SCP-145-CS
hodnocení: +4+x
blank.png

Objekt #: SCP-145-CS

Třída Objektu: Safe

Speciální Zadržovací Procedury: SCP-145-CS je uskladněno v Oblasti-04CS v malém igelitovém zipovém sáčku. K SCP-145-CS mají přístup zaměstnanci Úrovně 3 a pro provádění experimentů musí mít povolení od Rady O5. Všední používání je striktně zakázáno.

Popis: SCP-145-CS je balička cigaret od značky MASCOTTE. Kdokoli, kdo si v SCP-145-CS ubalí cigaretu a vykouří ji, začne vidět sám sebe v budoucnosti ve třetí osobě na dobu kouření cigarety.Pokud subjekt nezmění budoucnost zásadním rozhodnutím, budoucnost okolí se téměř nezmění. Pokud tomu bude naopak a subjekt změní budoucnost zásadnějším rozhodnutím, může ohrozit sebe, ostatní nebo osu reality. Pokud Nadace chce provádět experimenty ve spojení s SCP-145-CS, musí si veškeré postupy a poznámky zapsat na vlastní tělo (tj. kůže), aby se zápisy neztratily. Zápisky po určitém času (20 minut) od dokouření cigarety zmizí a pověřený zaměstnanec musí postupy zapsat do záznamu.

Dodatek 145/A: Záznam o objevení
SCP-145-CS bylo objeveno Dr. Mětlovou dne 4.12. 2009, když se jí roztrhla její vlastní balička od stejného výrobce. Po zakoupení a vykouření cigarety z SCP-145-CS zjistila, že vidí sama sebe ve třetí osobě v budoucnosti, jak si jde udělat ranní kávu. Myslela si, že si spletla tabák s [DATA VYMAZÁNA], a že má "stav". Poté, co přestala vidět vlastní budoucnost, přinesla ji do kanceláře v Oblasti-04CS. SCP-145-CS bylo zadrženo a byly na něm provedeny tři (3) testy.

Následují záznamy testů, které prováděla Dr. Mětlová

Subjekt D-483 byl předvolán na lékařské vyšetření kvůli silnému záchvatu kašle a bolesti na plicích. Poté byl předvolán na rozhovor s Dr. Mětlovou.

Osobní posudek Dr. Mětlové: Dne 8.12. 2009
Dne 8.12.2009
Testování SCP-145-CS na subjektech vyšlo celkem…Všechny výsledky jsem očekávala. Ten s tím motýlem.. Bála jsem se, že se stane něco jiného, ale díky tomu, že jsem subjektům řekla ať popřípadě nic nedělají, tak to bylo v pohodě. Nedokážu si představit kdyby to fungovalo na to poslední Déčko. Co by udělal? Mohl klidně všechno podělat. Pokud to SCP funguje tímhle stylem… Bojím se, že nenajdeme přívětivý subjekt, který nebude dělat kraviny a bude poslouchat. Jinak..
- Dr. Mětlová


Osobní posudek Dr. Mětlové: Dne 10.12. 2009
No. Dopadlo to tak, jak jsem si myslela. Úplně tip ťop. S tímhle Déčkem se celkem dobře pracuje. Až na ty jeho pohledy. V tomhle ohledu je slizký, ale pracuje se sním dobře.
Dr. Mětlová


Dne 11.12. 2009 Dr. Mětlová dostala schválení od Rady O5 ohledně dalšího testu s D-1105.

Osobní posudek Dr. Mětlové: Dne 11. 12. 2009
Celkem strašidelné. Pokud by se tahle věc dostala do rukou někomu nesprávnému. Dopadlo by to ještě hůř než nějaký úchylný Déčko bez prstu. Ale tak co. Pokud to budem mít pod zámkem, co se může stát.
Dr. Mětlová

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License