SCP-2547
hodnocení: 0+x
blank.png

Objekt#: SCP-2547

Třída Objektu: Keter

Speciální Zadržovací Procedury: Kvůli povaze SCP-2547 jej Nadace v tuto chvíli není schopna zadržet. Města, jež by mohla být náchylná ke kontaktu s SCP-2547 budou dálkově monitorována kamerovým systémem a případně evakuována, pokud bude třeba. Městům po kontaktu s SCP-2547 budou letecky podávána amnestika třídy A.

Popis: SCP-2547 je smečka přibližně o počtu 4000 jedinců různých psovitých šelem1 Členové SCP-2547 nepotřebují přijímat tekutiny ani potravu. Jakýkoli pokus zranit, zabít či uspat jednoho z členů SCP-2547 vyústí v agresi zbytku smečky. Členové SCP-2547 mohou být odděleni od smečky a zadrženi, ale zmizí ve chvíli, kdy nejsou pozorováni a připojí se zpět k SCP-2547. DNA testy odhalily, že členové SCP-2547 jsou geneticky totožní s lidmi.

SCP-2547 se zjevuje pouze ve venkovských amerických městech. Mezi státy, kde se toto SCP vyskytuje patří Montana, Wyoming, Utah, Nevada, Nové Mexiko, Arizona a jižní Kalifornie. Město musí mít méně než 3 000 obyvatel, stejně tak vodní nádrž a kostel. K útokům SCP-2547 dochází pouze mezi 1. červnem a 31. srpnem. Po celou dobu události místní teplota neklesne pod 32 °C a ustanou veškeré srážky.

Následuje záznam o útoku SCP-2547.

Výňatek z jednoho z projevů SCP-2547-1:

Ptáte se mě, kdo jsem já. Ptám se vás, kde jsem? Na počátku bylo slovo a slovo nebylo vůbec slovo, ale vytí. Kde jsem, v mozku z masa, obalený v kostech, chrlící jiskry? Kde jsem ve vaší chemické polévce? Jsem svatý? Byl jsem na kříži? Jakmile jsem do tebe vtažen, celý tvůj druh, hluboko v jámě sebe sama, ze které táhneš ty nejdivočejší příběhy a nejpodivnější touhy? Dal jsem ti dar, který tě zachránil. Byl bych váš Eden, vedl bych vás jako pastýř své ovečky. Naučil jsem vás, jak lhát. A vy, i když jediný způsob, kterým jste vy, ovce, přežili je podvod, jste na mě zapomněli!? Vy jste mě nahradili hadem, který se plazí po zemi!? [SCP-2547 se zastaví a začne vzlykat.] Dal jsem vám příběhy. Kdysi jste mě uctívali. A teď jste znechuceni. Kacíř, říkáte. Ne. Jsem mučedník, jako váš milovaný truhlář. Ani se na mě nepodíváte, ze strachu ze smrti v síře. Jak je libo. Dovolte mi, abych byl něčím, čeho byste se měli skutečně bát. Můžete si za to sami. Ohlédli jste se až, když shořela Sodoma.

Tazatel: Agent Miller

Dotazovaný: SCP-2547-1

Úvod: Agent Miller byl ubytován ve městě ██████████ v Utahu, které bylo považováno za náchylné k útoku SCP-2547. K obklíčení došlo dne 6. 12. 2015. Agent Miller dostal 4,5g jantaru a dostatek vody na 3 měsíce. Jantar předložil SCP-2547-1, ale výměnou požadoval informace namísto vody.

<Začátek Záznamu>

SCP-2547-1: Ó, úžasné. A podívejte. Podívejte! Moucha, uvězněná přímo uprostřed.

Agent Miller: Jak trefné, vzhledem k naší situaci.

SCP-2547-1: Hah! Smysl pro humor! Ach, líbíte se mi. [SCP-2547-1 vzal obličej Agenta Millera do svých tlapek a přátelsky jej políbil. Agent Miller nijak nereaguje.] Hm? Ne? Tak tedy dobrá. Teď vaše voda.

Agent Miller: Jsem teď dobře zásobený vodou, víc už nepotřebuji.

SCP-2547-1: Jste mazaný. Možná, že to bylo dobře, že jsem vás nedostal - asi v sobě máte hodně mě na to, abych byl pořádně ve vás, jak už to vypadá. - Pardon, omluvte moji připomínku. Bylo to velmi trapné. Ale… co ode mne chcete?

Agent Miller: Chtěl bych se o Vás dozvědět více. Co chcete? Proč tohle děláte? Kdo jste?

SCP-2547-1: Tři otázky! Znáte legendy! Vítečně. Co chci? Snil o vás někdo, můj krásný muži? Vsadím se, že ano. Pokud ano, nikdy byste nechtěl, aby to skončilo. Proč to dělám? Abych to vyjádřil podle vašich podmínek, zvyšuji svou publicitu. Oblast mýtů byla převzata laiky a zrádci. Chtěl bych své staré lovecké oblasti pro sebe. Ale nemůžete šířit legendy tak, jak jste zvyklí, už ne. Takže můj přístup musel být… neortodoxní. Pokud jde o to, kdo jsem, váš druh mě zná, dobře. Víte, kdo jsem. Ne v těch částech, které dělají všechna vaše čísla a řádky, ale v těch částech vás, ve kterých kreslíte, zpíváte, souložíte a skáčete. Já jsem váš, stejně jako vy jste můj. Víte, kdo jsem, nádherný muži. Jediné, co musíte udělat, je podívat se. Je to přímo před vámi, slibuji.

<Konec Záznamu> SCP-2547-1 odmítal odpovědět na další dotazování a po 18 dnech odešel. Agent Miller se pokusil získat více informací, ale členové SCP-2547 se odmítli zapojit do konverzace na jakékoli téma kromě navrhování agenta Millera pro přidání ke smečce.

Po návratu agenta Millera byl zaveden protokol DESERT GRASSROOTS, který se skládá z mnohotvárné multimediální kampaně, jejímž cílem je vytvořit příběhy, které jakýmkoliv způsobem zahrnují objekt SCP-2547-1. Projekty vytvořené společností DESERT GRASSROOTS zahrnují:

  • Série dětských knížek s námětem mýtů a legend o původních obyvatelích jihozápadu
  • Pouliční umění znázorňující kojota v kožené bundě a slunečních brýlích, používajícího krucifix jako dýmku
  • Internetovou meme předlohu "radící zvíře" zvanou Kinky Coyote.
  • Televizní pořad zvaný Pouštní Andělé, představující antagonistický kult s hédonistickou vírou, vedený člověkem zvaným Latrans.
  • Interaktivní fiktivní hra o pilotovi, jehož volací znak je "Kojot Jedna", opuštěném na neznámé planetě poté, co jeho vesmírná loď ztroskotala v poušti
  • Exhibici moderního surrealistického umění v Bostonském Muzeu Isabelly Stewartové Gardnerové, která zobrazuje hybrida psovité šelmy a člověka se záhadnou vírou. Díla jsou výhradně plastiky a preparáty
  • Hudební album ve spolupráci s ██████ (frontmanem alternativní-folkové skupiny ███ ████) a rapperem █████ ████. Album má několik referencí na entitu zvanou Canis, která reprezentuje největší touhy a obavy, které lidé musí neustále ignorovat, aby zůstali civilizovanými

Po zavedení protokolu DESERT GRASSROOTS se četnost útoků SCP-2547 snížila o 30 %, ale zdá se, že SCP-2547-1 již dále nepřijímá příběhy jako platbu při směnném obchodu, což vede k 15% zvýšení průměrného počtu přírůstků k SCP-2547 během jedné události.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License