SCP-2539
hodnocení: 0+x
blank.png
highway.jpg

SCP-2539

Objekt #: SCP-2539

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-2539 bylo pod záminkou údržby uzavřeno. Bezpečnostní pracovníci Nadace byli pověřeni sledováním a odchycením civilistů, kteří se by pokoušeli získat přístup k SCP-2539.

Popis: SCP-2539 je 3.1 km dlouhá silnice, nacházející se nedaleko Rhodehamptonu v Novém Jižním Walesu. Lidé, kteří se pokusí jet po SCP-2539 s motorovým vozidlem, zmizí poté, co ujedou pět set metrů. Následně se znovu objeví na druhém konci SCP-2539 po sedmi až osmi hodinách. Po návratu lidé obvykle vykazují známky dehydratace a úpalu, a to i v případě, že jim jsou poskytnuty dostatečné zásoby.

Lidé postižení hlavním účinkem anomálie SCP-2539 tvrdí, že při jejich zmizení neustále sledovali silnici. Všichni svědci také uvádějí, že je při cestě zastavila osoba jménem Miriam Wellsová. Popis odpovídá skutečné osobě, člence dálniční policie, která na konci roku 2009 zmizela při rutinní hlídce. Podle popisu je oblečená v civilním obleku a ptá se na cestu.

V menšině pozorovaných případů subjekty dokázaly přesvědčit ženu, aby se nechala svézt. Všechny tyto subjekty později nalezly v úložném prostoru svého vozidla kus silně spáleného a rozloženého lidského těla. Zdroj není znám.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License