SCP-2642
hodnocení: 0+x
blank.png
Vase.jpg

SCP-2642

Objekt #: SCP-2642

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-2642 by se mělo řídit všemi standardními postupy pro zadržování infohazardu Třídy B s tím, že jej bude jednou za dva týdny navštěvovat jeden člen personálu Třídy D. Jakékoli zjištěné porušení zadržení by mělo vést ke karanténě postižené oblasti po dobu nejméně dvou týdnů.

Popis: SCP-2642 je objekt, který lze popsat pouze jako "polovinu sloního obličeje", bez ohledu na to, zda si tuto podobu zachová, či nikoli. Jakýkoli pokus subjektu rozeznat linii protínající anomálii vede k hlubokému pocitu, že se mýlí. Subjekt se pak sám sobě vysmívá za svou nesprávnou odpověď. Urážky mají tendenci nabývat na prudkosti a kreativitě s tím, jak dotyčný subjekt stále chybuje v odpovědi. V 98 % případů se subjekt vrátí k objektu a pokusí se hádat správně, přičemž "nesprávný" výsledek zřejmě vyvolává značnou frustraci a zklamání; úrovně obou se zřejmě zvyšují základní, neanomální rychlostí paralelně s existujícími situacemi, v nichž je subjekt emocionálně zainteresován na výsledku. Výjimka nastane, když si objekt nikdo neprohlédne do pěti dnů; tato situace má za následek telepatické vykřikování obscénností v neurčitém okruhu.

Dodatek: SCP-2642 bylo objeveno dne ██/██/04 poté, co byl zaznamenán podezřelý nárůst vyhledávání ve vyhledávači Google na adrese ████, Washington, které se týkalo "řešení poloviny sloního obličeje". Po rutinním prozkoumání potenciální anomální aktivity roboty byla Nadace upozorněna a objekt zachytila. Vedle předmětu se nacházel složený zapečetěný dopis bez zpáteční adresy a identifikačních údajů. Uvnitř dopisu byl růžový dopisní papír s červenými symboly srdce. Obálka i dopisní papír byly pokryté počmáranými kresbami a obscénnostmi. Uvnitř obálky byl nalezen zlomený grafit tužky.

Obsah zprávy byl následující:

JDI DO PRDELE!!! TEĎ JE ŘADA NA TOBĚ.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License