SCP-173
hodnocení: +24+x
blank.png
SCP-173.jpg

SCP-173 v kontejnmentu

Objekt #: SCP-173

Třída Objektu: Euclid

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-173 musí být vždy v uzamčeném kontejneru. Když musí personál vstoupit do kontejneru, nesmí vstoupit méně než 3 osoby a dveře se za nimi musí znovu uzamknout. Alespoň dva lidé musí vždy udržovat přímý oční kontakt s SCP-173 dokud personál nevyčistí a znovu nezamkne kontejner.

Popis: Převezeno do Oblasti-19 v roce 1993. Původ je prozatím neznámý. Vyrobené z betonu a železa s trochou Krylonového spreje. SCP-173 je živé a extrémně nepřátelské. Objekt se nemůže pohybovat, když je přímo pozorován. Oční kontakt s SCP-173 nesmí být za žádnou cenu přerušen. Členové personálu, kteří vstupují do kontejnmentu musí jeden druhého upozornit než mrknou. Objekt údajně útočí zlomením páteře těsně u lebky nebo škrcením. V případě útoku musí personál následovat procedury pro zajištění nebezpečného objektu Třídy 4.

Personál hlásí zvuky škrábání o kámen vycházející z kontejneru, když uvnitř nikdo není. Toto je považováno za normální a jakákoliv změna v chování by měla být nahlášena nadřízenému HMCL ve službě.

Červeno-hnědá substance na podlaze je kombinace výkalů a krve. Původ těchto materiálů je neznámý. Výběh musí být čištěn jednou za dva týdny.


Infomace o Tvůrci

Obrázek použitý ve článku SCP-173 je umělecké dílo s názvem "Untitled 2004" od umělce Izumi Kato. Fotografii pořídil Keisuke Yamamoto. Všechna práva jsou vyhrazena umělci.

Poznámka: SCP-173 je sekundární využití obrázku uměleckého díla "Untitled 2004", jež vytvořil Izumi Kato. Koncept SCP-173 nemá nic společného s autorovým původním konceptem "Untitled 2004".

Socha, její podoba a fotografie nebyly vydány pod žádnou licencí Creative Commons. Pouze text tohoto článku spadá pod Creative Commons. Tato socha ani její podoba nesmějí být za žádných okolností využity pro komerční použití. Izumi Kato velkoryse dovolil Nadaci SCP a jejím fanouškům využití obrázku "Untitled 2004" pro čistě nekomerční účely.

1.NEKONTAKTUJE Izumi Kato o čemkoliv s "SCP-173".
2.NEVYJEDNÁVEJTE "komerční užití fotky SCP-173".
3.NEŽÁDEJTE SCP Wiki o vyjednávání s Izumi Kato o "komerčním užití untitled 2004".
4."Untitled 2004" fotky nejsou dostupné pro komerční užití ve spojení s SCP-173. NEJSOU VÝJIMKY.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License