedur upravovatelná. Kvůli oprávnění původního autora a anomálních omezení databáze, není možné tuto složku vymazat, ani efektivně cenzurovat. Těmto datům není možné nastavit přístupová oprávnění.

Ovšem přístupová oprávnění je možné vynutit. Nyní je příliš pozdě na zavření tohoto článku. Nemluvte o existenci tohoto článku. Upozorněte Pomocnou Kancelář že vaše stanice má kontaminaci třídy DAMMERUNG. Vypněte obrazovku a vyhledejte okamžitou amnestickou pomoc.

Splnění následujících podmínek znamená únik ze zadržení:

  • Vystavení jakékoliv části Popisu, jakkoliv malé
  • Neschopnost zavřít článek do osmnácti sekund po vystavení bez oprávnění

Okamžitě vypněte svou obrazovku, upozorněte Únikovou Kancelář že vy a vaše pracoviště máte kontaminaci třídy DAMMERUNG. Vyčkejte na příchod Mobilní Úderné Jednotky.

Pokud budete pokračovat níže, budete terminováni s pomocí memetického činidla třídy Trinitite.
killsprite.gif
Poznámka Editora: To činidlo jsem musel spíchnout ve spěchu. To, které tu nechal můj předchůdce, bylo očividně nefunkční - místo kopnutí, které jsem čekal i přes své standardní očkování, jsem sotva pocítil štípnutí. Samozřejmě chápu, že vzhledem k okolnostem jsme limitováni, no ne? Na kontaminované pracoviště a neadekvátní nástroje. Každopádně, pokud jste přežili mé memetické činidlo, doufám, že to bylo kvůli vaší odolnosti a ne proto, že jsem to taky zkonil - v takovém případě jste asi trochu naštvaní a já se omlouvám, že jsem vás nezabil.

Ale nesuďte mě tak přísně: když jsme dostali hlášení před devadesáti minutami, jediné procedury pro tenhle scénář byly: “Náhodně vyberte jednoho kodéra se zkušenostmi s mainframem z Experimentální Zadržovací Výzkumné Skupiny s Úrovní Prověření 3. Dejte vybrané osobě amnestika třídy Behemoth a vyšlete jej k ovlivněnému terminálu. Tam najdou instrukce. Pokud se nevrátí do dvou hodin, nebo pokud si po návratu budou pamatovat rok a jméno aktuálního prezidenta - terminujte jej.” Hádejte co? To není zrovna široký výběr na to, aby byl "náhodný". No, Spock zničí nůžky, ale papír usvědčí Spocka, takže si teď jako odměnu za úspěšné zadržení vymažu z hlavy velkou část svého života. Aspoň si nebudu muset pamatovat to, co udělají tomu chudákovi, co tohle způsobil.

Pokud jste z EZVS, jako já, tak jste až do dneška taky nikdy neslyšeli o třídě DAMMERUNG. Řeknu vám akorát tohle: podle zdrojového kódu a komentářů se tu nejspíše jedná o už čtvrtý, nebo pátý únik. Udělal jsem menší změny v dokumentaci výš, ale většinu času jsem se snažil zpomalit algoritmus těmi nejhoršími vzorci, jaké mě napadly. Nakonec se mi podařilo deoptimalizovat aktuální proces jenom o hodně málo. Naneštěstí toho nevím dost o tomhle hardwaru, ani jak často uživatelé klikají na neznámé odkazy z hlavní databáze, takže nevím jestli to, co jsem udělal pomohlo. Jsem si jistý, že při první implementaci si mysleli, že mají tak pět až deset let mezi úniky, ale já vím že nainstalovali alespoň jeden kvantový procesor, který to číslo zmenší než by člověk stihl říct VYMAZÁNO. Snad máš lepší znalosti o zpomalovacích algoritmech, než jsem měl já a ti tři přede mnou. Možná by pomohla změna na Kvantový Bogosort čísel? Na tomhle hardwaru to technicky vzato může být zakázaný algoritmus třídy XK. Nevím. Já už jsem většinu svého času využil a nemůžu riskovat, že to v těch posledních minutách ještě zkusím nějak změnit, než potvrdím změny a zapiju tuhle dynamitovou patronu trochou studené Mountain Dew.

-Andrews končí

~ ~ ~

p.s. Asi jsem si už myslel, že můj mozek teď bude stejně vymazanej, tak jsem si řekl proč ne a nevím proč jsem to udělal, ale udělal jsem to. Četl jsem dál. Nemohl jsem si pomoct - ODOLEJ TOMU POKUŠENÍ - je to kognitohazard třídy Fridge a já už cítím, jak se do mě zarývá, takže doufám, že tahle medicína zabere rychle.


.
.
.
.
.

Popis:


Ρωγερ, έχετε καταβληθεί τιμή, σοι μετατίθημι στον παράδεισο.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License