SCP-1921-J
hodnocení: +1+x
blank.png

Objekt #: SCP-1921-J

Třída Objektu: prosím mám toho tolik na práci

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-1921-J bude odpojeno a připojeno zpět dvakrát denně. Zaměstnanci jsou povzbuzováni, aby byli nápomocní problémům Jr. Výzkumníka Riemanna. Prosím buďte na mě milí Dělání si srandy z Jr. Výzkumníka Riemanna zdánlivě zhoršuje anomální účinky SCP-1921-J.

Popis: SCP-1921-J referuje k bezdrátovému routeru/modemu model Motorola MG7540 vlastněného Jr. Výzkumníkem Riemannem. Zdá se, že SCP-1921-J obklopuje veškeré internetové připojení v kanceláři Riemanna, což je nehorázný, protože za to platím 70 dolarů za měsíc. O SCP-1921-J je známo, že nesnáší Jr. Výzkumníka Riemanna a dělá jeho život značně komplikovanějším.

Předpokládalo se, že být milý k SCP-1921-J může zmírnit jeho účinky, to bylo ale ještě předtím, než byla známa hloubka jeho nenávisti. Efekty SCP-1921-J několikrát donutili Jr. Výzkumníka Riemanna, aby šel ven a teď je venku vážně teplo.

Jeho anomální vlastnosti byly objeveny po opakovaných odpojení od VPN Oblasti-17, přestože Jr. Výzkumník Riemann hlásil, že všechno funguje v pořádku, akorát se to občas

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License