SCP-222-TH-J
hodnocení: 0+x
blank.png

Objekt #: SCP-222-TH-J

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-222-TH-J je umístěno v Oblasti-██. V této oblasti je mu dovoleno se pohybovat pod dohledem alespoň jednoho zaměstnance s bezpečnostním prověřením 2. úrovně. SCP-222-TH-J nemá povoleno se vyskytovat v oblasti jednoho metru od jakéhokoliv počítače. Pokud je v této oblasti nalezeno, mělo by být okamžitě přeneseno do své zadržovací místnosti. Kterýkoliv personál, který ho bude obtěžovat nebo napadat, se bude potýkat s přísným napomenutím či přeložením do jiné oblasti. Pokud se bude SCP-222-TH-J slušně chovat, dostane šantu kočičí.

Popis: SCP-222-TH-J je dvouroční štíhlý americký krátkosrstý kocour. Dle testů je SCP-222-TH-J vysoce inteligentní a schopné rozumět lidské řeči. Zdá se, že ho trénoval jeho předchozí majitel, i když si nedokáže vzpomenout, kdo to byl. I přes intenzivní pozorování Nadace nebyly zjištěny žádné další neobvyklé vlastnosti krom jeho vysokého intelektu. Je schopno navázat konverzaci1 s výzkumným pracovníkem psaním do laptopu. Také zbožňuje šantu kočičí.

Objevení: SCP-222-TH-J nebylo doneseno personálem Nadace, ale bylo odesláno do Oblasti-██ v krabici, ve které byl dopis na kterém stálo „Drahá Nadace, rád bych vám tohoto kocoura na nějakou chvíli přenechal. Doufám, že tu díky vám přestane se svým nevhodným chováním.“Dodatek-222-XD: Záznamy o Událostech SCP-222-TH-J

-Datum: 2.4.20██

SCP-222-TH-J použilo počítač v kanceláři výzkumného pracovníka ██████, který během tohoto dne spal, bez jeho svolení. Také se pokusilo vložit virus do centrálního počítače Oblasti-██, což způsobilo poruchu systému a odemčení bezpečnostních dveří na dvě hodiny.

-Datum: 1.6.20██

SCP-222-TH-J se nabouralo do bezpečnostního systému, otevřelo si celu a pak i dveře od zadržovací místnosti SCP-247, čímž mu umožnilo se pohybovat volně po chodbách, pročež byla celá oblast evakuována.

-Datum: 16.7.20██

SCP-222-TH-J použilo chytrý telefon asistenta výzkumného pracovníka, který si ho zapomněl na jídelním stole, a poslalo pornografický videoklip do počítačů všech výzkumných pracovníků Oblasti, které díky tomu byly na dvacet minut vyřazeny.

-Datum: 30.8.20██

SCP-222-TH-J smazalo všechna výzkumná data Dr. ████████ a napsalo spoustu vysvětlivek.

-Datum: 20.12.20██

SCP-222-TH-J [VYMAZÁNO] a předávkovalo se šantou kočičí, zorganizovalo dubstep koncert v Nadaci, kde se zhostilo role dýdžeje, což málem způsobilo běsnění SCP-339 a SCP-███ kvůli vysoké hlasitosti.


Dodatek-1: Asistuje při práci mnoha výzkumných pracovníků, i když si spousta z nic stěžuje na jeho impulzivnost. Výzkumní pracovníci, kterým asistovalo, ho často odměňovali šantou kočičí. Po obdržení šanty kočičí se moc neliší od jiných drogově závislých koček. Mnoho pracovníků chtělo, aby jim asistovalo, ale ničeho takového se nedočkali. Kdykoliv kdy se v Oblasti-██ stanou nějaké zvláštní události, výzkumní pracovníci často věří, že je to vina té kočky.


Poznámka od personálu:

Jéééééé! Je tak roztomilej! - Dr. Xu

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License