SCP-1504
hodnocení: +2+x
blank.png

TENTO DOKUMENT BYL NALEZEN V SEJFU PRO DŮLEŽITÉ DOKUMENTY V OBLASTI-███.

Objekt: AO-1504-WGGYXJK

Popis: Obyčejný muž, kterého nelze zranit.

Datum Získání: ██-██-████

Lokace Objevu: ████████, ████

Současná lokace: AO-1504 je drženo ve standardní humanoidní zadržovací cele Pohřešovaný


Dodatek-1504-1:

Vyslýchaný: AO-1504

Vedoucí Rozhovoru: Dr. Loyd

Předmluva: Rozhovor s AO-1504 ohledně jeho původu.

Dodatek-1504-2:

Nevěděli jsme, co je vlastně jeho anomálie. [DATA POŠKOZENA]

[DATA POŠKOZENA] Hádám, že to má vliv i na naše počítače. Automatický bezpečnostní systém se zasekává. Únik za únikem. Ale nic, co by nás překvapilo. Ale potom se jedna kategorie Keter dostala ven. Asi jenom polovina zaměstnanců si toho vůbec všimla. Ti ostatní jsou mrtví, ale dokázali jsme to zadržet.

Poslali jsme zprávu aby poslali další zaměstnance, ale nikdo neodpověděl. Naše zásoby se začaly zmenšovat. Poslali jsme zprávu pro další, ale nic. Jako by si ani nevšimli naší existence. Nastaly další úniky a další smrti. Už ani nevím, proč jsme ty smrti vlastně neřešili.

[DATA POŠKOZENA]

Dnes ráno jsme měli obří únik po celé Oblasti. Všechny dveře se otevřeli, kvůli těm zásekům, které jsem již zmínil. Většina zaměstnanců jsou po smrti. Ti, co jsou stále nažiju umírají postupně dál. Takový obří únik nemůžeme zadržet. A další Oblasti nás kompletně ignorují a jenom nám posílají zprávy, že je všechno v pořádku.

Dám tuhle zprávu do sejfu a potom spustím kompletní detonaci Oblasti. Už tak jsem dost zraněný a vím, že tím zachráním více životů, než jich tu ztratíme. Pokud tuhle zprávu najdete, řekněte mojí ženě, že jí miluji a že se omlouvám za to, že jsem trávil tolik času v práci. Vyřiďte jí moje sbohem a že na ní myslím zatímco umírám.

— Výzkumník Darryl Loyd

Poznámka: Dr. Loyd se pokusil o konverzaci s SCP-1504. Části dokumentu 1504-2 jsou nečitelné z důvodu rozmazané krve, která byla rozeznána jako krev Dr. Loyda.

Dodatek-1504-3: Nukleární hlavice Oblasti-███ byla dne ██. ██. ████ odpálena, jako odpověď na Únik z Kontejnmentu Třídy-7. Při výbuchu bylo zničeno █ anomálií, █ anomálií bylo opět zadrženo a █ se stále pohřešuje, včetně AO-1504. ███ Nadačních zaměstnanců zemřelo.


TENTO DOKUMENT BYL AKTUALIZOVÁN NA ZÁKLADĚ NOVĚ ZÍSKANÝCH INFORMACÍ Z OBLASTI-███.

Objekt: SCP-1504

Třída Objektu: Keter

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-1504 není v tuto chvíli zadrženo. Pokud kdokoliv ze zaměstnanců subjekt spatří, musí okamžitě kontaktovat vedoucí Oblasti. V případě, že je SCP-1504 zadrženo, musí být zavřeno do Zóny-1141 do místnosti o rozměrech 3 metry krychlové.

Při vstupu k subjektu je potřeba čtyř zaměstnanců úrovně 3. Dva zaměstnanci musí zůstat uvnitř kontrolní místnosti, aby mohli v případě úniku okamžitě zahájit únikový protokol. Znamenaje zaplavit místnost a okolní prostory halotanovým plynem. Průzkum ukázal, že SCP-1504 může být omráčeno silným úderem do hlavy. Subjekt musí být udržován v bezvědomí v místnosti s halotanovými výpary.

Dva zaměstnanci poté musí najednou odemknout několik zámků a minimálně čtyři strážní je v tuto chvíli musí chránit. Poté, co jsou zámky uvolněny může jeden ze zaměstnanců vstoupit do místnosti. Strážní musí být stále připraveni na možný útěk SCP-1504.

Žádný automatický systém nesmí být užíván v Zóně-114. Veškeré dveře a zadržovací místnosti musí být zamčeny za pomocí jednoduchých kombinací, či zámků. Všichni zaměstnanci pracující v Zóně-114, musí mýt vysokou odolnost proti psychologickému ovlivnění.

Popis: SCP-1504 je muž, bílé pleti o výšce 1.95 metrů. Subjekt je naprosto normální mu a není na něm nic zvláštního, krom malého znaménka na jeho pravém rameni. SCP-1504 nemůže být zraněn ani nemůže zemřít.

Veškeré věci, které SCP-1504 udělá budou pozorovány ostatními lidmi, bez možnosti na ně reagovat. SCP-1504 často zraňuje zaměstnance, kteří poté věří, že se jednalo o čistou náhodu, nebo si zranění způsobili sami. Subjekt taktéž dokáže ovlivňovat elektroniku a automatické systémy.

SCP-1504 se dostalo do nadace kvůli jeho neschopnosti zemřít, či být zraněn a byl zařazen jako anomální objekt na testování. Subjekt byl držen v Oblasti-███, která později zaznamenala velký únik objektů a došlo k detonaci oblasti.

SCP-1504 bylo zaznamenáno jako pohřešované a prohledání oblasti neukázalo žádný důkaz o jeho smrti. Pátrání o malé důležitosti bylo zahájeno, avšak bylo zvednuto na vysokou prioritu po nalezení již zmíněného dokumentu. Tým MTF-Éta-6 byl složen k nalezení SCP-1504.

Dodatek-1504-1: Po dlouhé analýze bylo zjištěno, že věci, které SCP-1504 do záznamu řeklo se lyšilo od původního poslechu. Dokument byl upraven aby zachoval i tyto věty.

Vyslýchaný: SCP-1504

Vedoucí Rozhovoru: Dr. Loyd

Předmluva: Rozhovor s SCP-1504 ohledně jeho původu.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License