SCP-2430
hodnocení: +3+x
blank.png

Objekt #: SCP-2430

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-2430 je zadrženo ve standardní humanoidní cele v Oblasti-17. Vzorky tkání SCP-2430 musí být spáleny po dokončení analýzy daných vzorků.

Popis: SCP-2430 je hymanoidní entita vzhledem identická s nebožtíkem Adolfem Hitlerem (1889 - 1945), na výšku měřící 173 cm a vážící 72 kg. Vnitřní systémy jsou identické s ne anomálními lidmi, ale orgány nejsou funkční. Fyzický stav SCP-2430 se od ne anomálních lidí liší následujícími aspekty:

  • Analýza DNA SCP-2430 se skládá z DNA Sus scrofa (divočák) a Capra aegagrus hircus (domestikovaná koza). Dodatečně, kostní soustava SCP-2430 byl identifikován jako sloučenina kostí z osmi jedinců. Identita těchto jedinců je neznámá.
  • Hmota Mozku se skládá ze sloučeniny z jednotlivců druhůSus scrofa a Capra aegagrus hircus.
  • Nevyžaduje jídlo, vodu nebo vzduch i přes existenci trávící a dýchací soustavy.
  • Modifikovaná nervová soustava, je zvýšená citlivost na bolest.
  • Žádné ochlupení, syntetické vlasy byly připevněny na hlavu SCP-2430, aby připomínaly vlasy a knírek nebožtíka Hitlera.
  • Není schopné řeči.
  • Stopy kyanidu draselného a olovo v krvi SCP-2430.

Anomální kvalita SCP-2430 spočívá ve své schopnosti regenerovat svalovou a kožní tkáně, což mu umožňuje nahrazování orgánů nebo ztracených tkání ze zranění. Řezné a bodné rány většinou potřebují tři dny na regeneraci, ale orgány vyžadují až dva týdny na regeneraci; více v Dokumentu 2430-Ä pro úplný seznam regeneračních rychlostí.

Nicméně, regenerační schopnosti SCP-2430 nezahrnují soustavu kostí a její léčení má stejnou rychlost jako u neanomálních lidí. Vzorky tkání odebraných z SCP-2430 nemají regenerační schopnosti.

SCP-2430 bylo objeveno v Buenos Aires, Argentina ██/██/1960 v rezidenci nebožtíka █████ ████████, který byl napojen na OBSKURA.1 Původně bylo objeveno agenty Mossadu kteří zajali ████████, SCP-2430 bylo předáno Nadaci po objeví anomálních vlastností jelikož nebyli agenti Mossadu schopní terminovat SCP-2430.

Dodatek 2430-1: Následující spis byl nalezen v rezidenci █████ ████████, přeloženo z Němčiny.

Podařilo se nám zachránit Führera a dostat ho do bezpečí. Bohužel je efektivně zevnitř mrtvý. To Rudí můžou za nehumální péči o Führera, který byl nejspíš okouzlen wunderwaffe Rudých. Přeju si ho z milosti zabít, ale zkoušeli jsme všechno. Nechce umřít. Neopusťte ho; příliš vyčnívá.

Dodatek 2430-2: Následující poznámky byly objeveny v centru GRU Divize "P" po rozpadu organizace roku 1991, ty byly jediné použitelné dokumentace SCP-2430. Všechny byly přeloženy z Ruštiny.

01.XII.1943: Mezi objekty získanými z táboru Obskurakorps v Janowske se nacházelo sto kusů masa Sæhrímnirova, každé v sobě mělo lidskou kostru. Jsou ve tvaru humanoidů a mohou dorůst veškeré jejich maso. V podstatě jsou stroje v mase.

13.VI.1945: Návrh na použití masa Sæhrímnirova byl osobně zkontrolován a zamítnut soudruhem Staline a navrhl alternativu - Projekt Judecca.

28.VII.1947: Soudruh Stalin osobně zkontroloval prototypy. Jejich neschopnost cítit bolest je nedostačující a není v souladu s Projektem Judecca.

24.II.1948: Eskortujte Uralské masové krátery2 do Moskvy. Pomohu v Projektu Judecca na žádost Soudruha Stalina. Pro blaho Svazu a Sovětského národu bude výhra nad Hitlerem provedena.

17.IV.1950: Za odměnu díky jejich kooperaci v Projektu Judecca, dostanou Uralské masové krátery 4000 kg masa Sæhrímnirova. Jako další zpráva: Soudruh Stalin si přeje spustit soukromý soud proti Hitlerovi.

09.V.1951: Je den vítězství. Soudruh Stalin bude zdobit Hitlerovu klec poté co odejde z přehlídky. Tento rok požaduje znovu vidět "Obřad Nyúze"3 Vyslýchající dohlédněte na to prosím.

06.V.1953: Soudruh Stalin je mrtvý. Nemáme potřebu zde Hitlera nechat. Nemáme potřebu na něm plácat kulky, nezemře. Prostě ho diskrétně zakopejte. Je to mrhání masem Sæhrímnirova

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License