SCP-1831
hodnocení: 0+x
blank.png
scp1831.png

Digitální reprodukce SCP-1831. Klikněte pro zvětšení.

Objekt #: SCP-1831

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-1831 je momentálně uloženo v nízkobezpečnostní skříňce v Oblasti-551.

Popis: SCP-1831 je fotografie z polaroidu, přibližně z roku 2002. Zobrazuje údajný dvorek domu. Není známo, jestli tento dům existuje. Na zadní straně fotografie stojí slova "Vězení ♥. -Velký Bratr" napsané popisovačem.

Když se na SCP-1831 podívá subjekt a zaměří se na jakoukoli věc na něm přítomnou, získá vzpomínky ohledně tohoto specifického objektu z dětství, přestože se tyto události nikdy nestaly. Toto může spustit jakýkoliv předmět na SCP-1831. Tento efekt působí pouze na lidi narozené mezi roky 1976 a 2002.

Dodatek SCP-1831-1: Záznamy Testů

Následující testy byly provedeny pro změření možností SCP-1831 s D-3731, mužem narozeným v roce 1991. Po dokončení testování mu byly podána amnestika třídy A a byl přiřazen k novému projektu.


Test 1


Objekt: Dům.

Přepis:

To vrací vzpomínky. Ha. To byl můj dům když jsem vyrůstal. Žil jsem v něm se svoji rodinou, měli jsme docela normální život, musím říct.

Měli jsme dvě ložnice, jednu kouplenu, prádelnu, kuchyň, jídelnu, obývák, všechno to dobré. Víte, dveře do domu vlastně vedou do velmi malé místnosti, která se napojuje do jídelny a prádelny. Takže po dni hraní s mím bratrem jsem šel a šlohnul sváču pro nás oba. N- vlastně ne, to byl můj bratr, ale rozumíte.

Trvání: 1m, 26s

Test 2


Objekt: Rozbitá podlážka.

Přepis:

Jsem překvapený že ta věc vydržela tak dlouho. Já a můj bratr jsme na ní pořád skákali, klouzali a mlátili do ní, jako by to bylo naše zrzavé adoptované dítě, haha. Když se rozbila, už jsme se stejně chtěli přestěhovat, takže to nebyl zas až takový problém.

To mi připomíná, pamatuju si, jak jsme venku s bratrem hráli wrestling. Vzal mě, a fláknul se mnou o tu podlážku. Skoro ji rozlomil vejpůl. Musel jsem jet na pohotovost aby mi zašili hlavu, hodil se mnou… trochu moc.

(D-3731 vzdychne.)

Trvání: 59s

Test 3


Objekt: Televize.

Přepis:

To bylo dřív v mém pokoji, dokud… řekněme dokud se nestala nehoda. Pamatuji si, že to bylo několik dní potom, co jsem byl na pohotovosti. Byl jsem u stolu jedl jsem svoje fazole a bramborovou kaši a najednou se stůl rozlomí vejpůl. Já jsem celý pokrytý kaší, moje matka brečí a můj otec na mě křičí, očividně nasranej jako prase. Oba dva na sobě měli moc hezké oblečení. Prý měli jít po večeři na rande k jezeru a my s bratrem jsme neměli nic provést.

Byl jsem zmatený, vystrašený a neměl jsem daleko k tomu, abych začal brečet. Můj bratr tam jen seděl a jedl, bez emoce na tváři. Můj otec vzal tu televizi a hodil ji ven tak silně, že se skoro rozbila. Občas sem ji vplížil dovnitř a zapojil, když rodiče spali.

Byla v podstatě kompletně rozbitá. Obraz byl vlastně jenom statika, ale byla to stimulace.

Trvání: 1m, 7s

Test 4


Objekt: Dřevěná struktura na pravé straně.

Přepis:

Věděli jste, že jsme chovali králíky? Nevím, jak by jste to věděli, ale dělali jsme to. Hned za tím obrázkem stála hrozně velká klec plná králíků, kterým jsme říkali "králíci na večeři." Tahleta dřevěná stavba byla stará klec, kterou jsme rozebrali, protože z ní padalo dřevo. To je jedno, k těm králíkům… víte, mi je jedli. Prostě jsme chovali králíky, zabili je a jedli je. Řeknu vám, králičí maso je vážně výborné, ale mému bratrovi se to moc nelíbilo, jakože vůbec.

Nějaký ten čas potom, co jsem byl na pohotovosti jsme koupili kuličkovku, aby jsme na ty králíky nemuseli používat nože. Byla by to čistá, rychlá smrt. No, v jednu chvíli hladím králíka a druhou jsem v nemocnici, vedle mé matky, ketrá má na břiše jizvu po kuličce. Nebyla to opravdová zbraň, takže se uzdravila. Tu noc mě otec vypráskal, dokonce vyndal svůj drahokamy pokrytý pásek a ten můj zadek absolutně zdevastoval. Zjevně jsem někdy mezi tím musel moji mámu tou kuličkovkou střelit.

Dodnes nevím, jak vystřelit ze zbraně.

Trvání: 2m, 17s

Test 5


Objekt: Pes.

Přepis:

Nikdy jsem psa neměl.

Trvání: 3s

Test 6


Objekt: Zaplátované okno na levé straně od dveří.

Přepis:

Po té nehodě s kuličkovkou mi otec řekl, že za trest nesmím spát ve své posteli, ale v prádelně. Měl jsem hromadu oblečení, na které spát, takže to nebyl problém, že?

Prádlo jsme všichni prali neradi, takže ho nikdy nikdo nepral, obvzlášť když byla matka v nemocnici a můj otec v podstatě nefungoval. Takže byla prádelna po okraj zaplněná zpoceným, posraným a poblitým oblečením. Dveře do prádelny byly vždy zavřené. Zůstaly tak skoro celou dobu, co jsme tam byli. Mysleli jsme si, že bylo lepší prostě koupit nové oblečení, než chodit do té místnosti. Poté, co se prádelna stala mým novým pokojem zůstala, kromě tří jídel za den, pořád zavřená. Otec dal na dveře zámek, abych nemohl odejít.

To zaplátované okno dřív bývalo normální, ale museli jsme ho zakrýt plastem aby prádelnu, a brzo i celý dům, nezamořili mouchy. Takže se z něj už nedá koukat ven. Ale, když pršelo, šly vidět jednotlivé kapky které na plast dopadly. Řeknu vám, byl jsem hodně dobrý v počítání kapek. Můj nejrychlejší čas v počítání všech kapek byl 2 minuty, což bych dnes asi pokořil kdybych se snažil.

Co? Nedívejte se na mě tak. Co jsem měl jinýho dělat? Lehnout si do tý hromady a obdivovat, hovna, chcánky, pot a krev? Protože to bych docela nerad.

Trvání: 5m, 37s

Test 7


Objekt: Listí.

Přepis:

Jo, pamatuju si, jak jsem to nikdy nesestříhal, když mi řekli že to mám udělat. Bylo to tak velké, že to začalo blokovat místo, kde jsme zapojovali hadice, protože to blokovalo trubku na druhé straně plotu. Pár dní potom, co se matka vrátila z nemocnice šla zalít zahradu a potřebovala se dostat k hadici. Zakopla, upadla do toho listí a zasekla se. Pořád křičela, ale nikdy jsme ji neslyšeli. Můj bratr vstal z toho místa, kde normálně sedí a šel ven, skoro jako by to byl instinkt.

Podíval jsem se ven z okna abych viděl co se děje. Dřepnul si vedle matky, která mu říkala, ať ji odtamtaď dostane. Jen na ni jen koukal. Bez jakékoli emoce na tváři. Matka přestala křičet, ale pořád vypadala znepokojeně. Vstala z listí, jako by to bylo nic a pokračovala v zalévání.

Dodnes nevím, co se tam vlastně stalo.

Trvání: 1m, 20s

Test 8


Objekt: Bíle zbarvený dům.

Přepis:

Víte, je docela divné, že obloha měla vždy barvu toho domu.

Trvání: 11s

Test 9


Objekt: Neznámý

Přepis:

Pamatuji si jednu bezesnou noc, kdy můj otec ochlasta zapomněl dát na dveře zámek, takže jsem mohl chodit po domě. Nepamatuji si, kde byla moje matka, ale dalších pár týdnů jsem ji už neviděl, takže můžu jen předpokládat, co se jí stalo. Otevřel jsem dveře, a šel jsem z prádelny do kuchyně. Všude jsem viděl prázdné sklenice, doslova jsem kvůli nim nemohl jít dál. Řekl jsem si proč kurva ne, jednu poloprázdnou jsem zvedl a rychle se napil. Byl to alkohol. Nebyl jsem překvapený.

Potřeboval jsem čůrat, takže jsem šel do koupelny a vyčůral se. V průběhu se mi ale udělalo strašně špatně a vyzvracel jsem se, záchod jsem kompletně minul. Potom jsem na tom uklouznul, pořád jsem čůral, takže jsem dokázal pochcat všechno v místnosti. Spadnul jsem a hlavou se uhodil na okraj záchodu. Všude jsou chcánky, krev a zvratky. Otevřou se dveře a dovnitř vejde můj bratr, celou dobu se na mě kouká. Nesměje se, ani nemračí. V obličeji nebyla žádná emoce. Omdlívám a jediný co dokážu vidět, je jak se na mě můj bratr kouká… nezaujatý. Oči mi zahalila tma a já… já…

(D-3731 začne brečet.)

Nikdy jsem bratra neměl. Byl jsem jedináček.

Trvání: 9m 57s

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License